Şimdi Ara

arkadaslar sozlesmeli erbaslikla ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • basvurular ne zaman basliyor ve basvuru surecinden sinavlara kadar ne gibi yollari izlemem gerek bilgi verebilirmisiniz

arkadaşlar ben şu an askere gitmedim yaşım 23 ve ilkokul mezunuyum liseyi bıraktım ve aşçı kısmında bir şeye denk geldim kalfalık belgesi olanlarda oluyormuş benim aşçı yardımcılığı belgem var ama lise mezunu değilim askerlikte yapmadım ama 25 yaşında değil 23 yaşındayım bende başvurabilirmiyim bi bilgi verebilirmisiniz bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadistbeyin -- 23 Ocak 2015; 19:07:03 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sadistbeyin

basvurular ne zaman basliyor ve basvuru surecinden sinavlara kadar ne gibi yollari izlemem gerek bilgi verebilirmisiniz

kkk ve hkkk sitesinde başvurular başladı.Kılavuzda herşey yazar.İncele uyarsa bence git bende gitmeyi subay olarak kalmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mltfeyzo

quote:

Orijinalden alıntı: sadistbeyin

basvurular ne zaman basliyor ve basvuru surecinden sinavlara kadar ne gibi yollari izlemem gerek bilgi verebilirmisiniz

kkk ve hkkk sitesinde başvurular başladı.Kılavuzda herşey yazar.İncele uyarsa bence git bende gitmeyi subay olarak kalmayı düşünüyorum.

erbaslikta orta okul mezunu olmamizda yeterli dimi hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • up güncell
  • sadistbeyin kullanıcısına yanıt
    İncele detaylar yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mltfeyzo

İncele detaylar yazıyor.

uymuyor hocam ilkokul mezunuyum askerlik sarti ariyorlarmis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.