Şimdi Ara

VIGO KONVEKTOR ISITICI INCELEME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Merhaba arkasaslar elimden geldigince urunu size anlatmaya calisacagim. Yasadigim sehir antalya herkes gibi klima kullanıyorum. Yalniz, bu seneki soguklari biliyorsunuz. Baymak elit klimam var 12 btu hava eksilere dustugunde fan hizini minimuma cekince defrosa girmeden calisiyordu ama yetersiz kaliyordu. Bende arastirmalar sonunda bir kac alternatif arasindan vigo markasini sectim fiyati uygun oldugu icin. Kurulumunu 5 dakikada yaptim ve hemen calistirdim. Uzerinde elektronik derece var oda 16 dereceydi ilk actigimda. 22 dereceye ayarladim 40 dakikada istenilen seviyeye geldi ve inverter klima gibi cektigi elektrik azalarak cihaz kapandi. Su an 23 dereceyi gosteriyor 4 kademeli isitma yapiyor kendiliginden azalip cogaliyor cektigi elektrik. Isitmasina gelirsek klima gibi suni bir isitmasi yok odayi isitiyor ve elinizi uzatinca soba gibi sicaklik veriyor. Ve en onemlisi hava kalitesini bozmuyor.
    bu cihazi neden sectigimi soracak olursaniz kaliteli bir inverter klima (daikin mit vb) alacaktim. Yalniz eksi 15 derecede isitir diye sattıkları klimalari kullanan kisilerin olumsuz yorumlarini okuyunca vazgectim. (Sikayetvar.com)
    Ben memnun kalacagima inaniyorum ilk izlenimim bu yonde. Cektigim resimler asagida bakabilirsiniz.
     VIGO KONVEKTOR ISITICI INCELEME
     VIGO KONVEKTOR ISITICI INCELEME VIGO KONVEKTOR ISITICI INCELEME VIGO KONVEKTOR ISITICI INCELEME
     VIGO KONVEKTOR ISITICI INCELEME VIGO KONVEKTOR ISITICI INCELEME VIGO KONVEKTOR ISITICI INCELEME

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkoman2707 -- 22 Ocak 2015; 20:02:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Elektrik tüketimini hesap ettinizmi tecrübenizi paylaşabilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Varol 61

Elektrik tüketimini hesap ettinizmi tecrübenizi paylaşabilirmisiniz

Önemli bu.Bilgilendirirsen memnun oluruz.
  • Varol 61 V kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım bir ara bende evime aldığım ve sizin dediğiniz tüketim değerlerini kayıt edip ısı kaybı hesabı yapmıştım.
    Cihaz çok şık ve üzerindeki dijital termostatı ile çok konforlu.
    Tüketime gelince bu tamamen sizin kullanacağınız odanın ısı kaybına bağlıdır birinin verdiği değerler sizi yanlış yönlendirebilir.
    Sonuçta tasarruflu çalışan elektrik ısıtıcısı diye bir şey yok.Sadece konforlu ısı ve kontrollü çalışma şekli ile tasarruf sağlayan cihazlar vardır.
    Başkada bütün elektrik sarfiyatı kullanılan alanın ısı kayıplarına bağlıdır
  • nasıl acaba kullananlar bu üründen memnunlar mı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.