Şimdi Ara

Çamaşır Makinesi önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Forum da önerilen çamaşır makinelerinden bosh wat24460 modelini 1390 TL. profilo CMG140DTR modelini 1300 tl ye bayilerden buldum.Kararsız kaldım.Hangisini tavsiye edesiniz?Aralarındaki fark nedir?İlginiz için teşekkür ederim.

• serpilf S kullanıcısına yanıt
    Bosh

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • serpilf S kullanıcısına yanıt
    Hemen hemen aynı görünüyor özellikler. 24660 modelini tavsiye ederim. İ-dos özelliği çok hoşuma gitti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arasira kullanıcısına yanıt
    BOSCH WAS24322TR modeli nasıl acaba. kullanan yada bilgisi olan var mı @arasira
  • gokcem777 G kullanıcısına yanıt
    Güzel ama eski model olabilir. Boschun sitesinde göremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokcem777 G kullanıcısına yanıt
    http://www.bosch-home.com/tr/%C3%BCr%C3%BCnler/%C3%A7ama%C5%9F%C4%B1r-ve-kurutma-makineleri/%C3%A7ama%C5%9F%C4%B1r-makineleri/WAS24322TR.html

Biz kullanıyoruz hocam. Kapalı kutu bulabilirseniz düşünebilirsiniz(üretim bitti çünkü). ithal modellerin giriş modeli. Almadan programlarına baktım yeterli olacağını bilerek aldık zaten. Bağımsız ısı seçimi ve diğerlerine kıyasla kısıtlı program seçeneği olması sizin için sorun değilse düşünebilirsiniz. İdos leke çıkarma vsvs ekstra beklentileriniz yoksa memnun bırakır. Bosch'un ithal-yerli birbirine denk olmadığından ithale yöneldik biz. Ayrıca ithallerde yapıştırma kazan yok. Yapıştırma kazan olan modellerde rulman dağılınca komple kazan değiştirmek gerekiyormuş. yerlilere göre eksi ve artıları mevcuttur daha şu an aklıma gelen bunlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.