Şimdi Ara

Odalardaki anten çıkış sayısı ile dağıtılan kablo sayısı arasındaki tutarsızlık.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başlıkta tam ifade edemedim ama.

Tuvalette, odalara dağılan kablo sayısı 5.
    Ancak odalarda 2 salonda, 2 mutfakta, 1 çocuk odasında, 1 oturma odasında, 1 yatak odasında, 1 de balkonda olmak üzere 8 tane anten çıkışı var.

Buradan bunların hepsinin çalıştığını mı düşünürüz yoksa süs niyetine mi kondu odalardaki bu kadar anten girişi?

Bu işlerden hiç anlamadığım için soruyorum. Eğer koyulduysa bunların hepsinin çalıştığını mı düşünürüz? Yoksa dediğim gibi aksesuar amaçlı mı koyuldu?

Teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~hsyn~ -- 23 Ocak 2015; 11:51:44 >

• ~hsyn~ ~ kullanıcısına yanıt
    paralel bağlantı yapılmıştır. hepsini aynı anda kullanamazsınız.
  • Peki dostum paraleller bizim görmediğimiz bi yerde yapılmıştır herhalde demi.

Ayrıca hangi kablonun nereye gittiğini anlayabildiğimiz bir yöntem var mı ?
  • ~hsyn~ ~ kullanıcısına yanıt
    Duvarın içinden ayrılmıştır kablolar. Amaç da her odaya priz koyabilmek. Ama dediğim gibi bu prizlerin hepsi aynı anda çalışmayacaktır. Teker teker denemekten başka çare yok gibi
  • Anladım dostum teşekkür ederim. Zaten hepsi aynı anda çalışmayacak, o yüzden pek sorun olmayacak.

Aksesuar amaçlı konmadıysa, gayet güzel bir mantık, her odada anten girişi olması.
  • hangisinin paralel çekildiğini görmek için bağlantı pirizini açman gerek. çoğunlukla yanyana olan odalarda bu şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 2 Şubat 2015; 17:47:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.