Şimdi Ara

Meizu MX4 Pro inceleme videosu '2K ekran, 3D parmak okuyucu, 20.7MP kamera, 3350mAh pil ve fazlası' (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
4
Favori
9.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam merhaba, telefonu nereden satın aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuantumMoose

Hocam merhaba, telefonu nereden satın aldınız?

Axiom hocam almış ben almadım ben iPhone 5 kullanıyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Montblanc 149

quote:

Hocam ben Çin'den iş arkadaşıma getirttim..Kendisi zaten Çinli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: axiom2005

quote:

quote:

hocam izlenimlerini yazar mısın detaylı olarak zahmet olmazsa donanım yazılım performans v.s benim için en önemli olan ses kalitesi onun üzerinde fazla durursan sevinirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamm21

quote:

quote:

quote:

hocam izlenimlerini yazar mısın detaylı olarak zahmet olmazsa donanım yazılım performans v.s benim için en önemli olan ses kalitesi onun üzerinde fazla durursan sevinirim :)

Hocam selam deneyimlerimi yazıyım.Öncelikle ses gercekten güzel laptop'dan muzik dinliyormuşum gibi güzel bir kalitesi var.
    Oyun olarak asphalt 8 ve BIA3 ayrıca Nova 3 yükledim grafik olarak hernagibi problem yaşamadım fazlasıyla iyi peroformans konusunda
    Kamera olayını henuz cozemedim video kalitesi super ama gece fotograf cektiğimde karanlık nokta biraz fazla detaylı ve bozuk cıktı belki ben ayarlarını yapamadım
    ama onun dısında ışıkta ve gündüz kameraya laf soyleyemem.
    Evet cihazda ısınma sorunu var ekranın üst arka tarafında ama pek rahatsız etmedi beni orayla bi ilgim olmadığı için..Aşırı ısınmıyor abartılacak kadar değil
    Tek problem henuz cozemedim ama cekim gucunde bazen sorun yasıyorum gsm internetinde.
    belkide henuz kayıt yaptırmadığım için operatorların beyaz-siyah ve gri kutucuğu oldugu için bende gride kalıyorum belkide ondan kaynaklanıyor
    Cihaz genel anlamda cok hos keske ekran 5 inc olsaydı ben sonucta iphone 4 kullanıcısıydım.
    oyun performansı güzel parmak okuma gercekten cok iyi olmus.
    Flyme işletim sistemi de iphone daki gibi olduğu için sade ve kullanışlı bi zorluk yaşamadım
    430 dolara maloldu ama değdi fazlası ile.bir daha asla apple a para kaptırmam
  • Bu arada programlar da bazen uyumsuzluk oluyor sanırım.Garanti borsaya girdiğim zaman bazen kapanıyor
    ya uyum sorunu ya android sorunu var bilemiyorum ama nadir yapıyor bunu.
    ayrıca flyme in beta versiyonu kullanıyorum belkide ondan kaynaklaniyordur belkide
    android 4.4.4 var flyme 4.2.3.A var
    Bataryasıda güzel cok oyun oynayan biri değilimdir ama 3-4 dakikada bir elime alır telefonu oyle finans haber instagram anlıyacagın elimden pek düşmez kendimde dahil cogu kişi şikayetci bu durumumdan ama elimde degil.
    sabah 100 şarj ile cıktım aksam 18.10 gece eve geldiğimde %4 sarjı kalmıştı ayrıca her gecen gun sarş ömrü artıyor belkide yeni yeni kendisine geliyor sarj ettikce
    Dediğim gibi bazen çekim gücü sıkıntıs onun dışında işlemci abartıldıgı kadar ısınmıyor ayrıca telefon piyasası pc piyasasını geçmiş o 3gb ram oburu 4 ay sonra bende 4gb ram diyor yani bu işin sonu yok.4 gunluk performansına bakarak iyiki almışım diyorum .iphone 6 plus gibi ince degil bide arka kapak plastik zaten benim onlarla işim yok sonucta 1000 liralık cihaz.
  • Meizu MX 4 Pro S.A.R değerleri bu şekilde.
    Firmaya attığım maillere cevap olarak Meizu MX4 Prto için SAR değeri abartılacak kadar SAR değeri yüksek degil tam aksine iphone'dan daha düşük.

