Şimdi Ara

Fingersecurity ile uygulamalarınızı şifreleyin 'FingerSecurity İnceleme'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung telefonları ile kullanabileceğiniz FingerSecurity programı ile uygulamalarınıza şifre koyabilir ve güvenliğinizi arttırabilirsiniz. Bu uygulama Samsung'un en büyük eksiği olan uygulama şifreleme özelliğini cihazlarınıza getiriyor. Cihazınızda yerleşik olan her uygulamayı şifre ile koruma altına alma yeteneğine sahip olan FingerSecurity ayrıca lokasyon bazlı olarak da otomatik devre dışı kalma özelliğide sunuyor.

• banada böyle birşey lazımdı..

malum özel mesajlar oluyor bazen...
  • Keşke benim telefonda da parmak izi okuyucusu olsaydı. Fakat nerde.

Ağzınıza sağlık hocam çok güzel anlatmışsınız
    Bu arada illaki Samsung telefon olmak mı zorunda mesela diğer parmak izi okuyucusu olan telefonlarda da oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Doctor Strange

Keşke benim telefonda da parmak izi okuyucusu olsaydı. Fakat nerde.

Bu arada illaki Samsung telefon olmak mı zorunda mesela diğer parmak izi okuyucusu olan telefonlarda da oluyor mu?

Merhaba

Teşekkür ederim öncelikle. Uygulama geliştiricisinin XDA sayfasında sadece Samsung cihazlar için ibaresi var. Ben yinede başka marka bir telefonda denedim ancak desteklenmeyen uygulama şeklinde hata verdi.

Saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doctor Strange

Keşke benim telefonda da parmak izi okuyucusu olsaydı. Fakat nerde.

ayyyy keşke benim olsaaa..

Fingersecurity ile uygulamalarınızı şifreleyin 'FingerSecurity İnceleme'

• Note 4 için şimdi yükledim sorunsuz ve harika çalışıyor Türkçe olması da çok iyi, gerçekten android için böyle kaliteli uygulamaların olması güzel..

fakat şöyle bişey var facebook messenger içinde koymama rağmen birisi yazdığında sohbet balonu açıldığında onda işe yaramıyor mesaj okunuyor
  • Note 3 de açtığımda desteklemiyor diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebancally

Note 3 de açtığımda desteklemiyor diyor.

Merhaba

Uygulama Parmak İzi Okuyucu'ya sahip Samsung cihazlarını destekliyor. Note 3'de bu modül olmadığı için desteklemez.

Saygılarımla
  • Uygulama sanırsam resmi değil. Samsungun değil yani. Güvenilir mi peki? Samsunga Apple a bile güvenmiyorken bu adama neden güvenelim ki?

• Adam ne parmak izi datasi toplar simdi :)

• Bu 'abi' önceden küfür eder gibi anlatıyordu videolarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GylR? -- 26 Ocak 2015; 17:29:39 >
  • Peki şifreleme yaptık, ayarlaruygulamalar diyerek oradan fingersecurity durdur dersek devre dışı kalıcak muhtemelen bu durum da güvenli olduğunu düşünemeyiz.

• saçmalık

• dayı sen beden dilini çok yanlış anlamışsın.Beden dili, tek harekette bütün konuşmayı yapmak değil.

• 3D şifre kolay kırılıyor.....

• Samsung parmak izini daha kullanilabilir yapmak için izleyin.

Saygilar.

http://youtu.be/kW42rWw0Y4k

• Cm scurity anti virüs programı sifleme ozellgide sunuyor fakat parmak izi ile değil

• Elleri çok salladınız...

• Ben programı markette bulamıyorum ?

• https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rickclephas.fingersecurity

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.