Şimdi Ara

>>NOKIA E50<< [Paylaşım, Sorular, Sorunlar] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.021
Cevap
2
Favori
263.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kamera sesi nasıl kapatılıyor bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi best3333 -- 17 Kasım 2006; 11:39:36 >
  • normal şartlarda kamera sesi kapanmaz kardeş ama kamera proları yüklediğinde onlar sessiz kayıda geçiyorlar....
  • arkadaşlar tema olayında son nokta belki daha önce verilmiştir ama birde ben vereyim linkteki siteye üye oluyoruz (ÜYELİK ÜCRETSİZ VE ÇOK KOLAY) daha sonra oradaki temaları indirebiliriz ama işin eniyi yanı kendi temamızıda yapabiliriz hemde bedava CREATE bölümüne istediğiniz resmi upload ediyosunuz ve diğerşeyleri ikonlar çubuklar saat vs gibi hiç ellemeden 1dk da temanız oluyor ve sitede yayınlanıyor yayınlanmasını istemez iseniz kayıt ederken PRIVATE seçeneği ile kayıt edin okey daha sonra sis olarak indirin Dikkat E50 için tema yaparken 240X320 ebedında resimler upload etmelisiniz hadi kolay gelsin ...işte site mutlaka deneyinhttp://www3.ownskin.com

• quote:

Orjinalden alıntı: komplocu

normal şartlarda kamera sesi kapanmaz kardeş ama kamera proları yüklediğinde onlar sessiz kayıda geçiyorlar....

yanlış yazdım ya fotoğraf çekerken bi ses çıkıyor onu nasıl kapatıyoruz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaptan666

Oyunlar için S60 paylaşım formuna bakabilirsiniz. Oradaki oyunların ve programların bir çoğu çalışıyor. Yani oyun sıkıntısı yok. Ancak ekran 240x320 olduğu için zannedersem birçok oyun ekranın tamamını kaplayacak şekilde çalışmıyor. Bu sorunun yeni oyunlarda, yada oyunların yeni versiyonlarında giderileceğini düşünüyorum.
    http://forum.donanimhaber.com/m_6084635/tm.htm

Resim kalitesi gerçekten beklediğimin üzerinde çıktı. Gün ışığında çekim yapılacak ise yanınızda fotograf makinesini (250 dolar ve altı) boşuna taşımayın. Gerçekten hoş. ev içerisinde 40 W florosan ile de gece çekim modunda güzel çekiyor ama 2-3 saniye cihazı kımıldatmamak lazım, anca pozluyo. Resim

Gece evde 40W florasan. otomatik, gece modu
    http://rapudiiishare.com/files/2147657/05112006_017_.jpg.html

Gündüz evde gün ışığı.
    http://rapudiiishare***.com/files/2147920/05112006_003_.jpg.html

Dışarıda çektiklerimi sildim ama fikir edinmek için bunlar yeterli.

Bu arada daha önce tel hakkında övgü yağdıran arkadaşlara canı gönülden katılıyorum. Haklılar.

Sigara sağlığa zararlıdır resimde var .Kamera fena çekmiyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rafflesiaa -- 19 Kasım 2006; 15:27:28 >

• arkadaşlar bilgi mesajları haberler ve maç sonucu vs ekrana gelmiyor ancak mesajlar secenek ve oradan hücre yayınını seçerseniz görünüyor ekrana gelmiyor yada ben bilimiyorum durum sizdede aynımı ve düzeltilebilirmi.....
  • kardeş hücre yayınında konuyu önemli olarak işaretle dersen ekrana geliyo maç sonuçları ama mesaj olarak...
  • arkadaşlar ben E50 almayı düşünüyorum ama joystick tuşu kafamı kurcalıyo kısa zamanda yalama olurmu şimdiden teşekkür ediyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdarbc

kardeş hücre yayınında konuyu önemli olarak işaretle dersen ekrana geliyo maç sonuçları ama mesaj olarak...

