Şimdi Ara

Mario Party 10'dan Yeni Karakter Görselleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Wii U için hazırlanan ilk Mario Party oyunu olan ve amiibo gibi yeni özellikleri de destekleyecek olan Mario Party 10 için yeni karakter tasarım görselleri yayınlandı.

Aşağıdan Mario, Luigi, Bowser, Captaion Toad, Princess Peach ve Yoshi gibi karakterlerin oyunda bulunacak olan tasarımlarına ulaşabilirsiniz.

• mario party serisi 3.oyundan sonra oynanamaz hale gelmiştir.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bowserı yönetmekte eğlenceli olacak. Wii u tablet kontrolcüsüyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: WiiSmash

mario party serisi 3.oyundan sonra oynanamaz hale gelmiştir.

Malesef çok haklısın :/

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • altunuz kullanıcısına yanıt
    Nope biz 8 ve 9 u çok oynadık ve eğlendik arkadaşlarla .-.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soniczeki

Nope biz 8 ve 9 u çok oynadık ve eğlendik arkadaşlarla .-.

1-3 yanında onlar çöp ya. N64'te çok oynayıp hoşuma gittiği için pcde emulator ile dahi oynadım. Wii aldığım zaman ise hemen 8-9'u denedim ama tiksindim resmen :/ Hatta Wii'ye emulator yükleyip oynuyacaktım eskileri ama fazladan nunchuck olmadığı için arkadaşlarla oynuyamadım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altunuz -- 25 Ocak 2015; 19:01:59 >
    Hayır .-. biz n64 dekinide çok oynuyoruz. Özellikle party 2 Herneyse bowser olduğu için bunda bu oyun güzel olucaktır :D (bowser cıyım)
  • quote:

Hayır .-. biz n64 dekinide çok oynuyoruz. Özellikle party 2 Herneyse bowser olduğu için bunda bu oyun güzel olucaktır :D (bowser cıyım)

Umarım dediğin gibi olurda bir 5-6 sene sonra Wii U aldığımda keyifle oynarım :)
    Valla wii yi wii u çıkmadan 1-2 sene önce aldım çok geç kaldığımı anladım.

Ama şimdi mario kart 8 ve smash bros da sıcağı sıcağına online oynamak gibisi yok :) aynı şey mkwii de olmamıştı oynayıp geçmiştim.
  • quote:

Valla wii yi wii u çıkmadan 1-2 sene önce aldım çok geç kaldığımı anladım.

Ama şimdi mario kart 8 ve smash bros da sıcağı sıcağına online oynamak gibisi yok :) aynı şey mkwii de olmamıştı oynayıp geçmiştim.

Bende Wii'yi 6 ay önce aldım. Bu fiyat ve oyun kıtlığında malesef Wii U'yu en en erken 3-4 sene sonra alabilirim :( 3ds alıp oynamak istedim ama onada şu anda para yok :/
  • sevgili arkadaşlar forum da yeniyim.bana n64 n mario party1 kartuşu lazım.bilen duyan gören biri varsa Allah rızası için bana cevap yazsın.ara ara ara ara ara bıktım.kimsede mi olmaz.bu oyunu türkiyede sadece benmi oynadım.manevi değeri var fakat ben bunu kaybettim.rafa kaldıracağım o kartuş olmadan yapamıyorum.ne olur biriniz yardım etsin.bu arada yeni konu nasıl açılır onu bile bilmiyorum onun için buralara biyere yazıyorum.affola dostlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.