Şimdi Ara

Whatsapp güncellemesi ile artık web üzerinden kontrol mümkün 'Whatsapp inceleme'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Whatsapp Android uygulamasına gelen son güncelleme ile beraber artık bilgisayar üzerinden mesajlaşma gerçek oldu. Uzun zamandır beklenen bu özellik sayesind, whatsapp mesajları bilgisayar üzerinden kontrol edilebilecek.

Web üzerinden mesajlaşmayı aktif hale getirmemiz için yapmamız tek gereken şey ise, Whatsapp uygulamasını en son sürümüne güncellemek. Güncelleme geldikten sonra ayarlarda "WhatsApp Web" seçeneğine bastıktan sonra, web.whatsapp.com adresine giderek ekranda çıkan QR kodu telefonumuza okutmak. Bundan sonra uygulamayı keyifle bilgisayarınızdan kullanmaya başlayabilirsiniz.

• Cumadan geleyim deneyim guzel oldu bu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mac bilgisayarların avantajları dezavantajları yosemite incelemesi kimler mac almalı şeklinde bir mac video serisi yapar mısınız.

• testere kısmı baya komikti

• Birisi bana web'e geçtiğimde telefonnumun da web yokmuş gibi titreyip uyarı almasını şarjının gitmesini yok etmemi sağlayacak bişey söyleyebilir mi?

Web'deyim, kişilerle olan mesajlardan her biri hem bilgisayarda hem de webde uyarı geliyor. Şarj gitmesi de çabası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfer Rosa

Birisi bana web'e geçtiğimde telefonnumun da web yokmuş gibi titreyip uyarı almasını şarjının gitmesini yok etmemi sağlayacak bişey söyleyebilir mi?

Web'deyim, kişilerle olan mesajlardan her biri hem bilgisayarda hem de webde uyarı geliyor. Şarj gitmesi de çabası.

Bana da çok saçma geldi bu çalışma mantığı telefonda internet açık olunca bir anlamı kalmıyor zaten messageMe vardı bir ara o güzeldi

Bir de videoda testere göndermesi hoş olmuş lakin takıldığım bir nokta var QR kod bunun Türkçesi de var karekod diye, bayağı da mantıklı bir çeviri hani neden ingilizcesini kullanıyorsunuz ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Archimert

quote:

Orijinalden alıntı: Surfer Rosa

Birisi bana web'e geçtiğimde telefonnumun da web yokmuş gibi titreyip uyarı almasını şarjının gitmesini yok etmemi sağlayacak bişey söyleyebilir mi?

Bana da çok saçma geldi bu çalışma mantığı telefonda internet açık olunca bir anlamı kalmıyor zaten messageMe vardı bir ara o güzeldi

Bir de videoda testere göndermesi hoş olmuş lakin takıldığım bir nokta var QR kod bunun Türkçesi de var karekod diye, bayağı da mantıklı bir çeviri hani neden ingilizcesini kullanıyorsunuz ki

QR kod ile karekod tam aynı şeyler değil. QR kod dışında birçok karekod standardı var, QR ise bu standartlardan biri.

• yazılar soluk kör eder adamı

• Geldiği iyi oldu . Önemli olan umarım açık bulunmuyordur .

• viber gibi olmalı idi yok kod tarat yok illaki Chrome olacak. boş iş.

• Çok zor bir yöntemi vardı yapamamıştım.Geldiği iyi oldu

• Opera tarayıcıda da çalışıyor bizzat denedim.

• WhatSim haberi yapılmadı bence o da iyi bir adım

• ios'a ne zaman gelecek acaba? güzel olur kullanım açısından. ofiste çok işime yarar.
  • JiggySaw kullanıcısına yanıt
    Aydınlattığınız için teşekkürler hakim olmadığım bir konu neticede lakin ikileme düştüm internette bazı kaynaklarda QR kod karşılığı olduğu yazarken bazı kaynaklarda data matrix in karşılık olduğu yazıyor bazılarında ise bunların tümüne verilen isim olduğundan bahsedilmiş

• Tek sıkıntı Wi-Fi bağlantısı açık olacak. Az önce kapattım yazılanlar gelmedi.

• mesajım bulunsun eve geçince denemem lazım

• Bugün deneyimleme fırsatım oldu, ilk izlenim olumlu..

• İoslar olsun Whataapp webden selamlar xd

• Tabletimde whatsapp yüklü açmaya çalışınca yeni versiyon yüklensin mi diyor evet diyorum yükleme menüsü geliyor ama yükle tuşuna basılmıyor iptal ete basılabiliyor. Var mı bunu aşmanın bir yolu?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.