Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D için sıcak fırsatlar (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
785
Cevap
47
Favori
53.397
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • indiriminmerkezi guvenli mi guvenli ise su an en avantajli yer orasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazılımsal bir çözümü var mı bilmiyorum ama usb ile kullanılan wifi adaptörlerinden alıp onun üzerinden kullanırsanız sorun kalmaz diye düşünüyorum. Çok küçük boyutta olanları var çantaya koyarken çıkarmanıza bile gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: JellyBrain

Yazılımsal bir çözümü var mı bilmiyorum ama usb ile kullanılan wifi adaptörlerinden alıp onun üzerinden kullanırsanız sorun kalmaz diye düşünüyorum. Çok küçük boyutta olanları var çantaya koyarken çıkarmanıza bile gerek yok.

3 tane usb slotu olması da bi diğer eksisi neyse bu düşme çok sinirledirdi beni alıp denene bilir son çözüm olarak sonucta
  • arkadaşalr hızlıal 100 TL puan yüklemiş ve 100 TL chip para ile 1800 TL'ye geliyor uygunmudur sizce değermi ?

yada bunumu alayım

http://www.hizlial.com/dell-3543-b50w81c-i7-5500u-24ghz-8gb-1tb-2gb-gt840m-156-windows-81-notebook/10623233

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msevik -- 26 Nisan 2015; 21:02:47 >
  • msevik M kullanıcısına yanıt
    1999 hizlialda 1999-100-100=1799

• quote:

Orijinalden alıntı: msevik

arkadaşalr hızlıal 100 TL puan yüklemiş ve 100 TL chip para ile 1800 TL'ye geliyor uygunmudur sizce değermi ?

yada bunumu alayım

http://www.hizlial.com/dell-3543-b50w81c-i7-5500u-24ghz-8gb-1tb-2gb-gt840m-156-windows-81-notebook/10623233

ben o fiyata almazdım 1550 tl ye almıştım ilk çıktıgında degmez o kadar para vermeye.

• Bunu önerirmisiniz, yada bu aralıkta söyleyebileceğiniz.

Aşırı bir oyun tutkum yok.

http://www.hizlial.com/asus-k555ln-xo397h-i5-5200u-22ghz-6gb-750gb-2gb-gt840-156-windows-81-notebook/10598608
  • deepzelan kullanıcısına yanıt
    aldım hocam sony vaio 1080p 8 gb ram i5 4200 sanırım 740m veya 840m 750 gb hdd 1400 e
  • quote:

Orijinalden alıntı: Markus Schulz

aldım hocam sony vaio 1080p 8 gb ram i5 4200 sanırım 740m veya 840m 750 gb hdd 1400 e

nerden aldın hocam linkvar mı?
  • darkblack888 D kullanıcısına yanıt
    bir tanıdıktan aldım hocam makina çok iyi durumda toplasan bir hafta kullanmamış
  • Arkadaşlar Asus X550JK-XO012D pcdepo da önsiparişli yaklaşık 1720 tl. Bugün dedim indirim olmayacak mı bir haftadır takip ediyorum. Pcdepo da Zaten Asus la pazarlık yapıyoruz önsipariş kampanyası olacak dedi. Hayırlısı ile sipariş verdim bakalım beklemedeyim :) 6-11 Mayıs arası diyor bekleriz artık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ngfl -- 27 Nisan 2015; 0:37:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ngfl

Arkadaşlar Asus X550JK-XO012D pcdepo da önsiparişli yaklaşık 1700 tl. Bugün dedim indirim olmayacak mı bir haftadır takip ediyorum. Pcdepo da Zaten Asus la pazarlık yapıyoruz önsipariş kampanyası olacak dedi. Hayırlısı ile sipariş verdim bakalım beklemedeyim :) 6-11 Mayıs arası diyor bekleriz artık :)

kampanya kac gün sürecek 6 mayisa kadar ayni fiyat mi

• quote:

