Şimdi Ara

>>NOKIA E50<< [Paylaşım, Sorular, Sorunlar] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.021
Cevap
2
Favori
263.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kaansay

E50 ye messenger ya da antivirüs yükleyen varmı??? Bu konudaki görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar...

bu sayfanın üst tarafında bir yerlerde anti virüs linki vardı onu indirdim. Gayet normal çalışıyo, tarıyo, sonuç söylüyo. Tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: aadnan

"atabey052" kardeş benim hayıflandığım bir eksiklikti tam ekran video olayı. ama iyi keşif ; tebrikler ve teşekkürler sana. Paylaşıma devam arkadaşlar.

bilgiler paylaşılırsa faydalı olur. Selamlar..
  • Nokia E50, evet kötü bir geçmişimiz oldu kendisiyle, yerli yersiz kitlenmeleri,ekranda kullanılan ultra mini yazı karakteri, en ufak darbede kasasının ezilmesi, kullanılan malzemenin kalitesizliği beni hep üzdü. Ve sonunda ayrıldım kendisinden 8800'a döndüm.Şimdi dönüp bakıyorumda E50 ilk kullanıpda forum da topic açan biri olarak alanlara hayırlı, almayanlarında almamasını iyi dileklerimle tavsiye ediyorum.
  • merhaba arkadaşlar bu e50 için hafıza kartı almayı düşünüyorum nokia nın orjinal hafıza kartını almak istiyorum ama bir türlü bulamadım acaba bana yardımcı olabilirmisiniz eyer o olmazsa hangisini almalıyım teşekkür ederim
  • nokianın orijinal kartı sadece telefonla beraber alınırken veriliyor,zaten onlarda kingston,sandisk falan sanırım.
    çin malı olmadıktan sonra her markadan alabilirsin.kingston,sandisk,stormax,pqi...kesene göre.
    çin malını anlamakta zor gerçi,fiyatları daha ucuz olur.ayrıca orijinal kartlarda ömür boyu garantide vardır.
    quote:

Orjinalden alıntı: mercan2317

merhaba arkadaşlar bu e50 için hafıza kartı almayı düşünüyorum nokia nın orjinal hafıza kartını almak istiyorum ama bir türlü bulamadım acaba bana yardımcı olabilirmisiniz eyer o olmazsa hangisini almalıyım teşekkür ederim
  • bu e61 de de var yaw,ahahaha.yeni farkettim,çok iyi bir şey valla
    teşekkürler bilgi için...
    quote:

Orjinalden alıntı: kaddix

uzaktan kilitleme için güvenlik ayarlarından uzak kilide izin ver özelliğini aktif hale getirip uzak kilit mesajı tanımlıyosun...mesela "kilitlen" diye bi mesaj tanımladın......soora başka bi cepten E50 ye "kilitlen" diye bi mesaj attığın zaman cihaz aniden kilitleniyo...açman için ise kilit kodunu girmen gerekiyo....arkadaşım telefonu kurcalarken bizzat denedeim, adam nooldu yaa bu telefona dedi.....güzel bişi özellik yane
    quote:

Orjinalden alıntı: aadnan

atabey052 kardeş; şu uzaktan mesajla kitleme olayı baya ilginç, acaba nasıl yapıldığını da açıklayabilirsin.

• Şu GPS modülüne de bir el atsak ya. LD-3W GPS modülü yurt dışında 100 - 120 dolar civarında, Türkiye'de nerede vardır ya da var mıdır ?
  • illaki Nokia marka GPS modülü şart değil..
    Ebay'den bluetooth gps diye aratın bi dolu marka çıkıyor (uzakdoğu asya menşeili)
    Türkiye'ye kargoyla birlikte 100-120$ arası geliyor. Ben henüz almadım.
    Gittigidiyor'da da görmüştüm. Bu bahsettiğim markalardan birini satan biri vardı. Ama pek ucuz değildi.
  • arkadaşlar konuu ile alakasız olabilir ama
    türkiyede gps ne durumda
    kullanabiliyor muyuz ?
    bu telefona gps modülü takmanın maliyeti nedir ?
    üst modellierinde dahili gps var mı ?
  • beyler şu ana kadar bana göre telefonun tek olumsuz yönü açma/kapama tuşu. çok sert ve biraz bastırınca eziliyo. eğer tırnak geçirirseniz izi kalabilir. zamanla deforme olmasından korkuyorum. sırf bu yüzden telefonu kapatmıyorum. aynı sorunu yaşıyor musunuz?
  • bu arada telefonun iknci eli 500 e gidiyomuş. bilginize...
  • Hocam naptin!
    sifiri zati 500-550 arasinda degisiyor
    http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=23661 (Kvk,Genpa Garantili)

ikinci eli temizse bence en fazla 375-400 yapar.
    Yeni telefon ama e serisinin kullanici kitlesi diger serilere gore kisitli oldugu icin ikinci elinin cok degerli olmadigini dusunuyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Myung

Hocam naptin!
    sifiri zati 500-550 arasinda degisiyor
    http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=23661 (Kvk,Genpa Garantili)

ikinci eli temizse bence en fazla 375-400 yapar.
    Yeni telefon ama e serisinin kullanici kitlesi diger serilere gore kisitli oldugu icin ikinci elinin cok degerli olmadigini dusunuyorum

valla ben rizedeyim. telefonun sıfırı burda 650. ikinci elide 450-500 diyolar...

