Şimdi Ara

Kız Mesajlarıma Geri Dönmüyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
2.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben kzıa açıldım butun gun konuştuk sonraki gün gunaydın yazdı gene butun gun konuştuk ancak bugun gunaydın yazmadı ben yazdım ve geri dönmedi bilmeden incitti diye düşündüm ama sadece hobilerimizden ne zamandır sevdiğimden falan konuştuk benim iyi biri ve ona göre olduğumu söyledi ancak bugun hiç cevap evrmiyor ve yazmıyor ve daha yeni çevrimiçi oldu sarjı bitti gibi sıkıntısı yok ne yapmam lazım

• Kardesim ilgilen ama bu kadar ustune dusme. Olumlu dusunuyorsa elbet cevap atacaktir. Atmiyorsa pesinden kosupta egosunu tatmin etme :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne diyim peki yani eskiden kızla 1 saat falan konuşmayınca kıza onun nasıl olduğunu yazıodum oda teşekkür ediodu bişeler yapıoduk artık ne diyeceğimi bilmiyorum mesaj atsam yüzsüzlük olarak değerlendirir atmassam onunla ilgilenmediğmii sanır ne yapmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnutmakGerek

Ne diyim peki yani eskiden kızla 1 saat falan konuşmayınca kıza onun nasıl olduğunu yazıodum oda teşekkür ediodu bişeler yapıoduk artık ne diyeceğimi bilmiyorum mesaj atsam yüzsüzlük olarak değerlendirir atmassam onunla ilgilenmediğmii sanır ne yapmalıyım

Birader allah başka dert vermesin, sosyal ağdan uzun uzadıya konuşmanın anlamı yok,insanlar bikbik telefon başında oturmuyor.İçmesi sıçması banyo yapması var.En küçük sebepte alınacaksan o kız sallamaz seni, rahat olmaya bak.

Misal oyun oynuyorsun zırt pırt telefonu durdurup mesaj atmak ister miydin?

Yüzyüzeyken kızla aran iyiyse,sosyal ağda böyle sorunlar oluyorsa kızla aranın içine sıçmışsın tebrikler

Olm anlayın şunu lan sosyal ağda konuşmakla yakın olmuyorsunuz,kızı dışarı çıkartmaya bak

Üslup için kusura bakma ancak karşı tarafında seni.düşünmesini sağlaman gerekli.Sen sitemler ederek bunu belli edersen kızı sıkarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opsss mademoiselle -- 23 Ocak 2015; 21:32:43 >

• Kız sana karşı olumsuzsa uğraşma daha fazla. Ben uğraştım. Ne kazandım? Bir hiç. Olayı akışına bak. Kendini bir şeyler yapmam lazım diyerek zorlama, gerektiği yerde gerekeni yap.
  • Hocam teki bir cümle yazacağım.

"Burası Türkiye "

Sen onu ne incittin nede kırdın. Tipik Türk kızı mantığıyla egosu tatmin oldu poposu kalktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutluk Şad

Hocam teki bir cümle yazacağım.

"Burası Türkiye "

Sen onu ne incittin nede kırdın. Tipik Türk kızı mantığıyla egosu tatmin oldu poposu kalktı.

Bana söyler misin neden kız günaydın yazmak zorunda olsun? Öyle bir zorunluluk mu var? Bu tarz düşünceleri harekete çevirip kızlar soğuyunca kezban falan diyorsunuz.

Annenizle babanızla kardeşinizle.bile hergün samimi sohbetler geçmezken bunu başkasından beklemek çok saçma.Kız keyfiyen yazmamış olabilir, belki beğenmedi bu da yeterli bir gerekçedir.Ama ben seviyorum yaaa bu yetmez mi nidalarındaysanız yetmez.

Aslında kızlara egoist diyorsunuz ya bu konuda,asıl egoist sizsiniz.Kızın keyfiyen yazmaması haricinde sana onlarca gerekçeli sebep sayarım.

O an başkasından acil bir cevap bekliyor olabilir yani kısacası naber nasılsın gibi geyik muhabbeti için vakti yoktur.