Orijinalden alıntı: anonymous1907

quote:

Orijinalden alıntı: ngfl

Arkadaşlar Asus X550JK-XO012D pcdepo da önsiparişli yaklaşık 1700 tl. Bugün dedim indirim olmayacak mı bir haftadır takip ediyorum. Pcdepo da Zaten Asus la pazarlık yapıyoruz önsipariş kampanyası olacak dedi. Hayırlısı ile sipariş verdim bakalım beklemedeyim :) 6-11 Mayıs arası diyor bekleriz artık :)

kampanya kac gün sürecek 6 mayisa kadar ayni fiyat mi

Maalesef bilgim yok o konuda İsterseniz arayıp sorun

• Ama mantıken sürmesi lazım bir de stok bitme durumu olur mu bilmem. ben bir haftadır fiyatları takip ediyorum bu fiyatı görünce aklıma hiç bir detay gelmedi direk babamla sipariş verdik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ngfl -- 27 Nisan 2015; 0:38:18 >
  • Ben siparişimi cuma gunu vermiştim teledonla goruştum sipariş vermeden once. Herhangibir hediye gondermiyorlar en dandiginden mause bile veremeyeceklerini solemişleri, bunu bilerek cuma gunu aldım usun stokta var demişlerdi. Cuma gunu kargoya vermişler. Firma konya firması kargo takipten batıgımda hala konyada gorunuyo paket. Yarın yada salı gunu ancak bursaya ulaşır. Urun elime gectiginde gene bilgilendirme mesajı atarım
  • hangi firmadan aldınız konyadaki hangi firma acaba birde kaç paraya aldınız.

@fastteam
  • Ben 12gb lık olanını cuma gunu almıştım 2043tl ye. Linki aşagıda.

http://www.indiriminmerkezi.com/asus-x550jk-xo012d-12gb-ci5-4200h-500gb-gt850-ekran-karti-pmu7609

Urun dun elime ulaştı. 4Gb ram uzerine 8Gb lık ram ekleyip oyle yollamışlar.
    Freedos geldigi için henuz işletim sistemi kuramadım.
    İşletim sistemi kurduktan sonra gene mesaj atarım, şimdilik sıkıntı yok.

Ön siparişle 1700tl ye pc depo 4gb lık olanını satıyor. Suanda ordan da alınıp ustune ram takviyesi yapılabilinir. Ben urunu satın alırken Pc depoda on sipariş kampanyası yoktu. 4 Gb lıgını 2000 den satıyordu.

• Arkadaşlar merhaba.

Ürünün toptan siparişi ile ilgili bir kaç firmayla görüşeceğim. Yaklaşık bir sayı bildirirsek ona göre daha kesin fiyat alabiliriz.
    Isterseniz alıntı yaparak sayı bildirirseniz ona göre işlemlere başlayabiliriz.

Not : Alıp satıcı değilim sizler gibi son kullanıcıyım. Bilgilerinize
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingcobra33

Arkadaşlar merhaba.

Ürünün toptan siparişi ile ilgili bir kaç firmayla görüşeceğim. Yaklaşık bir sayı bildirirsek ona göre daha kesin fiyat alabiliriz.
    Isterseniz alıntı yaparak sayı bildirirseniz ona göre işlemlere başlayabiliriz.

Not : Alıp satıcı değilim sizler gibi son kullanıcıyım. Bilgilerinize

takipteyim hocam. bir iki gün iiçnded alacağım laptopımı.

eğer XO012D olmaz ise aklımdaki model:
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/asus-k555ln-xo397h-i5-5200u-2-2ghz-6gb-750gb-2gb-156247688

• Normalde havale daha indirimli olur. İndirim yapmayı bırakın kredi kartı tek çekimle arasında 70 lirada fazla fark var. Eğer ikisini eşitleme durumu söz olursa hemen havaleyle bir tane sipariş vereceğim.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.