Şimdi Ara

1100-1200 tl ye Discovery Elite mi yoksa başka bir telefon mu almalıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar benim kafamda galaxy s4 - lg g2 - discovery elite var.Bu fiyat aralığında alınacak en iyi telefon hangisidir ? Ben oyun oynayip internette gezerim biraz da fotoğraf çekerim.Şuanda discovery elite almayı düşünüyorum.

• G2 guzel ama huawei g7 yi bir incele.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende tel alacağım için araştırdım.zaten g.m discovery kullanıyorum.şimdi yeğenime discovery 2 alacağım.birazdaha fazla bütçem olsaydı tabiki elite alırdım.
  • Telefonlar acisinda bakarsak G2 s4 ten ziyadesiyle daha iyi telefon..

Diger yazdiginiz telefonumsu fason cin oyuncağına ise para falan kaptirmayin,gidip adam akilli bir cihaz alin.

• Discovery Elite alma sakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

Discovery Elite alma sakın.

sebebini de söyleseydin iyi olurdu neden almamalıyım g2 mi alayim onun yerine ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xebec74

quote:

Arkadaşın da söylediği gibi yazılım desteği yok, G2 veya S4 Elite'den daha iyi.Bu telefonlar arasında benim tercihim G2 32GB olurdu.

• General Mobile Discovery de batarya sorunu olmadığı söyleniyor gayet rahatmış.Benim bi arkadaşımda G2 var fazla ısınıyor diyor bazen oyun bile oynamadan ısınıyor diyor ?
  • Ben LG G2 oneriyorum.
  • quote:

General Mobile Discovery de batarya sorunu olmadığı söyleniyor gayet rahatmış.Benim bi arkadaşımda G2 var fazla ısınıyor diyor bazen oyun bile oynamadan ısınıyor diyor ?

Evet ısınıyor ama almamak için bir sebep değil.Batarya süresi olarak G2 daha fazla gider.

• Bütçeyi 100 lira daha arttırıp Z2 al, hepsinden iyi.

• quote:

Bütçeyi 100 lira daha arttırıp Z2 al, hepsinden iyi.

100 lira fark ile bahsettiğin 1800 liraysa olmaz o iş :D
  • quote:

quote:

1300lira civarı Z2.Ben 1172TL'ye aldım hatta yaklaşık bir ay önce.Bonus kartın varsa gittigidiyor 100TL bonus veriyor.Telefon 1250ye geliyor şu anda.

• quote:

quote:

quote:

1300lira civarı Z2.Ben 1172TL'ye aldım hatta yaklaşık bir ay önce.Bonus kartın varsa gittigidiyor 100TL bonus veriyor.Telefon 1250ye geliyor şu anda.

İyide gittigidiyordakilerin çoğu paralel ithalat yani garantisi delta servis falan oluyor telpa netcell gibi şirketler değil.

• quote:

quote:

quote:

quote:

İyide gittigidiyordakilerin çoğu paralel ithalat yani garantisi delta servis falan oluyor telpa netcell gibi şirketler değil.

Evet ne olmuş ki?Sence telpa delta servisten daha mı iyi?

• Elite nedir arkadas herkes mi parayi bu kadar rahat kazaniyor, bir ben mi zorlaniyorum

Lg G2 gayet basarili bir cihaz, tek problem alet asiri hassas, bir dusurdun mu ekran paramparca... 26-29 liraya spigen kilifla beraber kullanmak lazim
  • quote:

Orijinalden alıntı: pegasus_2

bende tel alacağım için araştırdım.zaten g.m discovery kullanıyorum.şimdi yeğenime discovery 2 alacağım.birazdaha fazla bütçem olsaydı tabiki elite alırdım.

Şimdi bu adam ne dedi de eksilediniz? Tamam fanboysunuz anladık da bu kadar da abartmayın.

• quote:

quote:

sen paranı carcur etme,bılmeden ahkam kesenlerı sallama bence fanboy oluncaksada barı adam akıllı markanın olunması daha ıyı cın oyuncakları degıl bır kac ornek vereyım oku gor yıne alırsan al,senın kararın ve senın paran...

1100-1200 tl ye Discovery Elite mi yoksa başka bir telefon mu almalıyım ? 1100-1200 tl ye Discovery Elite mi yoksa başka bir telefon mu almalıyım ? 1100-1200 tl ye Discovery Elite mi yoksa başka bir telefon mu almalıyım ? 1100-1200 tl ye Discovery Elite mi yoksa başka bir telefon mu almalıyım ? 1100-1200 tl ye Discovery Elite mi yoksa başka bir telefon mu almalıyım ? 1100-1200 tl ye Discovery Elite mi yoksa başka bir telefon mu almalıyım ? 1100-1200 tl ye Discovery Elite mi yoksa başka bir telefon mu almalıyım ? 1100-1200 tl ye Discovery Elite mi yoksa başka bir telefon mu almalıyım ? 1100-1200 tl ye Discovery Elite mi yoksa başka bir telefon mu almalıyım ?

• suda muhattap olacagın servısımsı satıs sonrası....

tamam fanboyları anladıkda,bu kadarmı nereden tutsan elınde kalan bır marka olmaz arkadas

1100-1200 tl ye Discovery Elite mi yoksa başka bir telefon mu almalıyım ? 1100-1200 tl ye Discovery Elite mi yoksa başka bir telefon mu almalıyım ? 1100-1200 tl ye Discovery Elite mi yoksa başka bir telefon mu almalıyım ? 1100-1200 tl ye Discovery Elite mi yoksa başka bir telefon mu almalıyım ? 1100-1200 tl ye Discovery Elite mi yoksa başka bir telefon mu almalıyım ? 1100-1200 tl ye Discovery Elite mi yoksa başka bir telefon mu almalıyım ? 1100-1200 tl ye Discovery Elite mi yoksa başka bir telefon mu almalıyım ? 1100-1200 tl ye Discovery Elite mi yoksa başka bir telefon mu almalıyım ? 1100-1200 tl ye Discovery Elite mi yoksa başka bir telefon mu almalıyım ? 1100-1200 tl ye Discovery Elite mi yoksa başka bir telefon mu almalıyım ? 1100-1200 tl ye Discovery Elite mi yoksa başka bir telefon mu almalıyım ? 1100-1200 tl ye Discovery Elite mi yoksa başka bir telefon mu almalıyım ?

• Bekle zenfone 2 al

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.