Millet sizin gibi telefon başında oturup gününü geçirmiyor.Karşınızdaki insanıda düşünüp ona göre hareketler yapın.Ayrıca bu olayın üzerine birde trip falan atan erkekler oluyor ya başka birşey demiyorum.

Ayrıca küçük bir anekdotta bulunayım.Çok muhabbet tez ayrılık getirir.Seviye zamanla artar,gün geçtikçe.Bir insanla sosyal ağdan whatsapptan falan konuşarak samimi olamazsın.Dışarıya çıkartabilmen gerekir.

Rahat olmaya bakın,alıngan ve kırılgan insan olmayın.Kızların üç beş hareketine göre aranızdaki mesafeyi arttırmayın hele birde sosyal ağdansa cidden gereksiz.Yüzyüze çok iyi anlaştığın kıza, sosyal ağda cidden böyle sitemler ediyorsan kızla aranın içine sıçarsın.Aslında kızlar fırsat veriyor ancak anlamıyorsunuz.Asıl yüzyüze görüşüp vakit geçirmek istiyorlar.Saatlerce sosyal ağdan konuşmak yerine haftada 2-3 saati yeterli görüyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opsss mademoiselle -- 24 Ocak 2015; 21:05:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mumincalik

Kardesim ilgilen ama bu kadar ustune dusme. Olumlu dusunuyorsa elbet cevap atacaktir. Atmiyorsa pesinden kosupta egosunu tatmin etme :)

Arkadaş söylenecek ne varsa söylemiş+1

• quote:

"Burası Türkiye "

Bunu diyen de Brad Pitt

• quote:

Orijinalden alıntı: Opsss mademoiselle

quote:

"Burası Türkiye "

Bana söyler misin neden kız günaydın yazmak zorunda olsun? Öyle bir zorunluluk mu var? Bu tarz düşünceleri harekete çevirip kızlar soğuyunca kezban falan diyorsunuz.

Annenizle babanızla kardeşinizle.bile hergün samimi sohbetler geçmezken bunu başkasından beklemek çok saçma.Kız keyfiyen yazmamış olabilir, belki beğenmedi bu da yeterli bir gerekçedir.Ama ben seviyorum yaaa bu yetmez mi nidalarındaysanız yetmez.

Aslında kızlara egoist diyorsunuz ya bu konuda,asıl egoist sizsiniz.Kızın keyfiyen yazmaması haricinde sana onlarca gerekçeli sebep sayarım.

O an başkasından acil bir cevap bekliyor olabilir yani kısacası naber nasılsın gibi geyik muhabbeti için vakti yoktur.

Millet sizin gibi telefon başında oturup gününü geçirmiyor.Karşınızdaki insanıda düşünüp ona göre hareketler yapın.Ayrıca bu olayın üzerine birde trip falan atan erkekler oluyor ya başka birşey demiyorum.

Ayrıca küçük bir anekdotta bulunayım.Çok muhabbet tez ayrılık getirir.Seviye zamanla artar,gün geçtikçe.Bir insanla sosyal ağdan whatsapptan falan konuşarak samimi olamazsın.Dışarıya çıkartabilmen gerekir.

Rahat olmaya bakın,alıngan ve kırılgan insan olmayın.Kızların üç beş hareketine göre aranızdaki mesafeyi arttırmayın hele birde sosyal ağdansa cidden gereksiz.Yüzyüze çok iyi anlaştığın kıza, sosyal ağda cidden böyle sitemler ediyorsan kızla aranın içine sıçarsın.Aslında kızlar fırsat veriyor ancak anlamıyorsunuz.Asıl yüzyüze görüşüp vakit geçirmek istiyorlar.Saatlerce sosyal ağdan konuşmak yerine haftada 2-3 saati yeterli görüyorlar.

Süründürme taktiği
    birden mesajı kesiyolar sende ne oldu diye bööyle düşünüyorun.

• quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

quote:

"Burası Türkiye "

Bunu diyen de Brad Pitt

Yav he he.
    Sizin sayenizde kızlarin egosu yükseklerde .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.