Şimdi Ara

1000dk+1000sms+1gb = 20 TL (Vodafone ici oldu) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.102
Cevap
41
Favori
47.181
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 seneye yakindir17 liraya 500 dk 500 mb kullaniyorum.bugün bu paket kodunu yazıp gönderdim geçiş işleminiz onaylandı msji geldi.ilerde sıkıntı olmaz insaallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicolai Tesla

quote:

Orijinalden alıntı: cLk

Fiyat artarsa ya da bir yamuk yaparlarsa numara taşırız :-)

Fiyat artarsa iptal edemiyor muyuz paketi ya niye herkes ayaklanmıs? Faturasızlar iççin değil mi bu? Para yüklemeyince paket erör zaten.

Elimizdeki tarife gidiyor ama hocam. Yamuk yapmamaları lazım :-)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Fiyat artarsa iptal edemiyor muyuz paketi ya niye herkes ayaklanmıs? Faturasızlar iççin değil mi bu? Para yüklemeyince paket erör zaten.

Ben cep standarttayım, sorun olmaz hhealde şimdi baktım çıkınca dönüş yok falan demiyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben cep standarttayım, sorun olmaz hhealde şimdi baktım çıkınca dönüş yok falan demiyor

Dönüş yok demez kimse hocam Sonuçta Tarife değişikligi icin sms atıyorsunuz.

Tarife değiştiginde 1 ay farklı tarifeye geçemezsiniz.

Cep standartta telsiz kulllanım ucreti alınmazmıştır. suan 2 tl ilk ay diğer aylar 1.45 tl alınır..

Sorun olmaz bu tarife iyi:) biraz yaşamak lazım..

• quote:

Orijinalden alıntı: ChaRisMaTiq1i

quote:

quote:

quote:

quote:

Cep standartta telsiz kulllanım ucreti alınmazmıştır. suan 2 tl ilk ay diğer aylar 1.45 tl alınır..

Telefonu çok sık kullanmadığımdan net-oyun hariç bilmiyorum, telsiz ödememek iççin standarttayım. ama bu paketin neti 1gb ve 20 lira iyi lazım bana

anlamadığım nokta şu: Bu tarifeye geçtim,, zaman geldi iptal edip cep standarta dönemiyor muyum?

• Bugün hattımı taşıdım bu tarife için ama adam bu tarifenin fiyatını 29 dedi yinede taşıdım hat açıldığı zaman bakacaz artık

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ChaRisMaTiq1i

quote:

quote:

quote:

quote:

Telefonu çok sık kullanmadığımdan net-oyun hariç bilmiyorum, telsiz ödememek iççin standarttayım. ama bu paketin neti 1gb ve 20 lira iyi lazım bana

anlamadığım nokta şu: Bu tarifeye geçtim,, zaman geldi iptal edip cep standarta dönemiyor muyum?

1 ay geçtikten sonra sizi kimse tutamaz hocam yıldızlar bile tutamaz istediginiz tarifeye geçebilme hakkına sahip olursunuz..
    Hattı da taşırsınız tarifede değişebilirsiniz..

önemli nokta buradakiler midyata giderken eldeki princi kaybetmeyelim diyorlar..

Elimizde iyi tarifeler vardı :) vazgeçtik risk aldık..

misal ben duble 1000 idim.. 1000 sms kazanıp ve 2 tl eksik ödeyim diye geçtim buna 2 hattımla.

• ben 500dk konsma 500sms 2gb net 25tl veriyorum vodafone
  • 5 Tl fazla , 2gb ta fazla:) tabi kendim için diyorum.. herkesin kullanımı farklı.

Genelde wifili ortamdayım. Net pek lazım olmuyor olduguda oluyor.

1000 sms 1000 heryone dakika gayet iyi fırsat..

paketin basına bişi gelmezse:)
  • ChaRisMaTiq1i kullanıcısına yanıt
    Bu tarife 25 bile olsa olur bence sorun yok dicem linç ederler diye korkuyorum 1000 dk 1000 sms 1gb internet çok yeterli. Gönül 2gb internet olsun 30 olsun bile diyor ama sonum kötü olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Bu tarife 25 bile olsa olur bence sorun yok dicem linç ederler diye korkuyorum 1000 dk 1000 sms 1gb internet çok yeterli. Gönül 2gb internet olsun 30 olsun bile diyor ama sonum kötü olur

20 TL iyidir hocam:)) Vodafone 20 tl den 22 yaptı kan kaybetti birazda ondan stabil kalmak için yapıyor bunları..

Böyle bir tarifeye ihtiyaç vardı.. Fiyatı korursa içerik değişmezse iyidir. Tarife.. her şeyi ile..:)

• 1000dk+1gb 22 lirayı iptal edip buna geçtik bakalım inşallah sorun çıkmaz. bence vodafone 19 liradan 22 liraya çıkınca çok tepki aldı ve müşteri kaybetti .
    bu yüzden böyle birşey yaptı herkese açık ama isteyenlere özel bir tarife aslında...zaten bu tarife vodafonun sitesinde yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 27 Ocak 2015; 22:06:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler paket geldi zam olmadığı sürece bu bana yeter geçmem başka operatöre

• komple 1000 de olup 22 tl olunca buna geçen var mı bende geçmeyi düşünüyorum da paket bitince otomatik olarak 20 tl ye yenilecek değil mi bu durumda
  • Arkadaşlar bahsetmiş olduğunuz tarife bu mu acaba?
    tarifenin linkini veriyorum

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/3u1-Arada-Paket.php
  • ne kadar güzel yaa. benim Turkcell ile 1Gb internet 500 dk paketim var. bu ay 37 TL geldi. nasıl kazıkçı bir türkcell bu. okuldada çekmiyor evdede. en yakın zamanda değiştiricem şunu.
  • poet3333 kullanıcısına yanıt
    Üstad komple 1000 Tarifesindeydim sanırım 23 tl olmuştu şu an geçiş yaptım.

Ayrıca Vodafone bayisi ile görüştüm, Vodafone kendi aboneleri için bir tarife olduğunu daha tarife bilgisi sitesinde falan yazmıyor ama geçebilirsiniz dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnaltunkeyik

Arkadaşlar bahsetmiş olduğunuz tarife bu mu acaba?

bu olması lazım. ben de bugün geçtim , vodafone'dan gelen mesajda 3'ü 1 arada paketi diye yazıyordu.
  • Geçiş icin formu imzaladim verdim. Beklemedeyim, pakete geçiş devam ediyor mu hala?

• quote:

Orijinalden alıntı: Schwimmer

quote:

Orijinalden alıntı: mnaltunkeyik

Arkadaşlar bahsetmiş olduğunuz tarife bu mu acaba?

bu olması lazım. ben de bugün geçtim , vodafone'dan gelen mesajda 3'ü 1 arada paketi diye yazıyordu.

Bende yarın numaramı taşıyıp geçmeyi düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.