Şimdi Ara

Vakıfbank MilPlus & MilPlus Platinum | Ana Konu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.641
Cevap
135
Favori
189.014
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: boombip

quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Mevcut sistemde 20tl ücret ile yararlandığımız 3 katı puan hizmeti için artık 120tl ödemek durumundayız.
    Tabi çok hoş bir durum değil. Ben Vakıfbank mil hizmetini yurtiçi ve yurtdışı biletler için kullandım. Hatta eski sistem
    kapanmadan avans kullanarak bilet de aldım. En azından maaş müşterilerinden kart ücreti almasalar iyi olur.

eskiden yurtiçi +20tl, yurtdışı için +60tl bilete eklenip, 3'e bölünüyordu. artık bu bedel +120tl mi oldu.

eskiden 300 liralık bilete 360/3, 120tl veriyorduk. şimdi 300+120,420/3, 140. %15 civarı bir fark yaratır bu.

arkadaşın 120 liradan kastettiği kart ücreti olan 119 lira.

yurtiçinde yine 20 lira yurtdışında 70 lira hizmet bedeli ödüyoruz

• hocam bu görüntüyü nereden alıtıladınız?
    ben de kendi kartımın hangisi olacağını bilemiyorum.
  • Arkadaşlar he birlikte mail veya sosyal medya hesaplarından mesaj yoluyla, yeni çıkarılan milplus kartlara yeni özellikler talep edelim.

Örneğin Parafly'da olduğu gibi;

Puanların silinmemesi,
    Kampanyaların wepşubenden takip edilebilmesi, kampanyaya katılımın sağlanıp sağlanmadığı ve yapılan işlemlerin kampanya kapsamında geçerli olup olmadığı bilgisinin takip edilebilmesi (Bu harika bir özellik),
    Kazanılan puanlar hakkında sliplerde bilgi verilmesi,
    Katılım smslerinin ücretsiz olması,
    Her ay parafgünümde olduğu gibi extra wordpuan uygulaması,
    Uçakta olduğu gibi otel ve turlardada 3 katı uygulanması vs...

Arkadaşlar üşenmeyelim belki birimizin önerisi dikkate alınır, hep birlikte yeni bir kazanım etmiş oluruz. Ben bunlarla ilgili yazıp yollayacağım maili burdan paylaşacağım herkes isimi değiştirip yollayabilir. Ancak sizlerde çalışma yaparsanız birşey başarabiliriz. Herkese iyi formlar, iyi kazançlar...

• boombip kullanıcısına yanıt
    Diğer bir arkadaş cevaplamış. Özetlersek +20 ve +70Tl ler SETUR payı idi.
    Hizmet bedeli onlara gidiyordu.

Yeni kart sisteminde ayrıca yıllık kart aidatı eklendi.

Ben snaırım Para Fly'a geçeçeğim.

Halkbank tüm kampanyalarına ParaFly dahil etmiyor ama ParaFly katsayıları çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asilmavi

Arkadaşlar he birlikte mail veya sosyal medya hesaplarından mesaj yoluyla, yeni çıkarılan milplus kartlara yeni özellikler talep edelim.

Örneğin Parafly'da olduğu gibi;

Puanların silinmemesi,
    Kampanyaların wepşubenden takip edilebilmesi, kampanyaya katılımın sağlanıp sağlanmadığı ve yapılan işlemlerin kampanya kapsamında geçerli olup olmadığı bilgisinin takip edilebilmesi (Bu harika bir özellik),
    Her ay parafgünümde olduğu gibi extra wordpuan uygulaması,
    Uçakta olduğu gibi otel ve turlardada 3 katı uygulanması vs...

Arkadaşlar üşenmeyelim belki birimizin önerisi dikkate alınır, hep birlikte yeni bir kazanım etmiş oluruz. Ben bunlarla ilgili yazıp yollayacağım maili burdan paylaşacağım herkes isimi değiştirip yollayabilir. Ancak sizlerde çalışma yaparsanız birşey başarabiliriz. Herkese iyi formlar, iyi kazançlar...

