Şimdi Ara

Panasonic SA-HT05 5.1 Hakkında bir soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARkadaşlar merhaba bu 5.1 olaylarından fazla anlamam öncelikle söylemek isterim,

Bende Panasonic SA-HT05 Marka 5.1 sistem var

Resimlerle ile de olanları gösterdim bu sitemin bas'ı arızalı ve ara kablosu yok ben toplamda 5 tane olan kolonları değerlendirmek istiyorum bunun için bu 5 kolonu da bağlayabilceğim bir boofer deniyor sanırım ondan alıp. 5.1 film izleyebileceğim bir sistem olarak değerlendirmek istiyorum. bana bu konuda ne tavsiye edersiniz.

• yokmu kimse
  • Kardeş o sistemi biliyorum.O hoporlorleri başka bir 5.1 sistem alıp o sistemin hoporlerleri ile değiştirebilirsin.Ya da ikinci el amfi alıp, birde aktif subwoofer alarak değerlendirebilirsin.Burda seni zorlayacak olan amfilerin geneli aktif subwoofer çıkışlı olduğu için sub için ekstra para vermen gerekecek.Ortalama 2. el amfi 300+subwoofer 250=500-550 Bütün bunları bir kenara koyarsak sırf o uyduları değerlendirmek için bunca zahmete değmez.Yeni bir sistem almak daha mantıklı gibi (örnk pıoneer bcs 424 vb 500-700 arası alınabiliyor)
  • wboylord kullanıcısına yanıt
    Sizdeki cihaza ait kumanda varmı?
    Eger kullanmiyorsaniz satabilir misiniz?

---------------
    Sorunuzla ilgili olarak;
    ikinci el bir 5.1 anfi alarak bu hoparlorleri kullanabilirsiniz.
    Subwooferinizz saglam olabilir.
    Soyleki, sobwooferin içinde yeraldigi ahsap kutu ayni zamanda recevier-kod cozucu cihaza enerji sağlayan ve hoparlörlere ses aktarmaya yarayan bir kutudur.
    Bu kutudaki elektronik aksami ayirip sadece subwooferi bırakarak bunu da kullanabilirsiniz.
    Boylece ayri bir subwoofer masrafindan da kurtulmus olursunuz.
  • Kardes yeni gordjm amesajini malesef kumandasi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.