Şimdi Ara

optik ve koaksiyel çıkıştan ses alamıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar elimde dark mini media 2 playerim ve microlab 5+1 ses sistemim vardı. sadece optik ve koaksiyel çıkış olduğundan ben de sound decoder aldım ebaydan.
    ürün dün elime ulaştı bağlantıları yaptım fakat hiçbir türlü 5.1 ses gelmiyor.
    menü ayarlarında spdif çıkışta lpcm ve raw seçenekleri var ikisini de seçiyorum ses sisteminden ses alamıyorum. bende decoderi test etmek istedim ve decoder üzerindeki aux girişinden denediğimde sonuç pozitif çıktı.
    acaba media playerda mı sorun var yoksa decoder mi sesi çözemiyor anlayamadım. fikri olan varsa sevinirim.

cihazlar:

media player

sound decoder

ses sistemi

• hocam optikten 5.1 ses alamazsın diye biliyorum logitech z-906 var bende optik bağlı müzik ağırlıklı kullandığım için arka uydular filmlerde ses geliyo arada bazı efecklerde bide bazı müzik melodilerinde.
  • hocam ben de oyle almak istiyorum yani dolby gelmesi gerekiyor. oynattigim filim ac3 ses formatli. sanirim media playerda sıkıntı var, sound decoderi başka bir cihazda deneyeceğim yakında o zaman belli olur sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bulut_xw B kullanıcısına yanıt
    hocam bende usb creative ses kartı na optik baglı z-906 sanal sound u acdığımda 5.1 ses alıyorum başka yolu yok gibi gözüküyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.