Şimdi Ara

Sorularım var(Yardımcı olabilecek var mı?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başka konuya da yazmıştım .cevap gelmesi uzun sürecek galiba.P tesi gitmem lazım.Ayrı konu açtım ben de.Fazla ayakta durmamam gerekiyor belim fln aşırı ağrıyor(hastalık değil belimi incitmişim ).plarılarımı ona göre yapıcam yardım lütfen.

Merhaba arkadaşlar yeni mezunum.Erkenden askere gitmek istiyorum.Mayısa yetişebiliyorum galiba.Hangi işlemleri yapmam gerektiğini birileri anlatabilir mi?
    0-Mayıs için 15 şubat son?
    1-En yakın askerlik şubesine gideceğim?Kütükte kayıtlı olan yere gitmeye gerek yok?
    2-Yanımda götürmem gereken belgeler diploma ve fotokopisi ile transkirip ve fotokopisi(fotoğrafa gerek yok)(3 er tane fotokopi)?
    3-Orada erken sevk dilekçesi vereceğim?
    4-Yedek subaylık isteyip istemediğimi sorulduğunda belirteceğim?
    5-Şubeden aldığım belgeyle ya o civarda ya da kendi aile hekimimde muayane olacağım?
    6-Askerliğe elverişlidir raporunu aldıktan sonra şubeye vereceğim(İşlem tamam)?
    7-Sülüs kağıdını da zamanı geldiğinde e devletten alacağım?
    +Bonus(sigortayla alakalı)
    8-Malum üni okuduğum için babadan sigortalıydım.Okul bitti askere gideceğim.Sigorta için yapmam gereken ayrı bir işlem var mı acaba?

Bir kaç saat içinde bunları araştırdım.Hatalarımı söylermisiniz lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yamukadam -- 24 Ocak 2015; 19:09:30 >

• upppp
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.