http://www.suatsaygin.net/cok-satan-akilli-telefonlarin-radyasyonsar-degerleri/

Electromagnetic radiation performance testleri
    S.A.R. value (laboratory data)

değerleri bulunmaktadır
    Meizu MX4 Pro inceleme videosu '2K ekran, 3D parmak okuyucu, 20.7MP kamera, 3350mAh pil ve fazlası'Meizu MX4 Pro inceleme videosu '2K ekran, 3D parmak okuyucu, 20.7MP kamera, 3350mAh pil ve fazlası'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axiom2005 -- 19 Şubat 2015; 21:13:37 >
  • quote:

Meizu MX 4 Pro S.A.R değerleri bu şekilde.
    Firmaya attığım maillere cevap olarak Meizu MX4 Prto için SAR değeri abartılacak kadar SAR değeri yüksek degil tam aksine iphone'dan daha düşük.

http://www.suatsaygin.net/cok-satan-akilli-telefonlarin-radyasyonsar-degerleri/

Electromagnetic radiation performance testleri
    S.A.R. value (laboratory data)

değerleri bulunmaktadır
    Meizu MX4 Pro inceleme videosu '2K ekran, 3D parmak okuyucu, 20.7MP kamera, 3350mAh pil ve fazlası'Meizu MX4 Pro inceleme videosu '2K ekran, 3D parmak okuyucu, 20.7MP kamera, 3350mAh pil ve fazlası'

Hani 1.59 du webtekno incelemesinde öyle geçiyor mx4 den mx4 pro da bukadar düşürebildiyseler helal olsun apple ın gerçekten düşürmesi lazım sar değerini genelde antenler artırıyor sar değerini

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar yaklaşık 2 aydır kullanıyorum çinden getirdiğim bir cihaz genel anlamda memnunum ama kulak hoparlöründen gelen ses az acaba bende bir sorunmu var diye düşünmüşüm ama başka cihazlarda denedim gayet iyi birde herhangi bir bluetooth kulaklıkla baglanıp konuşma yaptıgımda karşı taraftan çok kötü mekanik bir ses geldiğini söylüyorlar başka bir telde denedğimde aynı kulaklıgı sorun olmadıgını gördüm.Bunların dışında genel anlamda memnunum cihaz bazen ısınıyor ama rahatsız edici değil ,bu fiyata bu telefon bence çok iyi banada yaklaşık 460 $'a maal oldu bu performanstaki hatta daha düşük performansdaki marka cihazların 700 $ civarı oldugunu düşünürsek bence almaya değer ..he unutmadan video kayıdı yaparken ses alması çok kötü bunuda unutmadan söyleyeyim...iyi günler

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Video kaydı yaparken ses alması ne demek acaba ?

Ben sadece slow motion çekimlerde ses almadığını biliyorum.
    Siz ne demek istediniz ?
  • Arkadaşlar Bugun Elime 32 GB MX4 pro geçti İMEİ işini nasıl halledicez bi türlü bulamadım varmıdır bi yolu
  • mx stoklara girmiş ama daha pro sundan bir haber yok....
  • İşte Samsung un parmak izi sensörü tipi ve de samsung da buna benzer olacak metalite

• 21 ocakda satış tarihini açıklayacaklardı ne oldu hani. temmuzda satışa çıkacak deniyor tarih buysa 7 ay sonrasına tarih mi verilir ne saçma iş yapıyorlar

• türkiyede ne zaman satışa sunulacak. mx4 pro almak istiyorum internette araştırmadığım site kalmadı. digitalmarketi aradım acmadılar. nasıl öğreneceğiz.

