Şimdi Ara

Sneijder'i satmalı mıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk sezondayım Gs de hiç transfer yapmadım daha transfer bütçem 0 bazı oyuncuları göndererek maaş bütçesini açtım yabancı sınırı kuralını kaldırdım kuralsız oynuyorum. Ara transfer dönemindeyim. Sneijder'i satarsam 10 a yerine Stanciu ve ön libero düşünüyorum Melo ya yedek para kalırsa sağ bek veya stoper de alabilirim veya aynı kadro devam edip takımı şampiyon da yapabilitim transfer yapmadan sizce ne yapayım ünal para da vermeyebilir Sneijder'i satınca klübün borçları var çünkü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Para ediyorken sat bence 1-2 sezon sonra elinde kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Para ediyorken sat bence 1-2 sezon sonra elinde kalır.

Haklısın fakat 10 a satsam Ünal Bey 2M anca verir yanına Muslera Dzemaili Melo yu da mı satsam transfer bütçem çıkar en azından

• quote:

Orijinalden alıntı: Su Torbası

quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Para ediyorken sat bence 1-2 sezon sonra elinde kalır.

Haklısın fakat 10 a satsam Ünal Bey 2M anca verir yanına Muslera Dzemaili Melo yu da mı satsam transfer bütçem çıkar en azından

Tavsiyem Melo ve Bruma dışında yabancıları sat. Epey gelir elde edersin. Genç, maliyeti düşük bir sürü oyuncu var. Onlara yönelirsen mali açıdan ilerde de rahat edersin.
  • Transfer gelirinin yüzdesini yükseltmesini iste önce
  • tabii ki hayır.
  • Sakın satma sneijder i satman demek şampiyonluğu satman demek bence ilk sezon degil ikinci sezonda satma sonra gelir ve transfer kullanma yuzden artarsa satarsın ilk iki hatta uc sezon sözleşme sonu oyuncuları al

• 2018 de bruma real madrid de oynuyor bende. bi kac sezon elindr tut yüksek fiyata satarsin.

• Sadece ilk sezonda 10 milyon civarına satabilirsin diğer sezonlarda maksimum 4-5 ediyor.
  • Rotariu, Stanciu kesinlikle al.

Eğer fazla oyuncu satarsan Lucas Romero, Gil Romero ve Lucas Silva'yı unutma
  • satıp humam tariq + savitsky'yi al.
  • Ilk sezon 10 a satsa BASGAN 1 milyonunu sana veriyor bilemedin iki milyon nasıl alacak

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

satıp humam tariq + savitsky'yi al.

Savitsky i öyle kaptırdım ki sorma içimde ukte oluştu almam zor şimdilik humam tarıq da trabzonspor da kiralık sezon sonu anca alırım.Ben devre arasındayım şu an sözleşmesi biten Danny Ings e baktım 550 imza parası istiyor bende 300 var maaş bütçesini de değiştiremiyorum Sneijder'i önerince 10 a kimse teklif yapmıyor adam gibi biri teklif yapsa göndereceğim

• quote:

Transfer gelirinin yüzdesini yükseltmesini iste önce

Kabul etmiyor
  • o zaman yapcak bir şey yok, ya satıp 1-2 milyona razı olcaksın ya da oynatacaksın :) Çok paraya satamıyorsan bence kalsın satma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 26 Ocak 2015; 1:58:40 >
  • quote:

o zaman yapcak bir şey yok, ya satıp 1-2 milyona razı olcaksın ya da oynatacaksın :) Çok paraya satamıyorsan bence kalsın satma

7'ye satarım ama 1.5 verir Danny Ings le ilgileniyorum da temislici komısyonu ımza ücreti vb onu da alamıyorum en iyisi bi şampiyonukla sezon sonunu beklemek
  • 10a, 7 te satarım derken hangı para bırımı kullanıyorsunuz bılmem ama snejderı ılk sezon devre arası 15 m euro ya gıder,ıyı para satın,cok ıyı oyuncu ama ucuza ne yetenekler var

• quote:

Orijinalden alıntı: ballards

10a, 7 te satarım derken hangı para bırımı kullanıyorsunuz bılmem ama snejderı ılk sezon devre arası 15 m euro ya gıder,ıyı para satın,cok ıyı oyuncu ama ucuza ne yetenekler var

7M paunda çıkardım max ama satmadım Atletico maçına taktik mnerün var mı?

• Gs ıcın en ıdeal taktık 4 lu defans 2 orta saha, sag acık.sol acık,ofansıf orta saha ve tek forvet,, takıma en uygun taktık ve herkezın basarı aldıgı taktık bu,, uygun yerlesım olanı ve oyunvu rollerıde vermek lazım tabı,trk basına taktık bı anlam ıfade etmıyor

• İlk sezon sadece iyi bir teklif geliyor. Diğer sezonlar düşüyor bayağı teklifler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.