Şimdi Ara

TTNET Tek Şifre ''done'' Hatası. (Çözüldü)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar TTNET online işlem merkezine Tek Şifrem ile girmeye çalıştığımda tarayıcıda done yazıyor ve giriş yapılamıyor. Aynı şifremle Playstore'a girebiliyorum ya da Mobil Online İşlem Merkezine bağlanabiliyorum telefonumdan.
    Fakat tarayıcıdan hiç bir şekilde bağlanamıyorum. Arkadaşımın şifresini denedim giriş yapabildim bilgisayarımda. Aynı şekilde kendi şifremi verdim arkadaşımın bilgisayarında da aynı sorun yüzünden giriş yapılamadı. Sorunla daha önceden karşılaşan oldu mu? Çözümü varmıdır yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler. Ayrıca SS paylaşacağım.

TTNET Tek Şifre ''done'' Hatası. (Çözüldü)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamerasker -- 24 Ocak 2015; 12:12:26 >

• Sorunu Çözdüm arkadaşlar. Çok ilginç internette araştırdım bu sorunu yaşayan sayılı kişi var ve 1 yıldır çözemeyenler var.
    Çözüm şeklim ilginç oldu. Şifrem büyük harf, küçük harf, numara ve işaret (örn: Donanimhaber1234?) içeriyordu. Şifremi değiştirdim numarasız bir şekilde sadece küçük harf (örn: donanimhaber) kullanarak şifre koydum şimdi giriş yapabiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamerasker -- 24 Ocak 2015; 12:07:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamerasker

Sorunu Çözdüm arkadaşlar. Çok ilginç internette araştırdım bu sorunu yaşayan sayılı kişi var ve 1 yıldır çözemeyenler var.
    Çözüm şeklim ilginç oldu. Şifrem büyük harf, küçük harf, numara ve işaret (örn: Donanimhaber1234?) içeriyordu. Şifremi değiştirdim numarasız bir şekilde sadece küçük harf (örn: donanimhaber) kullanarak şifre koydum şimdi giriş yapabiliyorum.

aynı sorundan bende muzdaribim dedığın gıbı sadece küçük harf yaptım hala "done" dıye hata verıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _A_N_I_L_

quote:

Orijinalden alıntı: tamerasker

Sorunu Çözdüm arkadaşlar. Çok ilginç internette araştırdım bu sorunu yaşayan sayılı kişi var ve 1 yıldır çözemeyenler var.

aynı sorundan bende muzdaribim dedığın gıbı sadece küçük harf yaptım hala "done" dıye hata verıyor.

Dostum bende 4 aydır aynı sorunu yaşıyodum bugün şifre değiştirdim ve girdim dediğim gibi ilginç bi sorun çözümü oldu istersen çağrı merkezine arıza kaydı bırak

• çağrı merkezıne daha once kayıt bıraktım ama o kadar ozürlülerkı hattınızda sorun yok hızınız ıyı deyıp sorunu kapattılar. sorun hala var bakalım şansa düzelırse artık..
  • kardes süpersin. aylardır giremiyordum. hepsi küçük harf yapınca giriyor.
  • Bende de aynı sorun vardı. Arıza kaydı açtım 2 haftadır çözecekler diye bekliyoruz. Şifremin tüm harflerini büyük yaptım sorun çözüldü. TTNET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catafalq -- 31 Aralık 2015; 15:29:42 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.