Şimdi Ara

40.000 TL Nakit Tavsiye- Aklımdaki hyundai i20 2015

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yaşım 22 arabayı ben kullanıcam bir nevi kendime alıyorum ama annem babam istedikleri yere gitmek istediklerinde felan beraber olucaz. Senede 1 kere Tokat'a gidebiliriz o kadar.
    ehliyetimi bu hafta alıyorum. Araba almayı düşünüyoruz, aklımdaki araba Hyundai i20 2015
    YENİ i20 1.4 MPI STYLE OTM. (BENZİNLİ) 46.100 TL
    YENİ i20 1.4 MPI STYLE+ OTM. (BENZİNLİ) 2015 47.800 TL
    arasındaki farklı bilmiyorum ama benim baktıklarım arabalar arasında en uygunu bu gibi geldi.
    Eğer almak için görüşmeye gider isek hyundai bayisine 47.800 veya 46.100 içeriğine göre değişiyor büyük ihtimal ama style bile yeterli kendi başına + sını bilmiyorum orta seviye donanım en alt değil. Kaç Bin TL indirim yapıyor bayiler bilgi verirseniz sevinirim.

Otomatik olucak senelik 10.000 km anca yaparız herhalde bu zamana kadar arabamız olmadı genel ihtiyaçları karşılamak için alıyoruz. benzinli olsun dedik birde. Fikirlerinizi bekliyorum

• Hocam i20 ben önermiyorum. Bir önceki kasasını kullanıyordum hiç memnun değildim. Yeni kasasınıda işyerinden bir arkadaş aldı. Onada bindim çok fazla bir değişiklik yok.

Düz vites dizel fiesta öneririm. Poloda düşünülebilir ama cidden i20 den sağlam indirim koparamazsanız düşünmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prestor

Hocam i20 ben önermiyorum. Bir önceki kasasını kullanıyordum hiç memnun değildim. Yeni kasasınıda işyerinden bir arkadaş aldı. Onada bindim çok fazla bir değişiklik yok.

Düz vites dizel fiesta öneririm. Poloda düşünülebilir ama cidden i20 den sağlam indirim koparamazsanız düşünmeyin.

İ20 fiyat inerse olur demişsin tam sorun ney önermemen için. Otomatik istiyorum yeni öğrendim sürmeyi düz için pratik yapmam lazım debriyaj alışkanlığı için o yüzden otomatik olsun hele bu istanbul trafiğinde :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • illa sıfır olmayacaksa bmw 116 audi a3 alfaromeo 159 alınabilir sıfır olarakta Yeni Yaris 1.33 Fun Multidrive S 48,350tl bakılabilir.
     40.000 TL Nakit Tavsiye- Aklımdaki hyundai i20 2015

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAKTAN06 -- 25 Ocak 2015; 20:13:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pennyroyaltea

quote:

Orijinalden alıntı: Prestor

Hocam i20 ben önermiyorum. Bir önceki kasasını kullanıyordum hiç memnun değildim. Yeni kasasınıda işyerinden bir arkadaş aldı. Onada bindim çok fazla bir değişiklik yok.

İ20 fiyat inerse olur demişsin tam sorun ney önermemen için. Otomatik istiyorum yeni öğrendim sürmeyi düz için pratik yapmam lazım debriyaj alışkanlığı için o yüzden otomatik olsun hele bu istanbul trafiğinde :)

Hocam valla yazıcam sonra beni taşlıycaklar

Eski kasa i20' de ses yalıtımı felaketti, yol tutuşu sınıfındaki diğer araçlara göre kötüydü ve yolda güven vermiyordu. Atıyorum 100 km hızla giderken araç deli gibi ses aldığından güven problemi yaşatıyordu.

Yeni i20 de ses yalıtımı bi nebze daha iyi araç daha tok fakat fiesta kadar değil.

Kararı tabi siz vereceksiniz ama en azından test sürüşü yapıp öyle karar verin.

• Ben hyundai'yi pek sevmem normalde ama, çok yakın akrabam aldı daha bir ay önce.
    1.4 otm 50 bin liralık olandan hangi donanım bilmiyorum ama sanrooflu olanlardan.

Kesinlikle öneririm. Bi kere yalıtım süper 3500 devre kadar motor sesi duyulmuyo denilebilir.
    Çekişi de gayet iyi. Vites geçişlerinde sirkeleme yok.

Yol tutuş da iyi denilebilir ama bi focus değil.

Benim gözlemlerime göre kötü şey aslında tüm hyundailerde olan çok yakma sıkıntısı var.

Ben sıcak motorda kullanırken anlık tüketim 12 lerde idi. Yol yokuş degildi. Dümdüz köy yollarydı.
    Yeni olmasından kaynaklı diyelim hadi 1 litre düşsün 10-11 litre yine çok.
    Benzin yetişmez bana göre lpg şart.

• Clio 1.2 turbo edc 120 bg.

• Yaris ibiza clio 208 gibi araçlara bakıp aynı fiyata hangisi daha avantajlı ise o alınır zira günümüzde her araç güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: yukseluc98

Ben hyundai'yi pek sevmem normalde ama, çok yakın akrabam aldı daha bir ay önce.
    1.4 otm 50 bin liralık olandan hangi donanım bilmiyorum ama sanrooflu olanlardan.

Kesinlikle öneririm. Bi kere yalıtım süper 3500 devre kadar motor sesi duyulmuyo denilebilir.
    Çekişi de gayet iyi. Vites geçişlerinde sirkeleme yok.

Yol tutuş da iyi denilebilir ama bi focus değil.

Benim gözlemlerime göre kötü şey aslında tüm hyundailerde olan çok yakma sıkıntısı var.

