Şimdi Ara

max 1000 tl ye telefon önerisi mantıklı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba , coğunuz al g2 rahatla diceksiniz ama sonuc olarak öğrenciyim , 1000 tl civarı param olacak harçlığım herşeyim dahil , bilmiyorum ne alacağımı önemli olan şey bana ortalama 1 günü çıkarsın cok dandik değil ama orta derece dahi olsa uygulama vs ile güzel öz çekimler yapabilsin arkası zaten min 8 olur diye düşünüyorm , bütçeme uygun olsun

zaten fazla kasmam ben telefonu whatsapp ve internette takılrım fotoğraf çekerim ön kamera ile , sizin önerileriniz nedir acaba? mantıklı olarak arkadaşlar lütfen

• arkadaşlar bana bir miktar harçlık kalırsa cok güzel olur ikinci el işine girilirmi sizce ?
  • 2el her zman risktir ama İlla arıza olacak diye bırsey yok tabıkı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabiki herkes lg g2 diyecek , o paraya fiyat performans olarak daha iyisi yok fakat sen 1000 tlye harçlığım da dahil diyorsun, harçlığına ne kadar ,ne zamana kadar, kac para ayıracaksın bunlar onemli mevzu :-) 750 tl galaxy s3 neo. 850 tl xperia sp 700 tl civarina asus zenfone 5 alınabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kanta_kuzen K kullanıcısına yanıt
    g2yerine huawei ascend g7de bakabilirsin 950tlye satılıyor ama 2.elde biraz araştır bazıları 1-2 haftalık cihazları satan var g7de 2 ay oldu türkiye'ye geleli
  • Huawei ascend p7 nasıldır arkadşlar sizce?
  • büyük telefon sevmiyorum ağır da olmayacak 5 inc telefonlar ideal bence veya 4.7 inch :)
  • Yeni çıkan telefonlara bak. LG G2 iyidir. Meizu bakabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.