Edit:
    Digital Marketi aradım 15 martta pronun geliş tarihi belli olacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Monkey D. Dragon -- 24 Şubat 2015; 12:29:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stokta yok ama fiyata 1450 tl denmiş.pahalı....
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalaraz

stokta yok ama fiyata 1450 tl denmiş.pahalı....

hocam eğer mx pro4 e 1450 demişlerse bence cok cok uygun. bana zaten 1090'a mal oldu çinden gelmesi Çin fiyatı bu
    bir de 130 lira kayıt yaptıracam onu da eklersen oldumu sana 1220 tl
    ithalatcı firmada müsade edin'de 200 tl kazansın yani ..
  • quote:

quote:

hocam eğer mx pro4 e 1450 demişlerse bence cok cok uygun. bana zaten 1090'a mal oldu çinden gelmesi Çin fiyatı bu

tşk ederim arkadaşım ama şunuda unutmamak lazım toplu alıyor firma ithalat yoluyla imei li ticaretiyle yapıyor....sen orda aldığın sanırsam bir adettir.ve yasal yollarla kayıt ettirdiğin için 130 tl eklemişler...yani sana 1220 mal olduysa firmaya bana göre 1000 tl hadi yolmasraflarınada 50 diyelim firmaya en fazla bana göre 1050 ye ml olmuştur..
    şimdi 32gb için konuşuyorum...bence adalar tlf başına 400 tl kar yapıyor....Allah daha çok versin firmaya diyeceğim yokta..ben sonuçta dh kullanıcısı olarak biraz daha uygun bekliyordum..önce reklamı güzel yapacaksın az kar edeceksin sonra ufak artışlarla firmayı güçlendirmek en doğrusu olsa gerek...reklamıda biz kullanıcılar yapar..çalıştığım yerde kimse bu markayı bilmiyor...g2 sattım yeni cihaz alacam diyorum adamalar ne alacaksın diyince mxpro diyorum möl möl bakıyorlar oda ney diye...
    neyse her şeyin hayırlısı...
  • quote:

quote:

quote:

tşk ederim arkadaşım ama şunuda unutmamak lazım toplu alıyor firma ithalat yoluyla imei li ticaretiyle yapıyor....sen orda aldığın sanırsam bir adettir.ve yasal yollarla kayıt ettirdiğin için 130 tl eklemişler...yani sana 1220 mal olduysa firmaya bana göre 1000 tl hadi yolmasraflarınada 50 diyelim firmaya en fazla bana göre 1050 ye ml olmuştur..
    şimdi 32gb için konuşuyorum...bence adalar tlf başına 400 tl kar yapıyor....Allah daha çok versin firmaya diyeceğim yokta..ben sonuçta dh kullanıcısı olarak biraz daha uygun bekliyordum..önce reklamı güzel yapacaksın az kar edeceksin sonra ufak artışlarla firmayı güçlendirmek en doğrusu olsa gerek...reklamıda biz kullanıcılar yapar..çalıştığım yerde kimse bu markayı bilmiyor...g2 sattım yeni cihaz alacam diyorum adamalar ne alacaksın diyince mxpro diyorum möl möl bakıyorlar oda ney diye...
    neyse her şeyin hayırlısı...

Hocam haklısın firma toplu alıyor daha ucuza alıyordur..ama işte yol parası gümrük çekme işlemleri filan neyse 300-400 kar ediyor bugun iphone'nun bayi kar fiyatı 250 tl, düşün apple getiren ithalatcılar ne kadar kar etti.Ben firmayı övmüyorum ama mesela okuyorum .adamlar 1050 ,1150 tl yani 100 tl sanırım zam koydu millet isyanda.
    ilk partiyi güzel sattı ve satıldıkca pahalanacak..Biz biraz acaip bir milletiz hep her şey ilk geldigi fiyatında kalsın istiyoruz ama türkiye de hem dolar artıyor ayrıca talep olunca toptancının gözünü daha cok para hırsı bürüyor..Benim bütün arkadaşlarım telefonu cok begendi aslında..güzel telefon gercekten bu fiyata bir daha asla apple a para kaptırmam zaten ben 1 telefonu da 4 sene filan kullanırım
  • Fiyat fazla kaçmış bence. Henüz kendisini ispatlamış bir teknik servisi yok. Dolayısı ile paralel ithalatlar ile karşılaştırıyorum fiyatını. O fiyatlara daha bilinen markalar alınır.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.