Şimdi Ara

POKEMON DEV TASOLAR ALINIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
2
Favori
1.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır taso koleksiyonu yapıyorum dev taso setinde eksiklerim var. Elinde dev taso olup satmak isteyen arkadaşlar mesaj atarsa tasosuna göre tanesi 20-30 tl den alım yapabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dosturu -- 23 Ağustos 2016; 12:28:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dev taso hatırlıyamadım foto koysanız bi tane elimde geniş taso kolleksiyonu vardı ama bulmam lazım annem atmadıysa :))))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kolay gelsin kardeşime :) taso koleksiyonculuğu zor kendimden biliyorum ondan saçma sapan yorum yapmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r4hm4n

kolay gelsin kardeşime :) taso koleksiyonculuğu zor kendimden biliyorum ondan saçma sapan yorum yapmayalım.

Eyvallah kardeşim.

• Ahh ahh bu taso ilanlarini her gormemde içim cız ediyor. Mahallede cocukken tasoları çarpıştırarak ön mü arka mi oynardik çok balliydim hep ön okur kazanirdim pokemonun her cesidi lisanssiz olan 5 krsluk cipslerin bile tasolari vardi a dan z ye abartisiz 1 sandik pokemon dijimon tosaolarim vardi liseye gecince annem benden habersiz oğlum sen artik buyudun nasihati vererek atmiş hepsini ben halbuki biriktirip koleksiyon yapiyordum. Kolay gelsin

• Liseliler bilmez İlk çıkan Looney Tunes tasoları vardı. Sonradan futbolcu tasoları ve dönen tasolar da çıkmıştı. Benimkilerin de hepsini annem atmıştı. Tasoların ortak kaderi bu herhalde
  • Tasolara ayırdığım bütçe nedir ?
  • Ah o zamanlar copcu olacaktim ki

• Mahallede kralını üterdim poşetleri arkadaşlara taşıttırırdım para edeceğini bilsem muhafıza ederdim
  • Pokemon taso koleksiyonundan ben de arıyorum.
    Ben de sticker - Logo marka koleksiyonu yapan biriyim. Takas düşünüyorum. Birkaç kişi buldum takas ettiği tasolar çok çok yıpranmış, eskimiş tasolardı :( :(

Açtığım konu aşağıda,

https://forum.donanimhaber.com/m_119438442//tm.htm#119438442
  •  POKEMON DEV TASOLAR ALINIR

temiz olarak baktığım 40 adet tasom var uygun fiyata bugün kargolarım istersen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.