Şimdi Ara

DH Özel Röportaj: Avea ve Nokia Networks, Türkiye’de 4G hız rekorunu kırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Avea, Nokia Networks ile birlikte Avea Teknoloji Merkezi’nde Nokia ekipmanlarıyla gerçekleştirdiği 4G hız testinde saniyede 3,6 Gigabit hıza ulaşmayı başardı. Türkiye’de 4X4 MIMO özelliği yardımıyla tek taşıyıcı kullanarak 300 Mbps hıza ulaşan Avea'nın çalışmaları hakkındaki detayları Avea Network Grup Direktörü Cemal Baki'den alıyoruz.

• hımmmm

• Bizim evde Avea hiç çekmiyor, telefonla dahi konuşulamıyor.4G çalışmaları kapsamında bu tarz kör noktaları yok ederlerse ve hız olarak stabil 10mbit sağlayabilirlerse Avea'ya geçerim.

• Adam gibi kota versinler baska birsey istemez. O hizlar onlara kalsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KOTA 100 GB olsun normal derim .

• ave her yerde çekmiyor sorun o 3 kurumdan 3. sırada çekş gücü bakımından
    zigana dağından aşağıya inerken vadone tukcell çekiyor ave çekmiyor.

• Cemal bey ölmüste dirilmis gibi cikmis videoda. Korktum vallaha :) Tövbe tövbe :)

• Avea gibi sefil başka bir tane gsm şirketi var mı acaba. 4g sizin neyinize kimi kandırıyorsunuZ daha kayseri de şehrin göbeğinde 27 mayıs caddesinde 3g çekmiyor. Gün içerisinde 2-3 defa 10-15 dk cık çekiyor. Dandik bir samsung s4 mini aldım taahhütle 1 yıl boyunca ödedim bana vaad ettikleri 4gb internetin 4 mb sini bile çekmediği için kullanamadım. 1 yıl boyunca s4 mini için 36 lira dediler 57 lira ödedim. Vazgeçme bedeli olarak 1500 küsür lira fatura çıkarıldı. Daha bin tane şey sayarım. Aman deyim aveadan uzak durun ucuz diye parnağınızı kaptırırsanız sizi yutuyorlar. Donanımhaber e de yazıklar olsun kurulduğu yıldan beri her gün defalarca ziyaret ettiğim bir site nasıl da böyle saçma sapan reklam kokan ama aslında beş para etmeyen şirketlerin haberini yapıyor.

• İşyerimde 3mbit çeken aveadan bahsediyoruz değil mi?

• Hakikaten de yukarıdaki arkadaşın dediği gibi en sefil operatör olan Avea, kalkıp da bu çekmeme sorunlarını düzeltmeye çalışmak yerine şu yukarıdaki "Hız Rekorunu Kırdık" gibi saçma sapan haberle çıkıyor ya. Gülmemek elde değil.

Bu söylediğinize anca ve anca Avea kullanmayan yabancılar inanır.
    O da anca çevreye sorana kadar. Hepi topu o.

Siz rekoru bırakın da, önce insanlara adam gibi çeken bir sinyal gücü verin, bir de orta halli İnternet, hızı kusur kalsın.

Yahu etrafta insanlar sizinle dalga geçiyorlar.
    Siz diyordunuz "Türkiye nüfusunun %99 unu kapsıyoruz" diye. Adamın teki de
    demişti ki: "Nereye gidersem gideyim, hep o kalan %1 in içindeyim" diye.

Bu acınacak haliniz ile, hızı mızı bırakın da, insanlara "ÇEKEN" bir hat sinyali verin. Emin olun ki insanlar başka şey istemiyorlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Hakikaten de yukarıdaki arkadaşın dediği gibi en sefil operatör olan Avea, kalkıp da bu çekmeme sorunlarını düzeltmeye çalışmak yerine şu yukarıdaki "Hız Rekorunu Kırdık" gibi saçma sapan haberle çıkıyor ya. Gülmemek elde değil.

Bu söylediğinize anca ve anca Avea kullanmayan yabancılar inanır.
    O da anca çevreye sorana kadar. Hepi topu o.

Siz rekoru bırakın da, önce insanlara adam gibi çeken bir sinyal gücü verin, bir de orta halli İnternet, hızı kusur kalsın.

Yahu etrafta insanlar sizinle dalga geçiyorlar.
    Siz diyordunuz "Türkiye nüfusunun %99 unu kapsıyoruz" diye. Adamın teki de
    demişti ki: "Nereye gidersem gideyim, hep o kalan %1 in içindeyim" diye.

Bu acınacak haliniz ile, hızı mızı bırakın da, insanlara "ÇEKEN" bir hat sinyali verin. Emin olun ki insanlar başka şey istemiyorlar...

Budur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.