Şimdi Ara

TAKSİTLİ TELEFON ALMAK İSTİYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
4
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar general mobile discovery 2 mini beğendim ama kredi kartlarına taksit olmuyor hiçbir sitede sadece ticari karta oluyo operatörlerde çok pahalı istiyor neredeyse 2 katı fiyat çıkartıyorlar bankayı aradım ama onlarda telefona olmuyor diyor başka taksit şansım varmı yarımcı olabilirseniz çok hayıra geçer

• xkalatax18 X kullanıcısına yanıt
    Bilmem kaç ay önce yasaklandı eğer 2. el satıcı ile anlaşabilirseniz (ki insanlar acil nakit ihtiyacından satıyor anlaşmaya varmazlar diye düşünüyorum) taksitle alabilirsiniz yada oparatörler ile anlaşma yapmak zorundasınız son seçenek olarak ise telefoncu tanıdığınızla senet yaparak taksit taksit ödersiniz.
  • Evkur veriyor istediğin telefonu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xkalatax18 X kullanıcısına yanıt
    Teknosanın ing bank ile anlaşması var. telefon kredisi çıkarabiliyorlar. Vatan bilgisayrda aynı şekilde bir bankayla anlaşmalı. Eğer bunlardan bir sonuç alamazsan geriye ticari kart kullanan tanıdık bulmaktan başka çare kalmıyor.
  • peşin para ile aldığınızda sanki ucuz muş izlenimi veriyor.

oysaki peşin para ile aldığınızda hattınıza internet paketi alacaksınız. bahsettiğiniz cihaz internet özelliği olan bir cihaz.

oysa operatörlerden taahhütlü aldığınızda ödeyeceğiniz taksidin içinde internet paketi de oluyor.

bütün operatörlerin taahhütlü cihaz paketlerini incelersen ne demek istediğimi anlayabilirsin.
  • Tesekkur ederim beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taksit yasağı kaldırıldı diye biliyorum ama hala taksitle satılmıyor bende anlamadım.1000 liralık telefonu taksitle alacam diye turkcelleden 1272 liraya almam.%25 fiyat artışı oluyor.Evkur satıyor ama ordada her telefonu bulamıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.