Hocam sen hazirla ayarla bana soyle sana zahmet ilk mesaja ekliyim bende yolliyalim boyle ayri bi kart yapiliyorsa puanlar silinmemeli yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben de parafly'a geçeceğim. bunda en çok etkili olan faktörler: 10bin limitinin dayatılması, 120tl kart ücretinin mecbur hale getirilmesi

zaten kartta puanların 3 ile çarpılması dışında matah bir özellik yok. bir de x3 için 10bin limiti dayıyorlar. 3 ay kullandım. 1500 liralık uçuş kazandım. 1500tl borcum kaldı. kapatır geçerim, paraf'a. beni kaybettiği için çok üzülmez herhalde vakıf
  • ARKADAŞLAR SESİMİZİ YÜKSELTELİM, ARTIK YILLIK AİDAT ZORUNDA OLDUĞUMUZ MİLPLUS KARTLARA İLİŞKİN İSTEK VE ÖNERİLERİMİZİ VAKIFBANKA İLETELİM...
    LÜTFEN HERKES TÜM İLETİŞİM KANALLARINDAN GÖNDERSİN, BU KAZANIMLARDAN BİRİ DAHİ OLSA HEPİMİZ İÇİN SEVİNDİRİCİ OLUR.

Merhabalar iyi çalışmalar,
    Milplus kredi kartları ile ilgili olarak sunacağım görüş ve önerilerim, beni ve benim gibi birçok Vakıfbank müşterisini memnun edecek ve Milplus kullanıcıların yapacağı önerilerle ailemize yeni üyelerin katılımı sağlanacaktır.
    Bu kapsamda Halkbank Parafly kartın sunduğu birçok avantaj ve uygulama örnek niteliktedir, bunlardan bazıları;
    Alışverişlerden kazanılan Wordpuanların belli bir tarihte silinmemesi,
    Kampanyaların wepşubeden takip edilebilmesi, kampanyaya katılımın sağlanıp sağlanmadığı ve yapılan işlemlerin kampanya kapsamında geçerli olup olmadığı bilgisinin takip edilebilmesi,
    Her ay belirli günlerde extra wordpuan kazanımı uygulaması,
    Uçakta olduğu gibi otel ve turlardada 3 katı uygulanması.
    Vakıfbankın müşteterilerine verdiği değerin bir ölçümü olarak bu önerilenlerin kabul edeceğini düşünüyor, yeni karttan yenilikler bekliyorum.
    İyi çalışmalar...

http://vakifbank.com.tr/istek-oneri-ve-sikayetleriniz.aspx?pageID=608

Ayrıca Facebook ve Twitterden de aynı yazıyı yolladım.

• Bu kartı maaş müşterisi olup aidatsız kullanan var mı?
  • Arkadaşlar, daha önceki milplus hizmetinde yurtdışı biletlerde 2.000 TL sınırlaması vardı. Şuanda uçak bileti fiyatında bir sınırlama var mı acaba? Milplus Platium da avans 1.800 tl olduğuna göre 5.400 TL ye kadar bilet alabiliyor muyuz?
  • Merhaba, 2000 tl vs kampanya dönemindeki bilet fiyatı kısıtı (tüm dünya 399 ya da 499 puana), onun dışında 1800 tl =5400 lira değil hocam 600 puan =1800 lira avans limiti var 5400 olsa harika olurdu ama,
  • quote:

Orijinalden alıntı: asilmavi

ARKADAŞLAR SESİMİZİ YÜKSELTELİM, ARTIK YILLIK AİDAT ZORUNDA OLDUĞUMUZ MİLPLUS KARTLARA İLİŞKİN İSTEK VE ÖNERİLERİMİZİ VAKIFBANKA İLETELİM...
    LÜTFEN HERKES TÜM İLETİŞİM KANALLARINDAN GÖNDERSİN, BU KAZANIMLARDAN BİRİ DAHİ OLSA HEPİMİZ İÇİN SEVİNDİRİCİ OLUR.

