Şimdi Ara

telefon lazım arkadaşlar bakın bi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar, telefon alıcam ama bana büyük boy ve ucuz bi telefon lazım özellikleri harika olmasa da olur.benim hakkımda samsung galaxy grand neo var 649 tl daha ucuz bi telefon var mı en az 4.7 inç ama çok da kötü olmasın

• fenerbahçe1221 F kullanıcısına yanıt
    asus zenfone 5 var
  • zenfone pahalı abi ya daha ucuzu yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerbahçe1221 -- 25 Ocak 2015; 23:27:56 >
  • o seviyede istersen dediğin gibi modeller kısıtlanır

Avea in touch 4 var 620 lira fiyatı uygun özelliklerine göre ama hiç deneme şansım olmadı bir bakabilirsin yanlış yönlendirmiyim
    asus zenfone 5 var 630 lira vatanda
    lenovo s580 oda 650 700 civarı

büyük ekran olarak bunlar birde dediğin grand iki ama tavsiye etmem kuzenim galaxy win uygun diye falan 4 çekirdekli işlemci var güya çok grafik istemeyen oyunlarda bile kasıyordu telefon

pek seçenek yok bu fiyatta yada temiz kullanılmış ikince el bulcan ama sağlam teller düşer geneldede 1000 liradan başlar bu modeller var kısaca
  • darkness.wc3. kullanıcısına yanıt
    avea in touch 4 e bakıcam saol.
  • darkness.wc3. kullanıcısına yanıt
    avea in touch 4 e 619 tl diyor aveanın sitesinde ve 4.4 kitkat mış.aslında iyi duruyo ama grand neo oyunları kasar mı sence?
  • zenfone 5 almaya çalış derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

zenfone 5 almaya çalış derim

+1
  • grand neo daha hoş duruyor yardımlarınız için saolun şu anda samsung galaxy tab 3 üm var samsungun herşeyini biliyorum teknosada elime alcam ikisinide bakıcam artık hangisini alırsam
  • en iyisini yaparsın al bak ekranlara özelliklere duruşuna kullanımına bak birde içinde çekirdek bilgilerine bakarsın içine sineni alarsın zaten aşırı bir fark olmaz avea öyle dandik üretim yaptırmadıysa aynı segment telefonlar
  • gittik kardesm grand neo yu indirimli 630 a aldık.Kasma falan yapmadı şu an güzel açtım oynuyorum kamerasına kötü denemez.sorularınız varsa sorun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.