teşekkürler hemen deneyeceğim
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustik0545

arkadaşlar ben E50 almayı düşünüyorum ama joystick tuşu kafamı kurcalıyo kısa zamanda yalama olurmu şimdiden teşekkür ediyorum

rahat ol kardeş joystick tuşu hiç dandik falan değil gayet iyi hemen bozulacak gibi değil telefon genel olarak zaten saglam yapıda rahat ol bozulmaz....
  • arkadaşlar E50'de sis dosyaları çalışır mı?
  • Sağolasın komplocu kafamı kurcalayan tek sorundu iki üç gün içinde inş alıyorum tekrar teşekkür ediyorum
  • çalışıyor dostum...smart movie yükledim ben sis uzantılı...PC suite kur...ordan uygulama yükle deyip sis dosyayı göster kendisi yüklüyo...fakat kullanacağın programın s60 3rd olması gerekiyo....bildiğin gibi cihaz 3rd Edition.....saygılar

quote:

Orjinalden alıntı: senerbozdag

arkadaşlar E50'de sis dosyaları çalışır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaddix -- 20 Kasım 2006; 15:11:43 >
  • iyi akşamlar arkadaşlar. ben tam e50 almaya kararlıydım ama w810 un da fiyatı bana uygun gelmeye başladı. benm için müzik tercih sebeplerinden. ama w810 da e50 deki sağlamlık hissi yok. e50 tam bir karizma bence. acaba müzik dinlerken ikisinin arasında bariz farklar görünüyormu? bu iki telefonu da inceleyen olmuştur sanrım aranızda. kamera pek de önemli değil. ve ayrıca bir de soru sormak istiyorum e50 hakkında. diğer telefonlardaki gibi dönüştürücü kullanarak kulaklık seçeneğini arttırabiliyormuyuz??????? şimdiden teşekkür ederim
  • E50 Symbian 9.1 mi ?
  • yarın bimekste indirimli ürün e50. 457+kdv bazıları için ii bi fırsat olabilir. ( nakit yok ya )
  • merhaba bende 2 hafta önce babama aldım fakat aletin yazıları maşallah karınca duası gibi

Babam okumakta çok zorluk çekiyor 62 yaş bu fontları büyütmenin bir yolu varmıdır?
  • up

cevap bekliyorum arkadaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: amyleeva

iyi akşamlar arkadaşlar. ben tam e50 almaya kararlıydım ama w810 un da fiyatı bana uygun gelmeye başladı. benm için müzik tercih sebeplerinden. ama w810 da e50 deki sağlamlık hissi yok. e50 tam bir karizma bence. acaba müzik dinlerken ikisinin arasında bariz farklar görünüyormu? bu iki telefonu da inceleyen olmuştur sanrım aranızda. kamera pek de önemli değil. ve ayrıca bir de soru sormak istiyorum e50 hakkında. diğer telefonlardaki gibi dönüştürücü kullanarak kulaklık seçeneğini arttırabiliyormuyuz??????? şimdiden teşekkür ederim

kardeş w810 hiç denemedim ama e50 nokianın orijinal kulaklık ve diğer ses adaptörleri(harici hoparlörü AD45 ile denedim ok.) ile tam uyumlu ve gayet iyi çalışıyor kulaklıktan dinlenecek bir müzik için yeterli bence diğer telefonları pek bilmiyorum herhalde hiç bir telefon 5+1 ses sistemi gibi olmaz onun için ses tatmin edici düzeyde bilginize.....

• quote:

Orjinalden alıntı: scrtlg

E50 Symbian 9.1 mi ?

evet kesinlikle onunun için sisx şeklinde dosyaları açar ama sis dosyaları 9.1 e göre yapıldı ise onuda çalıştırır mesala 6630 çalışan bir sis dosyası e50 çalışmaz.....fakat aynı dosya sis uzantılı olarak 9.1 göre yapılırsa çalışır...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.