Merhabalar iyi çalışmalar,
    Milplus kredi kartları ile ilgili olarak sunacağım görüş ve önerilerim, beni ve benim gibi birçok Vakıfbank müşterisini memnun edecek ve Milplus kullanıcıların yapacağı önerilerle ailemize yeni üyelerin katılımı sağlanacaktır.
    Bu kapsamda Halkbank Parafly kartın sunduğu birçok avantaj ve uygulama örnek niteliktedir, bunlardan bazıları;
    Alışverişlerden kazanılan Wordpuanların belli bir tarihte silinmemesi,
    Kampanyaların wepşubeden takip edilebilmesi, kampanyaya katılımın sağlanıp sağlanmadığı ve yapılan işlemlerin kampanya kapsamında geçerli olup olmadığı bilgisinin takip edilebilmesi,
    Her ay belirli günlerde extra wordpuan kazanımı uygulaması,
    Uçakta olduğu gibi otel ve turlardada 3 katı uygulanması.
    Vakıfbankın müşteterilerine verdiği değerin bir ölçümü olarak bu önerilenlerin kabul edeceğini düşünüyor, yeni karttan yenilikler bekliyorum.
    İyi çalışmalar...

http://vakifbank.com.tr/istek-oneri-ve-sikayetleriniz.aspx?pageID=608

Ayrıca Facebook ve Twitterden de aynı yazıyı yolladım.

ben de bankaya mesaj attım
    bu konuyu lütfen ihmal etmeyelim

• Ohh limitim 10000e cikti, platinum alabilirim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: errorman_cem

Bu kartı maaş müşterisi olup aidatsız kullanan var mı?

Ücretliymiş maaş müşterilerine de ben şikayet yazdım aylık 1500 tl harcama sözüne ücretsiz verebiliriz diye mail atmışlar ben de kabul etmedim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknorl -- 23 Şubat 2015; 14:42:44 >
  • anisiz A kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler cevap için. Bu durumda hiç puanımız yoksa ve sadece avansla bilet almak istersek en fazla 1.800 tl lik bilet mi alabiliriz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknorl

quote:

Ücretliymiş maaş müşterilerine de ben şikayet yazdım aylık 1500 tl harcama sözüne ücretsiz verebiliriz diye mail atmışlar ben de kabul etmedim:)

thhye başvurarak alınamaz mı?

• quote:

quote:

Şuan bütün klredi kartlarımı kapadım.Bi finans kaldı oda kötü

Enparayı bekledim kredi kartı çıkarmadı.

Vakıfbankdan maaş alıyorum bende bi umut bunla tek takılırım bin lira olsa alırım ben bundan bişeyler.Otomatik falan bağlarım bi 2 bişey arıyayım bari.
  • quote:

quote:

quote:

Şuan bütün klredi kartlarımı kapadım.Bi finans kaldı oda kötü

Enparayı bekledim kredi kartı çıkarmadı.

Vakıfbankdan maaş alıyorum bende bi umut bunla tek takılırım bin lira olsa alırım ben bundan bişeyler.Otomatik falan bağlarım bi 2 bişey arıyayım bari.

Bence paraflyı kullanın kampanyaları katsayıları sistemleri çok başarılı değişmezse tabi:) Ben vakıf kartı yavaş yavaş bırakıp paraflya dönüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

quote:

thhye başvurarak alınamaz mı?

bilemiyorum alınabilir belki ama vakıfbankla uğraşmak tamamen dert.
  • adamlar daha kartları basıp yollamayı beceremedi yaa yine aradım sıkıntı varmış hala basımda görünüyor
  • sametbaggio kullanıcısına yanıt
    Ben iptal ettirdim bugün. Platinum olanları tıkır tıkır yolluyorlar. Bana inandırıcı gelmiyor vakıf artık. Martta bakarım tekrar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loremipsum -- 23 Şubat 2015; 23:30:34 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.