Şimdi Ara

>>NOKIA E50<< [Paylaşım, Sorular, Sorunlar] (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.021
Cevap
2
Favori
263.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nokia e50 için video convert nasıl yapcaz bilgi verirseniz sevinirim içinde program yok sanırım fazla bi video formatı desteklemiyor...
  • slm..e50 için garmin yükledim ancak yetersiz ram hatası veriyor(en az 8mb ram lazım) diyor.. telefonun versiyonu 06.27.1.0..yüklediğim garmin versiyonu ise 5.00.40..sorun neden kaynaklanıyor çözüm sunabilecek arkadaş var mı?teşekkürler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: smbdy

slm..e50 için garmin yükledim ancak yetersiz ram hatası veriyor(en az 8mb ram lazım) diyor.. telefonun versiyonu 06.27.1.0..yüklediğim garmin versiyonu ise 5.00.40..sorun neden kaynaklanıyor çözüm sunabilecek arkadaş var mı?teşekkürler..

Hocam E50 de ne yapacaksın allah aşkına.Dahili gps yokki.Gprs den bağlanacaksanda kontörün bol heralde
    Garmin E50 yi kasar ondan ram hatası verir
    Zaten ağır bi telefon birde garmini yüklersen haydi cenaze namazına

• Cihazın RAM'i yetmiyor. Yapacak 1 şey yok.

Ki dediği gibi dahili GPS yok. Harici 1 GPS aygıtından bağlanman gerekecek.
  • bu metal black in 199 ytl ey alabilceğim biryer varmı bildiğiniz varsa lütfen p.m atın
  • ram yetmiyorsa e50nin kaldırabileceği bir navigasyon programı yok mu? harici bluetooth navigasyon cihazım var.
  • arkadaşlar yeni bir uygulama yüklediğinizde "not enough memory" hatası alırsanız aç-kapa yapın veya pili çıkar-tak yapın.ben böylece garmini sorunsuz çalıştırabildim.1-2 güne harici gps deneyimlerimi de yazacağım..
    benim bir sorunum da pdf dosyalarını bu telefonda göztermeye kalkıştığımızda zoom yaptıkça çözünürlüğü berbat oluyor yani okunamaz halde..buna bi çözüm bulabilir miyiz??
  • e50 garmin harici gps cihazıyla mükemmel..globalsat marka gps cihazı..bağlanması 10-20sn sürüyor ve gayet akıcı...
  • arkadaşlar ben de bir e50 kullanıcısıyım. ve cihazımdan çok memnunum.Ve bir arkadaşıma aynından almak istiyoruz ve şu anda piyasada bu telefonu bulamadım. Yeni alanlardan ricam nereden ve nekadara aldıklarını yazabilirmisiniz?
  • Arkadaşlar telefonu yeni aldım hack olayını falan çözdüm yeni versiyonda yükledim ama iki sorunu halledemedim yardımcı olursanız çok sevinirim,
    1- Java uygulamaları açarken "Hafıza dolu bazı uygulamalrı kapatın yeniden deneyin" uyarısı veriyor hiç bir program açık olmadığı halde bunu yapıyor.
    2- ses kayıt arama engelleme ezan gibi programların arka planda çalışmasını istiyorum zaten kapanınca çalışmıyorlar bu tip programlar kendiliğinden yada telefon kaynaklı kapanıyorlar. Bu gibi programları devamlı çalışıyor tutabilmem için ne yapmam gerekiyor? bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Saygılar.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moruk7119 -- 2 Mayıs 2009; 15:10:47 >
  • Merhaba arkadaşlar. Benim yeni telefon almaya niyetim var. Ama çok kararsızım. Bu E50 yi düşündüm. Artık 0 ları yokmuş. Bende 2. el düşündüm. Bunlarda radyo var mı? Siz kullanıcılar şimdi olsa bu E50 yi alırmıydınız? Şarjı kaç gün gidiyor ve telefonda takılma veya yavaşlama oluyormu? Bu soruların cevapları beni için çok önemli. Lütfen bana yardımcı olun!!!
  • Telefonda radyo yok, ben E50 kullaniyorum ve Amerikada yasiyorum. Blackberry alabilme imkanima ragmen telefonumu Blackberry'e tercih ediyorum.

Telefonun islemleri biraz yavas ama sarji uzun sure gidiyor.
  • arkadaşlar 3 aydır nokia e 50 kullanıyorum herşey çok iyi telefona iyice yerleştim rehberi ayraları proğramları ama şu telefon resetlenip tekrar açılıyor bluetooth bağlantısı kopuyor tabi ve uygulamalar kapanıyor servise gönderdim günecelleyip geri gönderdiler tekrar 20 gün beklemek istemiyorum bu resetleme problemine karşı varmı çözümü olan lütfen varsa anlatın kurtulalaım pişman olsum çok tel kullandım artık temiz telefon alacam sıfır alacam nokia alacam dedim ama bu baştan su koyuverdi lütfen çözzzzzzzüüüünnnnnnn
  • kardeim 3 ay önce darty kampanya yaptı 199 lira 3 taksit aldım ama restelenme problemi var
  • mesajları sesli okuyabiliyormuş, gelen mesajlari sesli okutabilmek
    için ne yapmam lazım. ben bulamadım
    teşekürler
  • e50 nin şu anki güncel versionu nedir acaba,

7,36 yüklü de ..
  • beyler e50 msj yazmak için ideal bir telefonmudur..
  • arkadaşlar büyük bir problemim var;
    versiyon güncellemesi yaparken hat kesildi ve telefon kilitlendi. yani hiç bir fonksiyonu iş görmüyor. bataryayı çıkaarıp taktım. tamamen gitti. ne yapmam gerek? yardımcı olursanız memnun olurum. şimdiden teşekkürler.
  • hard formatı denedin mi? belki bir yararı olur. forumda biraz araştır, tam hatırlamıyorum tuş kombinasyonunu. ama bütün bilgilerin gider söliyim.
  • tam 1 saatten bu yana "hard format nasıl atılır" onu arıyorum.ama bulamadım
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.