Şimdi Ara

1000 TL'yi geçmeyecek telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yarın telefon alınacak bana. 3D oyun ve 3g internet kullanacağım, suya dayanıklı olursa da iyi olur, ıslak elimle kullanabilirim. Önerebileceğiniz en sağlam ve kaliteli telefon var mı 1000'i geçmeyen. İşletim sistemi android olsa sevinirim ama şart değil.

• kesinlikle g2 derim 2. el 14 ay garantisi devam eden telefonlar fiyatıda 850 tl garantisi az olan daha ucuzlarıda var istersen 750 tlye kadar iniyor

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-17-ay-lg-turkiye-garantili-tertemiz-full-kutulu-lg-g2-830tl-196971397/detay
  • evet 1000 tl cıvarında G2 cazıp fakat su olaylarından dolayı xperıa Z daha uygun olur,oyun performansıda yeterlı ayrıca androıd 5 guncellemeınıde alacak.
  • G2

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • G2

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suya dayanıklı ise Xperiza Z modellerine bakabilirsin hocam, sıfır olmasa da ikinci el rahat bulursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omisis046

Arkadaşlar yarın telefon alınacak bana. 3D oyun ve 3g internet kullanacağım, suya dayanıklı olursa da iyi olur, ıslak elimle kullanabilirim. Önerebileceğiniz en sağlam ve kaliteli telefon var mı 1000'i geçmeyen. İşletim sistemi android olsa sevinirim ama şart değil.

Elin ıslakken dokunmatik düzgün tepki vermez, tabi ne kadar ıslak olduğuna bağlı.

Suya dayanıklılık için Sony'ye bakman lazım.Benim 1000TL altına S4 veya G7.Bütçeyi biraz arttırırsan G2 32GB.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese çok teşekkürler LG G2 aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Omisis046

Herkese çok teşekkürler LG G2 aldım.

Hayırlı olsun dogru tercıh

• Hayırlı olsun hocam
  • Hayırlı olsun .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.