Şimdi Ara

2015 NA LCS Summer Season Playoffs ANA KONU (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.300
Cevap
13
Favori
27.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: robincruz

cs farkına bakar mısınız, tırt çıktı beyler incarnation

adamın ilk maçı heycan olduğunu düşünüyorum ayrıca bjerg 26.dakikada 289 farm yaptı. incarnation'ın 204 farmı vardı. normal şartlarda 245-260 arası bi farm normal karşılanır. bjerg çok uç seviyede bir farm yapıyor şuan. incarnation ilk 5-6 hafta bocalar büyük ihtimalle. ancak sonrasında hakkında söylenenler gerçek mi değil mi hep beraber göreceğiz.
  • santorin helal ya güzel geziyor
  • tsm sanki yeni kurulmuş takım gibi oynuyo takım oyunu leş resmen
    herkes kafasına göre oynuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xbeslag -- 30 Mayıs 2015; 23:04:09 >
  • santorini gördükçe oyunda geleceğim için umutlanıyorum
  • Balls
  • tsm balon oldugunu bir kez daha kanıtladı
  • tsm eskisi kadar zevk vermiyor bu arada incarnati0n early de kötüydü evet ama önümüzdeki haftalar oturur gibi
  • 17-0
  • Tsm baloncular gelmiş yine Neyse ... Güzel maçtı , balls süper ulti attı son fightta cok iyi yaptılar fightı
  • en çok damagei incarnation vermiş oyunda. lane aşamasında çok kötyüdü ama tf'larda drag ve baron önündeki fightlarda çok iyi oynadı.
  • Sihirdar simgesi c9 almistim o gunden beri c9 destekliyordum(2014) yakisani yaptilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • c9 u kim yönlendiriyorsa çok iyi iş onda bence

• Tsm balon bjerg balon diyenleri goruyorum yazik vallahi, bence ballsa rumble birakmamak lazim yine enfes oynadi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DE04D47E5 -- 30 Mayıs 2015; 23:18:33 >
  • Kogmawla farm farki yemesi normal ama cok heyecanliydi adam gercekten ve balls ne ultiler atti oyle

• yalnz tsm 5 dragondan oyun verdi ve sanırım c9 hiç d alamadı oyun boyunca. pek nadirdir 5d den oyun vermekte.
  • C9 takım olarak kazanmasını bilen nadir takımlardan biri. Balls maçı taşıdı. C9'nın mavisinde Balls flash zhonya yaparak takım savaşının gidişatını değiştirdi. Ultisini çok iyi yerlde kullandı. Incarnation olan toxic velet heyecandan farm yapamadı, hataları oldu ama taşıyıcı gibi pozisyon almayı nasılda başardı şaşırdım.

TSM;

Dyrus, Santorin ve Wildturtle acilen takımdan uzaklaştırılmalı.
  • Öncelikle çok güzel bir maçtı. C9 tarafında yeni transfer olan Incarnati0n laning phasede kötüydü. Bunu da ilk defa böyle bir ortamda maça çıkmasına ve TSM'in early gamede C9'un ormanına iyi baskı kurmasına (Incarnati0n early gamede doğru düzgün blue alamadı) bağlıyorum. Fakat Incarnati0n'ın takım savaşlarında görevini yerine getirdiğini düşünüyorum. Call olayı da yüksek ihtimal Meteos'un sırtında. Yardımcı olarak kim yapıyor ne yazık ki bir fikrim yok. Balls imza şampiyonuyla yine döktürdü diyebilirim. Rumble ile 17W 0L gibi bir istatistiğe sahip kendisi. Zaten son fightta Balls çizdi takımın geri kalanı çok doğru focuslar ile savaşı bitirdi.
    TSM cephesine bakarsak early gamede iyi olmalarına rağmen mid game ve late gamede verilen call larda bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Güzel bir şekilde maçı önde götürürken ve beş tane ejderha güçlendirmesine sahipken ilginç hatalar yaptılar. Kompozisyonları da maçı kazanmak için uygundu. Zaten son fight tamamen call hatası. Fight bittikten sonra sağ alttaki kameraya bakmışsanız Santorin'in hareketinden de bunu anlamanız mümkün. Santorin ve WildTurtle'ın kendilerine gelmeleri lazım. Özellikle de WildTurtle'ın.
  • Mid oynayanlar bilir, AP Kog'maw lane de hele Viktor'a karşı oynaması çok zor. Incarnati0n oynaması gerektiği şekilde oynadı, ölmedi, Luden'i de çıktıktan sonra oyuna ağırlığını koydu. Ben beğendim, hayatındaki ilk LCS maçını Bjergsen'e karşı oynayıp, bu kadar geriden gelip TF'lerde bu kadar güzel oynamak herkesin yapabileceği bir şey değil. Her maç ile zayıf noktalarını da geliştirir.

Mid ve Late game takım kavgaları olarak Amerika'da C9'u geçebilecek takım yok. Incarnati0n geride diye 25 dakika TF'ye girmeyip kulelere çalıştılar. Çok güzel ve temiz oynadılar. TSM ise girmemesi gerektiği bütün kavgalara gidip, girdiği kavgalarda 3 büyük ultisi olmayan C9'a kaybettiler. MSI'dan sonra sıkıntılarını çözerler diye bekliyordum ama shotcallingte de sıkıntı var.
  • Dignitas comp korkutucu duruyor 0 mobility carrylere karşı sıkıntı çıkmaz umarım
  • Wildturtle ne kadar kötüydü.

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.