Şimdi Ara

Superonline verdikleri modem dışında farklı bir modem kullanmak yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
6.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar. ADSL superonline kullanıyorum bana yolladıkları modemi pek beğenmedim ping sorunları falan yaşıyorum kendi modemimi kullanmak istiyorum şifre ve kullanıcı adı elimde mevcut ama ayarları yapmama rağmen bağlanmıyor internete. Sorun ne olabilir?

Sorun çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurcankorkmaz -- 24 Ocak 2015; 17:16:49 >

• 8/35 ayarları standart ise @superonline uzantılı ADSL kullanıcı ve şifresi ile bağlantı kurabilmeniz gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • plusnettr P kullanıcısına yanıt
    Aynen dediğiniz gibi yapıyorum hatta şifremi bilmiyordum sms üzerinden onu da aldım ama yapmama rağmen bağlantı kurulamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcankorkmaz

İyi günler arkadaşlar. ADSL superonline kullanıyorum bana yolladıkları modemi pek beğenmedim ping sorunları falan yaşıyorum kendi modemimi kullanmak istiyorum şifre ve kullanıcı adı elimde mevcut ama ayarları yapmama rağmen bağlanmıyor internete. Sorun ne olabilir?

Sorun çözüldü.

Hocam nasil çözdünüz acaba bende Sol'a geçeceğim büyük ihtimal başka modem kullanırım nasil yapacağız ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bboyerko B kullanıcısına yanıt
    Adsl şifremi yanlış giriyormuşum hocam ondan dolayı bağlanmıyormuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok artık ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcankorkmaz

Adsl şifremi yanlış giriyormuşum hocam ondan dolayı bağlanmıyormuş.

Tamam hocam teşekkürler cevap için . Bir daha şifre yazarken daha dikkatli olursunuz artık herhalde
  • Bende bugun superonline a geçtiö interneti verdiler fakat modem gelmedi henüz suanda elimde ttnetin vermiş oldugu modem var o modemi kullanarak nasıl girebilirim intermete ve soruda bahsettiğin ayarları yaptım kısmında hangi ayarlardan bahsediyodun :D ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sözleşmede kullanıcı adı şifre yazar onu modemin ilgili yerine gireceksin adsl için tabi... @ttnet .com.tr ile değişimiyecek şekilde bitiyorsa kullanıcı adını "/" ile bitir... sorunsuz çalışıyor...
  • selam gençler, konuyu hortlatıyorum şunu sormak istiyorum netten aradığım incelediğim kadarıyla vardığım sonuç şu:

-Superonline fiberde kendi verdiği dışında seconder bir modem kullanılmasına izin vermiyor ama superonline adsl kullanıcısı iseniz farklı bir modeme izin veriyor.

doğru anladık mı?

şu kendi verdikleri huawei marka modem hoşuma gitmediğimden kendi ağır siklet modemimi kurdum ve çalışıyor. Beni banlama gibi bir şey yaparlar mı sorun yaşar mıyız.

Birde sanki verdiği dandik piyasadan alsan gömülü antenli huawei 100 tl değilmiş gibi, sözleşme bittiğinde "hani modemimi hani modemim, bana ne bana ne" diye ağlıyormuş sanırım. Doğruysa çok vahim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: root_echo

selam gençler, konuyu hortlatıyorum şunu sormak istiyorum netten aradığım incelediğim kadarıyla vardığım sonuç şu:

-Superonline fiberde kendi verdiği dışında seconder bir modem kullanılmasına izin vermiyor ama superonline adsl kullanıcısı iseniz farklı bir modeme izin veriyor.

doğru anladık mı?

şu kendi verdikleri huawei marka modem hoşuma gitmediğimden kendi ağır siklet modemimi kurdum ve çalışıyor. Beni banlama gibi bir şey yaparlar mı sorun yaşar mıyız.

Birde sanki verdiği dandik piyasadan alsan gömülü antenli huawei 100 tl değilmiş gibi, sözleşme bittiğinde "hani modemimi hani modemim, bana ne bana ne" diye ağlıyormuş sanırım. Doğruysa çok vahim.

Sorun olmaz. Ben de o şekilde kullanıyorum. Kurulumu yapan eleman kendi modemiyle kurulumu yaptı, kullanıcı adı ve şifreniz SMS ile gelir, siz kendi modeminize girip kullanabilirsiniz dedi. Kendi modemleri bize zimmetliymiş, onu da saklayın dedi bıraktı.

• JUNE8O kullanıcısına yanıt
    eyvallah sağol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.