Şimdi Ara

İmmergas Star 24 kW almayı düşünüyorum ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, kocaeli bölgesindeyim. 70m2 ısı yalıtımsız evim için görüştüğüm kombi bayisi immergas star 24w kombi için 1400tl ,
    projesi için 800tl + diğer giderler için( boru vs.) hepsi dahil 3650tl istiyor.

Önerileriniz nelerdir ?

ayrıntılı özellikleri için : Teknik bilgileri ve genel bakış

İmmergas Star 24 kW almayı düşünüyorum ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peac3 -- 25 Ocak 2015; 20:57:24 >

• peac3 kullanıcısına yanıt
    immergas eolo star 1000lira civarındadır,kombi bayisi sadece kombi fiyatı için 1400lira fiyat verdiyse pahalı,fiyata montaj dahilse yine de pahalı
    http://www.akakce.com/kombi/en-ucuz-immergas-eolo-star-24-kw-fiyati,430844.html
    immergas eolo star,aynı fiyat dilimindeki birçok kombiye göre minimum ısıl gücü düşük ve bitermik eşanjörlü tercih edilebilir
    ayrıca crd modülasyonlu oda termostatıyla oda sıcaklığına göre modülasyon yapabiliyor

%100 aynı kombi olan alpha cb 24 tf için immergas koşulsuz 7 yıl garanti veriyor,ek para ödemek yok,bakım şartı yok,komple 7 yıl garanti bu kombiyi de araştırın derim genelde 1300lira civarında satılıyor eolo star ile aynı kombidir isim farkı var ve 7 yıl garanti avantajı var

• quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

immergas eolo star 1000lira civarındadır,kombi bayisi sadece kombi fiyatı için 1400lira fiyat verdiyse pahalı,fiyata montaj dahilse yine de pahalı
    http://www.akakce.com/kombi/en-ucuz-immergas-eolo-star-24-kw-fiyati,430844.html
    immergas eolo star,aynı fiyat dilimindeki birçok kombiye göre minimum ısıl gücü düşük ve bitermik eşanjörlü tercih edilebilir
    ayrıca crd modülasyonlu oda termostatıyla oda sıcaklığına göre modülasyon yapabiliyor

%100 aynı kombi olan alpha cb 24 tf için immergas koşulsuz 7 yıl garanti veriyor,ek para ödemek yok,bakım şartı yok,komple 7 yıl garanti bu kombiyi de araştırın derim genelde 1300lira civarında satılıyor eolo star ile aynı kombidir isim farkı var ve 7 yıl garanti avantajı var

immergas bütün kombilerine 10 yıl garanti veriyor diye biliyorum zaten ben fakat düzenli bakım şartı var tabi. Radyatörleri de yenilemeyi düşünüyorum. Evim küçük zaten seneye yalıtım da yapmayı düşünüyorum. İmmergas kafama tam oturmuş değil aslında araştırıyorum fakat bir sona ulaşamadım henüz. İyi ve sorunsuz bir tesisat ve kombi arayışına devam. :) alpha cb 24 tf önerisi için teşekkürler

• Bilader kombi çok çirkin ya
  • Shamshiel kullanıcısına yanıt
    içi güzel olsun
  • pahalı o fiyata 90 m2 arkadaşım 3000- 3200tl ye full yoğuşmalı premix kombi petek herşey dahile yaptı ama kombiyi kampanyadan kendi aldı..2000 lik kombiyi 1600 e getirdi..bayii fiyatları kazık....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 26 Ocak 2015; 14:20:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.