Şimdi Ara

Rainbow Six: Siege'in Silah Tepme Sistemi Bu Videoda

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•        Geçtiğimiz senenin E3 etkinliğinde duyurulan Rainbow Six: Siege, FPS hayranlarının oldukça ilgisini çeken bir yapım oldu. Geliştirici ekip Ubisoft oyunda yer alacak silahların geri tepme seviyesini konu alan bir yapımcı günlüğü paylaştı.

Videoda belirtildiği üzere geliştirici ekip E3'ten bu yana oyunun geri tepme sisteminde köklü değişliğe gitmiş. Eskiden silahlar sağa, sola, aşağı ve yukarı belirli miktarda oynarken artık her silahın farklı geri tepme sistemi bulunacak. Videoda gösterilen silah yukarı ve sağa doğru sürekli oynuyor. Yani ateş ettiğiniz süre boyunca silah da aynı yöne oynamaya devam edecek. Siz de bunu dengelemek için farenizi veya joystiğinizi silahın oynadığı yöne zıt doğrultuda oynatmanız gerekecek. Bahsettiğimiz sistemi aşağıdan videodan detaylı bir şekilde görebilirsiniz. 

• Belki düzeltirsiniz diye bekledim fakat hala düzeltmediniz rainbow six siege yerine trials fusion videosu var.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Yanlış bu video

• https://www.youtube.com/watch?v=qk70Yd8qa04

doğru video bu arkadaşlar..

• bu oyundan beklentilerim çok büyük.. yorumlardan dogru videoyu buldum

• Video yanlış, ekremden beter çıktı bu ömür

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • trials fusion da motorsiklet kazaları olcaktı sanırım başlık

• İyi başka video koymamış yanlışlıkla :)) Ömür abi videoyu düzeltmeyecek misin?

• ubisoft ve yeni bir çöpü daha. bu tepme olayı hemen hemen her ateşli silah bulunan oyunda mevcut zaten..

• arma 3,den öğrensinler silah geri tepmelerini zaten var olan birşeyi ubisoftun yeni birşeymiş gibi göstermesi gereksiz olmuş.
  • bu oyunun singleplayer ı olacak mı
  • Ahaha cs 1.6 goldenak kullanıyo bildigin adam.Yok efendim tepmeymişte yok silah oynuyomuşta.Bu videonun aynısını cs de çekseler kimse ayırt edemez hangisi rainbow diye.Çıkmasına yıllar olan bir oyunun 10 sene önceki grafikleri kullanması..
  • CSGO'da silahlara dürbün takma özelliği yok. Ve silahla nişan alamıyorsun. Bu oyunda CSGO'dan daha gerçekçi olacak ayrıca Altın silahlar CSGO ile birlikte gelmedi. COD4'te de vardı Altın Silah texture'ları

• bende daha önce hiç görülmemiş yeni bişey geliştirmişler heralde diye geldim , csgo da bile var bu olay bu ubisofttan adam olmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.