Şimdi Ara

1000dk+1000sms+1gb = 20 TL (Vodafone ici oldu) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.102
Cevap
41
Favori
47.181
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bana 2 gb'lık bir paket lazım da bahsettiğiniz 2 gb'lık paketin konuşma paketi kaç dakikalık acaba?
  • braveheartgs43 kullanıcısına yanıt
    Link var mı hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Link var mı hocam?

Bi ara izlemiştim. 1 ay falan oldu. Turkcelle vodafone aynı şarj yiyor, avea %25-30 falan fazla yiyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

aynen

+vodafone sarj sorunu oldugunu biliyorum kararsız kaldım

Vodafone şarj sorunu hurafe hocam. Dh bile test yaptı tüm operatörleri ve videosunu yayınladı

2sene once iphone 4 kullanirken avea ile 1gun rahat giden sarjim vodafone a gecince aksami gormemeye baslamisti gugilda arastirinca binlerce sonuc cikti simdi duzelmis olabilir

• http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=101424140 500dk 1000sms 2 gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lamettrie -- 25 Ocak 2015; 23:46:47 >
  • Hurafe değil. Baz istasyonlarının kötü olduğu noktada sıkça yaşanan sorun.

Test yapacak olan gelsin ümraniye de gösterdiğim yerde yapsın.

Avea ve vodafone 2 diş çekiyor ancak vodafonenda sürekli şebeke kopuyor. Buda direkt şarja etki ediyor.

Şarj aveada 3 gün giderken bu vodafoneda 2 gün zar zor.

Yani böyle bir sorun var. Aynı telefon almanyada o2 ile 3 günden fazla gidiyor.

Bizzat testleri yaptım. Vodafone ile görüştük vs çözüm gelmedi. Dönüş yapınca tekrar avea yolu tutucam. İkiside 2 diş çekiyor ama aveada ulaşılamadı durumu olmuyor. Aynı anda turkcell kullanıyorum full artı full.

Özet olarak bölgesel bazda bu sorun var. Ümraniye çakmak ta yaşanıyor bu. Bölgesel olarak bu sorun var.

• şunlardan faturalilar için olanı yok mu ya
  • lamettrie kullanıcısına yanıt
    Hocam bu güzelde Turkcell de 25 lira. Vodafone da daha uygun fiyatlısı var mı?
  • Sistemimiz geçici olarak devre dışıdır.
    Edit: Paket onaylandı. Dakikaların her yöne olduğuna emin misiniz?Ona göre lira yükleyeceğim Geçen hafta gelen mesajda vodafonelularla 1000 dk yazıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LegendWarrior -- 26 Ocak 2015; 0:29:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegendWarrior

Sistemimiz geçici olarak devre dışıdır.

+1

• Şarj sorunu olmasa 1 gün beklemem, yazın 19tlyken geçmiştim, 4 gün giden şarj 1 gün gitmedi. 1 ay zor dayandım. Şimdi yine Turkcell'le 4 gün gidiyor Yaşamayan bilemez. 1 ay telefonu alıp dışarı çıkamadım resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.uzun -- 26 Ocak 2015; 0:22:09 >
  • Faturalilar nasil gecebilir yolu nedir ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000 dk 1000 sms 1 gb intereti 19 tlye almıştık 23 lira yaptılar bu paketi alırsak yine bişeyler yapıp 24 liraya çıkarmasınlar.
    1 lirasında da değilim kontör alırken fazla almak zorunda kalıyoruz 1 lira için çoğu zaman.
    Bir de bu ay 2 tl kesti vergiyi her ay 1.35 kesiyordu sizden ne kadar kesti ?
    (Öğrenciyiz vergiler yüzünden 3 kuruşu düşünür olduk)

• Komple1000 nin tarife ücreti ne kadar ona göre buna geçicem

• Redesus kullanıcısına yanıt
    istersenis aveanin hy 500+200dk+1000sms+1gb net 18tl+ vergi olan kampanyası var
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

istersenis aveanin hy 500+200dk+1000sms+1gb net 18tl+ vergi olan kampanyası var

Ben de tam o kampanyaya bakıyordum çok cazip aveanın çekim gücünü bilmiyorum buralar bir de dağlık burada vodafone iyi çekiyor asıl turkcell e bakıyorum ama onda da tık yok haber verdiğiniz için teşekkürler vodafone fiyatı arttırırsa ve aveanın tarifesi de devam ederse aveaya kesin geçerim.

• Dün görür görmez ailemdeki herkezi geçirdim bugun 20 tl çekti paket geldi haber veren arkadaşa teşekkür ederiz ailecek :))

• Redesus kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=90251088&mpage=62

Turkcell heryöne 500dk + 1000sms + 2gb internet 25 tl.

Benim merak ettiğim Vodafoneun bu tarifesine Turkcellden geçmek istesek biz geçene kadar kampanya biter mi? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebaboli -- 26 Ocak 2015; 1:11:26 >
  • Haber veren arkadasa tesekkurler. Yine 3 4 ay önce aynı türden olan tarifye geçmiştim 19 tl idi 22 tl ye çıkmıştı. Bununla birlikte yine 20 tl ye düşürdük.. 20 tl ek ücretler olmazsa cok iyi olacak.. 30 tl almak zorunda kalıyordum hep..
    Alınabilecek en iyi tarife bu.. Süper ötesi bana göre ama internet 2 gb olsa tadından yenmez..

Bu ay benden ve ailedeki diğer bireylerden de 2 tl kesildi 2-3 aydır paket yapmadıgım icindir heralde, normalde kesilmiyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=90251088&mpage=62

Turkcell heryöne 500dk + 1000sms + 2gb internet 25 tl.

Benim merak ettiğim Vodafoneun bu tarifesine Turkcellden geçmek istesek biz geçene kadar kampanya biter mi? :)

Vodafonun işi belli olmaz bunlarda kapitalistler işte ne olacak aynı tarifeyi ucuzlatıp satıyorlar bugün bu kampanya biter yarın öteki başlar ya da 22 lira yapar aynı tarifeyi ama ben eldeki kuş mantığıyla riske girmeyeceğim sanırım vodafone devam.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.