Şimdi Ara

Vakıfbank MilPlus & MilPlus Platinum | Ana Konu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.641
Cevap
135
Favori
189.013
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    paraf Platinum var
    acaba ücret kesti mi halk bank
    öm dan avantajlarını paylaşıp yardımcı olabilir misiniz
    bu vakıfbank kabak tadı verdi!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parafly çıkarmamıştım.
    paraf Platinum var
    acaba ücret kesti mi halk bank
    öm dan avantajlarını paylaşıp yardımcı olabilir misiniz
    bu vakıfbank kabak tadı verdi!

• ases kartım var, adios karta iki sebepten geçmiyordum. birincisi ases ücretsiz adios yıllık ücreti çok; ikincisi adios yurtiçi uçuş için katsayısı düşük, aseste puanı 3 ile çarpıyordum. senede en az 1 kere kullanıyordum bu kartı ben uçuş için. ne işime yarayacak şimdi.
    adios ise yurtiçi uçuşu için biraz daha cazip olsaydı keşke.
    sanırım kartı ilk fırsata kapacatağım.
  • 3 senede mil plusın çok ekmeğini yedim hemen hemen 3500-4000 tllik uçak bileti aldım evdeki camlarımı su tesisatını yaptırdım hatta bir ara anahtarı evde unutup geldiğimde tüm çilingirleri aramama rağmen hiçbirisi gece diye gelmemişti hemen imdadıma milplus yetişti hemde bedava. Normal platinyum kullanıyordum şimdi MH ile konuştum maaş müşterilerinden de ücret alıyoruz dedi ama ücreti aldıktan sonra eğer 1500 tl harcama sözü verirseniz bu ücreti sonraki ekstrenize iade ederiz diyor ben zaten 2500 den aşağı düşmüyorum mil plusa her türlü devam
  • Bugün mil plus platinum kartım gelmiş bulunmakta bir sorum olucak puanlar biriktikten sonra mesala pegasus tan ucak bileti alacağım bunu pegasusun sitesinde kredi kartı ile ödeme bölümünden mi yapıyoruz nasıl oluyor anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertük

Bugün mil plus platinum kartım gelmiş bulunmakta bir sorum olucak puanlar biriktikten sonra mesala pegasus tan ucak bileti alacağım bunu pegasusun sitesinde kredi kartı ile ödeme bölümünden mi yapıyoruz nasıl oluyor anlamadım

444 0724 arayın hocam 2-5-2 den bağlanın

• hacikemal kullanıcısına yanıt
    tEŞEKKÜR EDERİM
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuyuduzu

ases kartım var, adios karta iki sebepten geçmiyordum. birincisi ases ücretsiz adios yıllık ücreti çok; ikincisi adios yurtiçi uçuş için katsayısı düşük, aseste puanı 3 ile çarpıyordum. senede en az 1 kere kullanıyordum bu kartı ben uçuş için. ne işime yarayacak şimdi.

hocam axess kartta 3 le çarpılarak uçak bileti alınıyor mu? bende de var axess gold ama şimdiye kadar kullanmadım. var ise süper olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobydick

quote:

Orijinalden alıntı: kuyuduzu

ases kartım var, adios karta iki sebepten geçmiyordum. birincisi ases ücretsiz adios yıllık ücreti çok; ikincisi adios yurtiçi uçuş için katsayısı düşük, aseste puanı 3 ile çarpıyordum. senede en az 1 kere kullanıyordum bu kartı ben uçuş için. ne işime yarayacak şimdi.

hocam axess kartta 3 le çarpılarak uçak bileti alınıyor mu? bende de var axess gold ama şimdiye kadar kullanmadım. var ise süper olur.

axess değil ases, vakıf ın bir kartı:
    http://www.vakifkart.com.tr/ases-kart-taniyin.aspx

• 31 marta kadar eski kartlardaki puanlar mil plusa aktarılabilecek, Hatırlatma olsun.
  • platinum kartım vardı limitim 9900 şimdi milplus normal yollamışlar.limit 10000 olması lazımmış platinum için.100 lira için kaçırdık.limit arttırım talebi verdim ama toplam kart limitilerim maaşımın 4 katını hayli hayli aşıyor.

birde normal karta yatan puanlar 31 marta kadar milplusa aktarılabiliyor
  • Maaş müşterisi olup ücretsiz alabilen var mi arkadaşlar?

• ücretsizi yok... imkansız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: afanesavo

ücretsizi yok... imkansız...

Ben platinum kullanıcısıyım şimdiye kadar hiç aidat almadılar zaman zaman faydalanıyordum milplustan fakat şimdi 1500 tl aylık harcama sözüne veriyor milplus platinum kartı ücretsiz. Ödemelerim değişken olduğundan kabul etmemiştim.
  • hknorl kullanıcısına yanıt
    Aylık 1500 TL harcama sözüne kim platinum veriyor şube mi MH mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loremipsum -- 19 Mart 2015; 9:36:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: loremipsum

Aylık 1500 TL harcama sözüne kim platinum veriyor şube mi MH mi?

Müşteri hizmetlerine yazmıştım onlardan gelen cevap bu şekildeydi. Yalnız 1500 tlde sadece o ay yapılan tek çekimler sayılıyor önceki aylardan kalan taksitler sayılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirogluhalit

platinum kartım vardı limitim 9900 şimdi milplus normal yollamışlar.limit 10000 olması lazımmış platinum için.100 lira için kaçırdık.limit arttırım talebi verdim ama toplam kart limitilerim maaşımın 4 katını hayli hayli aşıyor.

birde normal karta yatan puanlar 31 marta kadar milplusa aktarılabiliyor

aynısını banada yaptı vakıf. mevcut 2 ad platin kartım vardı 8.000 ortak limitli, milplus başvurularını alırken platin limitini 10 bin yapmışlar. milplus kart platin gelmedi. çözümsüzlük içerisindeyim.
  • valla dün beni ardılar maaş müşterirsisin 30 lira parapuanları ödemesiz kart vericez dediler

ve kadına işim var dememe rağmen telefonu 3-4 uyarıma rağmen kapatmadı

ben yüzüne kapattım

bu kartı unutmuştum isteseydim kesin verirdi bence bu kartı aidatsız

sanırım bu aralar kriz söylentiler-türkiyeden kaçan sıcak paralar -kart için tablet veren bankalar artık kredi kartı müşterisi değerlenecek gibi
  • arkadaşlar normal world kartındaki süreli puanları buna aktararak avans kapatabiliyor muyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: errorman_cem

valla dün beni ardılar maaş müşterirsisin 30 lira parapuanları ödemesiz kart vericez dediler

ve kadına işim var dememe rağmen telefonu 3-4 uyarıma rağmen kapatmadı

ben yüzüne kapattım

bu kartı unutmuştum isteseydim kesin verirdi bence bu kartı aidatsız

sanırım bu aralar kriz söylentiler-türkiyeden kaçan sıcak paralar -kart için tablet veren bankalar artık kredi kartı müşterisi değerlenecek gibi

Ben de maaş müşterisiyim hocam bu kartın maaş müşterileri dahil ücretsiz verilmeyeceğini belittiler ücretsiz şuan zor görünüyor.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.