Şimdi Ara

Bu kez de HTC One M9 Plus modeli sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu kez de HTC One M9 Plus modeli sızdırıldı

HTC'nin 1 Mart itibariyle tanıtmasını beklediğimiz yeni amiral gemi modeli ile ilgili halen net bilgiler ortada yokken, bu kez de HTC One M9 Plus adını alacağı bir Phablet modeli ile ilgili görseller sızdırıldı.

Sızdırılan görsellerde modelin arka kısmında Duo Camera sisteminin devam ettiği anlaşılıyor. Ancak büyük sensör yuvası çözünürlüğün Ultrapiksel yerine 20MP çözünürlüğe geçiş yapıldığının göstergesi. Duo Camera sisteminin One M9 modelinde de olup olmayacağı şimdilik biraz muallakta kalmış durumda. 

Ön kısımda ise BoomSound hoparlörlerin olmadığı görülüyor. Üst seviye modellerinde BoomSound hoparlörlerini eksik etmeyen HTC'nin bu modeldeki tavrı biraz kafa karıştırıyor. Daha da ilginç olan ön kısımda bir Home butonunun olması. Bu butonun parmak izi okuyucu olarak kullanılacağı belirtiliyor. Ancak ön kısımda HTC'nin bu tarz bir düzenlemeye gitmesi de kafa karıştıran diğer bir konu. 

Modelin donanım özellikleri olarak ise 5.5 inçlik 2K ekran, Snapdragon 810 yongaseti, 3GB RAM, Duo Camera ve parmak izi okuyucudan bahsediliyor. HTC'nin bu tarz bir model üzerinde çalıştığı uzun süredir dile getiriliyordu. Görsellerle birlikte modelin bir prototip halinde mevcut olduğu da ortaya çıkmış oldu. 

HTC'nin Mart ayındaki etkinlikte One M9 modelini tanıtacağına kesin gözüyle bakılıyor. Ancak One M9 Plus modelinin ne zaman tanıtılacağına dair net bilgiler henüz mevcut değil.  

• Ne tuhaf bi tasarim bu ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu tasarım bir tek benim mi hoşuma gitmiyor.
  • O ne rezil bir tasarimdir.

• Çok çirkin durmuş home butonu kamerada çirkin olmamış

• arkadaki kamera modülünün boyutu, öndeki anlamsız çerçeve ve buton. Kesinlikle fake gibi duruyor.

• kamera değil la o bildiğin radar :D bu tasarımlara inanmak mümkün değil..

• Ekran/çerçeve oranını düzeltirler herhalde yeni modelde böyle çıkarsa kendi bacaklarına sıkarlar.
  • Eğer doğru ise 3000 liradan satışa çıkar ülkemizde :D Bu arada tasarım gerçekten kötü olmuş HTC gibi tasarımı çok iyi olan bi firmanın böyle bi telefon yapması ilginç

• Kamera yumruk yiyip morarmış göze benziyor.
  • Erken prototiplerden biri gibi geldi bana, kasa tamam ama o home butonu samsung stili, kamera ise çok saçma duruyor. Test prototipi olduğu belli yani.
  • Tasarimi bende sevmiyorum hocam lakin htc bunu eskiden beri yapiyor

• arka kamera "aşkm scmalma vlla sn ilksn .s " diyen hatunlara benzemiş :D

• Bu sızıntı haberleri seviyorum....

• fake bu, bu kadar çirkin yapmayı beceremezler

• iğrenç ya şu görüntüye bak

• Amma abarttiniz

• altindaki tuşu görünce htcsamsung olmuş dedim .

• Home butonu sadece parmak izi tarayıcısı olarak kullanılmamalı.Ana ekrana dönen home tuşu yanında umarım geri ve menü tuşlarıda olur.

• Biz samsungdan yakınırken bide Htc çıktı.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.