Şimdi Ara

2si1 'Canlı' Teknoloji ve Oyun Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
3.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 2si1'in Canlı yayınını kaçıranlar için Full HD yayın tekrarı sizinle. Bu bölümde Windows 10'un yeni özelliklerini değerlendiriyor, Xbox One ve Holo Lens'i konuşuyor, GTX 960'dan giriyor, 3D yazıcılardan çıkıyoruz.

• önlerden yerimizi alalım.

• yerimizi alalım.

• Güzel haber.....

• güzel bi şarap açarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Video neden acilmiyor....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 saat olsun artık
  • İlk defa canlı izleyeceğim. :D:D:D

• Medcezir var yaa

Şaka şaka 2si1 akar
  • akşam olsada izlesek X)

• Umarım teknik bir sorun olmaz. Saati tutturamıyoruz bir türlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 23 Ocak 2015; 14:19:30 >
  • mesut bey üniversiteye giden bi bilgisayar mühendisi öğrencisiyim aynı zamanda da web işleriyle uğrasıyorum adsense kullanıyorum uzun zamandır hem dışarda hem evde çalışabilmek için bir notebook arıyorum 2500 lira altında hem şarzı 5 saat ve üstü gidecek hem eclipse ve visual studioyu adebe dream viewer ı sony vegas proyu yüksek performansta çalıştarabilecek bir laptop önerebilirmisiniz şu andaki core u işlemciler bu iş için yeterli mi yoksa yazı bekleyip core m işlemcilerden birini mi alsam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi javaprof -- 23 Ocak 2015; 14:19:12 >
  • Merakla bekliyoruz.
  • beklemedeyiz
  • Şunu pazar akşamına atalım, cts-pzr aöf sınavları var :D
    #rez

• bekliyoz bakalım
  • soruları şimdiden sorsak olur mu mesut bey
  • İnanır mısınız bilmem ama tam da şimdi telefonda ne zaman buluşuyoruz diye soran arkadaşa sekiz buçuk gibi olur diye yazdım. Sonrasında kafamı telefondan kaldırıp donanım haber sayfasına tıkladım ve saat sekiz buçukta canlı yayın olduğunu gördüm. Ben şimdi nerelere gidem? Ne yapam?
  • 2.50saat var eyi market alışverişi yapılabilir hucccccccccccccüüüüüüüüüüüüüüümmm

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.