• hmm tabi ikinci el ilden ile degisir ama internet fiyati bu kadar duusmusken niye 650 gibi bir fiyat cekmisler anlamadim dogrusu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugur@

arkadaşlar konuu ile alakasız olabilir ama
    türkiyede gps ne durumda
    kullanabiliyor muyuz ?
    bu telefona gps modülü takmanın maliyeti nedir ?
    üst modellierinde dahili gps var mı ?

İstanbul haritası var. Sanırım Ankara, izmir, antalya haritaları da çıkarıldı. Ayrıca haritasız olarak da kullanabilirsin dağda, çölde vs.

E serilerinde dahili GPS yok. (E50, E60, E61)

Arkadaşın da dediği gibi ebay den getirtmek 100 - 120 doları buluyormuş.
  • Mgmaps isimli ücretsiz bir java programı var ve E50'de de çalışıyor.
    Herhangi bir harita yüklenmesine gerek kalmıyor. Sizin seçiminize bağlı olarak Google Maps, MSN Maps, Yahoo Maps gibi sitelerden harita ya da direk uydu görüntüsünü alıp kullanıyor.
    Ama bu olayın en büyük dezavantajı haritaları gprs üzerinden indirdiği için operatöre de para kazandırıyorsunuz.
    İhtiyacı olanlara denemek üzere tavsiye ederim.
  • Arkadaşlar merhaba. iki sorum olacak
    1- e50 ye 1gb lik hafıza kartını takabiliyormuyuz. yani alabileceği maksimum rakam nedir
    2-bu telefonda mesajlar bölümüne girdiğimde simde kayıtlı olan msj ları göstermiyor, onları görmek için ayrıca simdeki msj lar menüsüne giriyorum. varmıdır bunun bir çözümü
    şimdiden teşekkürler.
  • Arkadaşlar, bnm e50 nin kamerası çok çok kötü fotoğraf çekiyo, çözünürlük neredeyse vga kameradan kötü, daha önceki telefonumda da 1.3mp vardı fakat böyle değildi, bunun bi ayarı falanmı vardır acaba, bilgisi olan varmı?
  • nokia e50 almak isteyen arkadaslar, ankara da bir firma telefonu 519YTL ye veriyor. ustelik genpa garantili. firmayi yazmayayim buraya sorun olabilir.. bana pm atarsaniz firmayi cevaplarim.
    ayni firma 1gb kingston microsd karti da yaklasik 60ytl ye verebiliyor. boylece telefon + 1gb kart yaklasik 580 ytl ye geliyor ki, piyasada bircok firma sadece telefonu bu fiyata satiyor. bu arada 519ytl olarak bahsettigim telefon icinden hafiza karti CIKMAYAN versiyon.

bu arada ben de dun aldim. ilk defa symbian li bir telefon kullaniyorum. daha onceki serilerinin ekran goruntuleri cok hosuma gitmiyordu, ama nokia bu sefer her acidan cok estetik bir telefon yapmis. ustelik cok da saglam.

kutudan usb 2.0 data kablosu cikmasi cok super bir sey. ama mono kulaklik cikmasi cok sasirtti beni.
    ben de gittim 25ytl verdim, orjinal stereo nokia kulaklik aldim. muzik calma kalitesi fena degil.
    zaten kutuda da bariz bir sekilde yazmislar, bu telefon Business serisi..

ama genel olarak cok memnunum. tavsiye de ederim.

• quote:

Orjinalden alıntı: aisl

Arkadaşlar, bnm e50 nin kamerası çok çok kötü fotoğraf çekiyo, çözünürlük neredeyse vga kameradan kötü, daha önceki telefonumda da 1.3mp vardı fakat böyle değildi, bunun bi ayarı falanmı vardır acaba, bilgisi olan varmı?

ayarlarını bi kontrol et arkadasım.benmki tam ayarlı ama yinede kapalı alanlarda vasat bi kalitesi var.acık alanlarda güzel cekiyo fotoyu.ben pek kamera beklentisinde değilim bu cihazda
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.