Şimdi Ara

ttnet kesintileriniz ne sıklıkta oluyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aslında bunun için anket yapmak uygun olurdu ama malesef forumda yasak galiba (İlgili bölümde sordum nedenini ama cevap verende ilgilenende yok)
    Herkes hat kesintilerinin ne durumda olduğunu yazarsa genele oranla durumumuzu ve ttnet hakkında fikirlerimizi daha doğru yapabiliriz diye düşünüyorum.

• allah için son 1 senedir belki1 belki 2 defa kesilme olmuştur.oda çalışma var dediler ve 1 saat içerisinde geldi.

bu ttnetin akk saçmalığı çok can sıkıyor benim tarafımda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xtracer -- 25 Ocak 2015; 2:00:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xtracer

allah için son 1 senedir belki1 belki 2 defa kesilme olmuştur.oda çalışma var dediler ve 1 saat içerisinde geldi.

akk saçmalığı nedir?
  • Zaten altyapı onların uydunet süperonline fiber hariç değişen birşey olmaz hala akk i bilmiyen insan var daha cok kazıklanırız biz
  • Dakikada 3 kere falan.
  • 1.5 yıldır kullanıyorum kesildiğini hiç hatırlamıyorum
  • 2 ay öncesine kadar günde 3 4 defa net kopması yaşıyordum. Aradım güzelce bir fırça attım müşteri hizmetlerine. 3 gün sonra geldiler eve harici internet hattı çektiler ve o günden beri kopma yaşanmıyor. Fakat yeni çekilen kablo dışarıda olduğu için iyi muhafaza etmek gerekiyor yoksa hız sıkıntıları başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avatar.Aang

2 ay öncesine kadar günde 3 4 defa net kopması yaşıyordum. Aradım güzelce bir fırça attım müşteri hizmetlerine. 3 gün sonra geldiler eve harici internet hattı çektiler ve o günden beri kopma yaşanmıyor. Fakat yeni çekilen kablo dışarıda olduğu için iyi muhafaza etmek gerekiyor yoksa hız sıkıntıları başlıyor.

Bu kabloyu tam olarak nereden başlayarak çektiler? Direkten mi yoksa kapı yanındaki ankastreden mi yoksa nereden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shamshiel

Zaten altyapı onların uydunet süperonline fiber hariç değişen birşey olmaz hala akk i bilmiyen insan var daha cok kazıklanırız biz

Adil kullanım kotası mı?
  • hiçbir sıkıntı yaşamadım 6 7 yıldır. koptugunu hatırlamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam apartmandaki kutudan çektiler. Diğer kablolar bina içerisinde kaldığı için eskimiş ve kaliteyi düşürüyormuş. Bu sebeple bu yolu tercih ettik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avatar.Aang

Hocam apartmandaki kutudan çektiler. Diğer kablolar bina içerisinde kaldığı için eskimiş ve kaliteyi düşürüyormuş. Bu sebeple bu yolu tercih ettik.

Teşekkürler
  • Genişbant kabin geldiğinden beri 2 yıldır kopmuyor.
  • Ben kendi hattimin olduğu 3.5 yıl boyunca hiç kopma sorunu yaşamadım. Komşularla ortak kullandığımız dönemde çok sorun yaşadım. Kendi hattimi aldım sorun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamerr_re

quote:

Orijinalden alıntı: Xtracer

allah için son 1 senedir belki1 belki 2 defa kesilme olmuştur.oda çalışma var dediler ve 1 saat içerisinde geldi.

akk saçmalığı nedir?

Adil Kullanım Kotası
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.