Ben sıcak motorda kullanırken anlık tüketim 12 lerde idi. Yol yokuş degildi. Dümdüz köy yollarydı.
    Yeni olmasından kaynaklı diyelim hadi 1 litre düşsün 10-11 litre yine çok.
    Benzin yetişmez bana göre lpg şart.

Pek anlamam ama benzin yakmasına çok değişsiniz ama senelik yapılacak km. Ye göre benzinli olması avantaj olmuyormu yinede
    Fikirlerinize göre artık bir değerlendirme yapacağız. Bekliyorum başka bilgisi olanları alan var ise vb. Sağoln.

• 1.2 EDC Clio veya PS Fiesta daha iyi olur
  • Fiyat olarak en fazla 45.ooo ₺ düşünüyoruz otomatik vites benzinli. öneren arkadaşlar dikkate alırsa sevinirim.

• quote:

Fiyat olarak en fazla 45.ooo ₺ düşünüyoruz otomatik vites benzinli. öneren arkadaşlar dikkate alırsa sevinirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-34-binde-orjinal-deri-koltuklu-beyaz-honda-198260383/detay

hayırlı olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _K_A_İ_N_

quote:

Fiyat olarak en fazla 45.ooo ₺ düşünüyoruz otomatik vites benzinli. öneren arkadaşlar dikkate alırsa sevinirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-34-binde-orjinal-deri-koltuklu-beyaz-honda-198260383/detay

hayırlı olsun..

Oda güzelde aklım i20 de :)

• Baska fikri olan varmi. Reno clio 35bine benzin oto. Almis birisi ondan al diyor. Bu araclarin kaza testleri sonucu nasil acaba iskeleti saglammi.

• quote:

Baska fikri olan varmi. Reno clio 35bine benzin oto. Almis birisi ondan al diyor. Bu araclarin kaza testleri sonucu nasil acaba iskeleti saglammi.

6 ay önce senin durumundaydım.Yeni i20 bana göre tip olarak b sınıfındaki en güzel araç.Ama sehiriçinde otomatik vites i20 10 lt'den aşağı yakmaz fabrika veriside 9 lt zaten. Yapacağım km fazla olacağı için Toyota Yaris tercih ettim,Honda jazz satışta olsaydı fiyatına göre ilk sıraya koyardım.(ikiside cvt şanzıman kullanıyor zaten). Önceliği arabanın tipine vereceksen hiçbir şey diyemem,ama otomatik konforu ve daha düşük yakıt tüketimi önemli dersen Toyota Yaris yada 2.el Honda Jazz öneririm.
    Not:İ20 almaya karar verirsen sıkı pazarlık yap,ayaküstü 2500tl indirim yapmışlardı bana.Sıkı bir pazarlıkla iyi bir indirim koparabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanri12 -- 27 Ocak 2015; 19:21:31 >

• yakıt tüketimi felan pek anlamam ama bizim kullanma şeklimiz senede 1 kere tokat uzun yol olarak onun dışında, işe büyük ihtimal servis ile olur yakın yer ise 15 20 dklık araba ile olur tabiki. Pek fazla kullanmayağız gibi bir araca ihtiyacım olduğu için tabi şekli benim için önemli saylır çirkin bir arabaya binmek istemem yaris de iyi duruyor onun fiyat durumu nedir
  • quote:

yakıt tüketimi felan pek anlamam ama bizim kullanma şeklimiz senede 1 kere tokat uzun yol olarak onun dışında, işe büyük ihtimal servis ile olur yakın yer ise 15 20 dklık araba ile olur tabiki. Pek fazla kullanmayağız gibi bir araca ihtiyacım olduğu için tabi şekli benim için önemli saylır çirkin bir arabaya binmek istemem yaris de iyi duruyor onun fiyat durumu nedir

Otomatiğin liste fiyatı 48300'den başlıyor,ben sana fun special öneririm,onunda liste fiyatı 49250tl. Ben pazarlık yapmayı beceremem zamanında 1200tl indirim yapmışlardı,2000tl'den fazla indirim aldığını söyleyenler oldu.Artık indirim kısmı senin becerine kalmış.(Hyundai liste fiyatı üzerinden daha fazla indirim yapmıştı,hemde pazarlığa girmeden)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanri12 -- 28 Ocak 2015; 2:10:40 >
  • seat ibiza 1.2 tsi style dsg öneririm 45000 liraya satılıyordu. hem az yakıyor hem de söylediğiniz araca göre daha performanslı. Eğer aceleniz yoksa siparişle 2000liraya sunroof ekletin ömürlük olarak binersiniz.
  • quote:

yakıt tüketimi felan pek anlamam ama bizim kullanma şeklimiz senede 1 kere tokat uzun yol olarak onun dışında, işe büyük ihtimal servis ile olur yakın yer ise 15 20 dklık araba ile olur tabiki. Pek fazla kullanmayağız gibi bir araca ihtiyacım olduğu için tabi şekli benim için önemli saylır çirkin bir arabaya binmek istemem yaris de iyi duruyor onun fiyat durumu nedir

Benim gibi aldığın aracı kredisi biter bitmez satmak istemiyosan, i20 alma hocam.
  • kardeşim i20 4 ileri klasik şanzıman 1.4 100 bg bir araç, performans konusunda sıkıntı yaşatabilir .ayrıca hyundai i20 1.0 turbo motorları piyasaya cıkacak büyük ihtimal 1.4 araçların satışı durucak bunlarıda göz önüne alırsan doğru seçim yapacağını düşünüyorum.ayrıca zamanın varsa mart ayında yeni skoda fabia gelecek motor şanzıman polo ile aynı olacak onuda düşünebilirsin.yine diğer bir seçenek yeni opel corsayada bakabilirsin umarım yardımcı olmuşumdur ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.