Şimdi Ara

1 ms Oyuncu Monitör Lazım !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İmzadaki sistemi kullanıyorum bi monitör lazım, internette gezinirken şuna rastladım fiyatı çok uygun 1ms monitör ama nasıldır hiç bilmiyorum acaba âdi diyemi o kadar ucuz;

http://www.oksid.com.tr/detay.asp?id=18741

Bide Asus VN247H çok beğendim yorumların çoğu olumlu yönde lakin ayakları sağlam değilmiş klavyeye basarken ekran dans ediyormuş çok göz yoruyormuş diyorlar kullanmış arkadaşlar varsa bilgilendirirse çok sevinirim.

600 TLye kadar tavsiyelere açığım.

• Ordaki fiyat dolar olarak yazılmış. 2.35 kurdan 468 TL ediyor. Bunun neresi ucuz?
    1 ms olarak satılan monitör sayısı pek az. İlla "1 ms olsun" diyorsan, başka monitör aramana gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Ordaki fiyat dolar olarak yazılmış. 2.35 kurdan 468 TL ediyor. Bunun neresi ucuz?
    1 ms olarak satılan monitör sayısı pek az. İlla "1 ms olsun" diyorsan, başka monitör aramana gerek yok.

Hocam peki 2 ms önerebileceğiniz 21.5 veya 23 inç monitörler nelerdir? 1 ms ile 2 ms arasında fazla bir fark var mı?
  • 5 ms'ye kadar kayda değer fark yok. Tavsiyelerim, bu bölümdeki FPS Oyunları için Monitör Tavsiyeleri konusunda yazılı. Her bütçeye ve kullanım amacına göre monitör var orada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.