Şimdi Ara

1000dk+1000sms+1gb = 20 TL (Vodafone ici oldu) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.102
Cevap
41
Favori
47.179
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilmiyorum benim tarife bununla ayni 2tl daha pahali her ay 25tl yuklenecek ikisindede.18 tl olsa ya da 23tl olup interneti fazla olsa daha iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dodge

Süresi kaç gün acaba?Turkcell den vodafone geçmeyi düşünüyordum bende.

+1..

TC Kimlik dilenmeye gerek kalmadan bu tarifeden yararlanmak çok iyi olacak..

En geç cuma günü risk alıp, Vodafone'ye geçeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bazen13 -- 26 Ocak 2015; 21:03:03 >
  • Harika tarife

• sğpermiş ama avea daki 500 dk 5000 sms 2 gb net daha iyi
  • arkadaşlar 20 TL attım 2 TL kesti. 2 TL atabilecek arkadaşa paypal 4 TL atabilirim şimdi bakıyorum en az 15 TL yükleniyor boşuna 15 TL vermeyim

• Güzel fiyat , bende kardeşimi geçirdim bu pakete hemen.
  • serhdemir kullanıcısına yanıt
    Avea`da var hocam.Sahsen Ankara`da oturuyorum.Hic bir kesinti kopma olmadan hem konusmadan hem de 3G`den yararlaniyorum.Ucreti telsiz kullanim dahil 24 Lira 25 kurus geliyor her ay.Tarife icerigi ise 500dk hy 5000sms hy 2gb`den sonra hizi 96 kbps`ye dusen sinirsiz net.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • a44 kullanıcısına yanıt
    Hocam her yöne 1000 dk my sadece vodafonlulara 1000 dk mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crash95

Hocam her yöne 1000 dk my sadece vodafonlulara 1000 dk mi?

Her yöne

• Tesekkurler @AkidTurk

• Geçerim yarın

• Benim tarife faturalı buna geçiş yapamıyor muyum?
  • Mike Tyson kullanıcısına yanıt
    Bu tarifenin tam adı nedir acaba turkcell den geçiş yapmayı düşünüyorum

• hic gerek yok buna gececegime turkcell genc tarifeye girerim her yone 500 dk, 1000 sms , 2GB internet aylik 25 tl, turkcell varken vodafone'a gecmek akil kari degil.

• ridvan1903 kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=85645045&p=1

Tarife ile ilgili bilgi bu konuda var.Hatirlatmam gerekir ki sinirsiz internet faturali hat icin gecerli.

• Bugün vodafone bayine gittim hattımı taşıma için.Bahsettiğiniz kampanyadan haberleri yok bana kişiye özeldir biz yapamıyoruz dediler.Başka bir paket aldım.Bu kampanya geçerli mi?Geçerliyse 1 ay dolmadan bu kampanyadan yararlanabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: komedi6

hic gerek yok buna gececegime turkcell genc tarifeye girerim her yone 500 dk, 1000 sms , 2GB internet aylik 25 tl, turkcell varken vodafone'a gecmek akil kari degil.

ben o tarifedeyim ne yazık ki memnun değilim sanki gerçek turkcell değil gibi çoğu yerde telefon çekmiyor çekse bile nette sıkıntı var. Benim nete bağlanamadığım yerde avea vodafone çatır çatır giriyor. Yine dediğim gibi o tarifede bir bit yeniği var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matiasbey

Bugün vodafone bayine gittim hattımı taşıma için.Bahsettiğiniz kampanyadan haberleri yok bana kişiye özeldir biz yapamıyoruz dediler.Başka bir paket aldım.Bu kampanya geçerli mi?Geçerliyse 1 ay dolmadan bu kampanyadan yararlanabilir miyim?

Taşındıgınızda hattınızla.. Sms attıgınızda bu pakete geçebilirsiniz. Taşıdıgım hattım da geçti. duble500 olarak taşımışlardı.
  • Arkadaslar her yone 500dk 5000 sms ve 1gb(1de bonus geliyor) buna gecis yaparsam bu ekstra 1gb yine gelir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Balbes

quote:

Orijinalden alıntı: komedi6

hic gerek yok buna gececegime turkcell genc tarifeye girerim her yone 500 dk, 1000 sms , 2GB internet aylik 25 tl, turkcell varken vodafone'a gecmek akil kari degil.

ben o tarifedeyim ne yazık ki memnun değilim sanki gerçek turkcell değil gibi çoğu yerde telefon çekmiyor çekse bile nette sıkıntı var. Benim nete bağlanamadığım yerde avea vodafone çatır çatır giriyor. Yine dediğim gibi o tarifede bir bit yeniği var.

Bit yenigi degil o, 3g hiziniz maksimum 300kb ile sinirlandirilmis durumda.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.