Şimdi Ara

The Witcher Battle Arena mobil oyuncuların beğenisine sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• The Witcher Battle Arena mobil oyuncuların beğenisine sunuldu

CD Projekt Red'in mobil cihazlar için geliştirdiği moba türündeki The Witcher Battle Arena, Appstore ve Google Play'deki yerini aldı.

Mobil oyunculara yaklaşık 10'ar dakikalık kısa mücadelelerin kapılarını açan bu moba oyunu Witcher evreninden 9 farklı karakteri bünyesinde barındırıyor. Her biri farklı yeteneklere sahip olan bu karakterler özelleştirilebiliyor. 

The Witcher Battle Arena, bağlantı zorunluluğu olan takım bazlı mücadelelerin yanı sıra, hiç bir bağlantı gereksinimi duymayan yapay zekaya karşı mücadele seçeneği de sunuyor. Bu özellik sayesinde, 3 farklı zorluk seviyesinde 3'e 3 gerçekleşen mücadeleleri her yerde gerçekleştirmek mümkün hale geliyor. 

İzometrik kamera açısından gördüğümüz üç boyutlu bir dünyada geçen The Witcher Battle Arena, tatmin edici bir görsel deneyim sunuyor. Oyunun müzikleri ve ses efektleri ise, çoğu oyuncuyu memnun edecek türden. Sanal butonlar, tıklama ve kaydırma gibi hareketlerin bir araya geldiği bir kontrol şemasına sahip olan The Witcher Battle Arena, dokunmatik ekranlar üzerinden rahatlıkla kontrol edilebiliyor.

Witcher evrenine ve türe ilgi duyan oyunculara önerebileceğimiz The Witcher Battle Arena'ya aşağıdaki market bağlantıları üzerinden erişebilirsiniz.

• Xperia Z desteklemiyor görünüyor :(

• Discovery desteklemiyordu apk indirdim oyun güzel gibi tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kerem pm atarmısın?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDivision

Kerem pm atarmısın?

Keremin olayın Pemele beni

• CDBurnerXP kullanıcısına yanıt
  • quote:

Kerem pm atarmısın?

Hemen yolluyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 28ky28 -- 22 Ocak 2015; 15:47:42 >
  • quote:

• Banada pm

• Biraz önce deneme fırsatım oldu. Ben pek begenmedim oyunu, bir yavaşlık var sanki hareketlerde yürürken falan. Android de moba eksikligi oldugundan epey oynayan olacaktır

• Moba eksikliği derken Heroes of order and Chaos var :)

• Tek o var zaten herhangi bir alternatifi yoktu. Vainglory androide gelirse bu oyunların oyuncu kitlesinden epey çalar

• Bende onu bekliyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: resolument

Tek o var zaten herhangi bir alternatifi yoktu. Vainglory androide gelirse bu oyunların oyuncu kitlesinden epey çalar

Vainglory ve Android

• Gercekten iyi degil. Moba oyunu sozde ama en basinda bi harita tasarimi soz konusu bile degil. Haritasi dumduz. Taktik yok. Hodri meydan. Ranged herolar daha avantajlilar. Lane zaten yok ormanda yok. Bazi skill mekanikleri acayip. Mesela Sasaki nin stun atan skili aptalca hazirlanmis. Adama dokunuyosun uzerine dash ediyor stun koyuyor ama rakipten uzaklasiyor. atiyorum 5m range i varsa adam dibinde olsun stuni koysun diye skili basiyosun stuni atiyor bide adamin 5m uzagina kayiyor. Haydaaa. Yani stuni koydugu anda dash in bitmesi lazim. Diger hero skillerinde de benzer tutarsizliklar var.

Grafikleri bence iyi degil. Yil olmus 2015 bu tarz grafikleri 2012 de gorurduk. Vainglory guzeldi mesela.

The witcher karakterlerinin olmasi disinda bir artisi yok. Bide her yuruttugunuzde ayni lafi tekrar ediyor herolar. Sinir bozucu. The witcher serisine ve cd projekt e yakismamis. Bunlar benim goruslerim. Beklentim daha yuksekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senjido -- 22 Ocak 2015; 17:59:31 >
  • Beğenmedim

• Facebooktan sordum yılın ilerleyen vakitlerinde wp yede gelecekmiş

• Beyler nasıl para kazanacağız ?

• Oyun çok sarmadı tam hakimiyet kurulamıyor sanki, vainglory bundan kat kat kaliteli

• PvP maçlar yaparak tabiki kazanarak o maclari

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.