Şimdi Ara

İnsanımız Neden Bu Kadar Bilinçsiz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün İstanbul Capitol AVM teknosaya gittim.Telefonlara bakıyordum.Biri geldi görevliye samsungun son model telefonu varmı yeni diye sordu.Adam hangisi dedi.Galiba adını bilmiyordu soran kişi,elini aşağıya kaydırdı kenarı gibi birşey dedi.Note Edge yi kastetti.Sonra görevli anladı ve gösterdi Note Edgeyi.Adam bu bu kadar büyük müydü bunu bunu bu alacağız şimdi gibi birşey dedi.Şaşırdı görünce.Benim bu olaydan çıkardığım adam alacağı telefonun adını bilmeden büyüklüğünü bilmeden sırf samsungun son model telefonu diye almaya gitti.Yanlış mıyım?

• Hayır şirketler tecrübeli , çalışma geçmişi olan elemanlar alıyor bildiğimiz gibi ama bana bu çok tuhaf geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UzmanForumcu

Oda birşey mi gt740m ekran kartlı laptopa 2500 veren gördüm

Günlük işlerini yapcaksa dizi film seyretcekse gayet alınır üstüne iyi bi kasan ve ses veren makinen olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gently weeps

quote:

Günlük işlerini yapcaksa dizi film seyretcekse gayet alınır üstüne iyi bi kasan ve ses veren makinen olur

Lenovo Z500'leri 1500liradan dağıttı. 2500'e kadar çıkınca gaming laptoplara erişiyorsunuz zaten. 740m o fiyatta çok düşük kalır.
  • boyle mıllete mustehak odesın dıoyurm ben,aynısı genelde apple cıhaz alanlardada mevcut,bunun en onemlı sebebı gosterıs meraklılıgı halbukı bılmeyen almıs dıyor,ısı bılen gıtmıs o telefona o parayı vermıs dıyor,acıckası ben kısısel oalrak elınde samsung gordugum bır ınsanı telefondan pekte anlamıyor olarak dusunuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hey You!

quote:

Orijinalden alıntı: gently weeps

quote:

Lenovo Z500'leri 1500liradan dağıttı. 2500'e kadar çıkınca gaming laptoplara erişiyorsunuz zaten. 740m o fiyatta çok düşük kalır.

Hocam ben olsam ama alan kişi zaten perfonsmans beklemezki 740m dediğiniz kadar kötü bi ekran kartı değik ki bende gtx860m kullanıyorum 2500 e aldım bilgisayarı ama kasası ve sesi kötü bide ağır;)

• Reklamın gücü bu işte.Sony de samsung gibi reklam yapsaydı ülkemizde onun içinde geçerli olurdu bu durum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.