Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D için sıcak fırsatlar (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
784
Cevap
47
Favori
53.397
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GokhanAtas kullanıcısına yanıt
    Hocam güzel diyosun da herkes world kullanmıyor, aracı da olmayabilir. Bende ikisi de yok. Bu yüzden nakit ya da tek çekim 1600 lira iyi bir fiyat su an için.

• Samsun içi elden almak isteyen pm atabilir. ( cihaz 4 aylık )
  • n11 fiyatları uçurmuş arkadaşlar :)
  • laider kullanıcısına yanıt
    1800 liraydı en son

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu anda GG'da wp ile 1638TL'ye geliyor.

n11'de wp ile 1619'a geliyor:
    http://www.n11.com/asus-x550jk-xo012d-gtx850m-i5-4200h-4gb-500gb-156-2gb-laptop-P32810792

yorumları okudum da 1500'e alan olmuş sanırım zamanında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laider -- 9 Mart 2015; 12:31:37 >
    Verdiğiniz linkte baktim ama wp olayını göremedim. Daha doğrusu 1830 dan 111 çıkınca nasıl 16xx oluyor onu anlayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chips -- 9 Mart 2015; 16:22:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chips

Verdiğiniz linkte baktim ama wp olayını göremedim.

http://www.n11.com/kampanyalar/yapi-kredi-worldpuan?icid=200501_b_yapi-kredi-worldpuan
    Önceki mesaji duzelttim, tekrar bakarmisiniz

• quote:

Önceki mesaji duzelttim, tekrar bakarmisiniz

http://www.n11.com/promosyon/elektronikte-aninda-indirim-470256?icid=200501_b_elektronikte-bahar-firsatlari-470256
    Haberim yoktu, elinize sağlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: laider

şu anda GG'da wp ile 1638TL'ye geliyor.

n11'de wp ile 1619'a geliyor:
    http://www.n11.com/asus-x550jk-xo012d-gtx850m-i5-4200h-4gb-500gb-156-2gb-laptop-P32810792

yorumları okudum da 1500'e alan olmuş sanırım zamanında.

n11 deki fırsat ürünü olduğundan wp vermiyor dediler

n11deki Teknolojikapinda adlı satıcı fiyatı 1830'dan 1870'e çekti. N11 veya bankanın verdiği kampayalardan kendilerine çıkar sağlamak için fiyatları arttırınca insanların "olsun yine de alayım" diyeceklerini mi sanıyorlar anlamıyorum. Tam alacaktım sepete attım ilerleken "fiyat güncellendi" dedi ve vazgeçtim, almıyorum. 40 lira ekstra kazanmak için tüm kârdan oldular. Kendileri bilir, acelem yok daha uygununu beklerim.
  • quote:

Haberim yoktu, elinize sağlık.

siz de sağolun.
    ama arkadaşın dediği önemli, fırsat ürünlerinde geçerli değilmiş,bilmiyordum.
    mağdur olmayın benim yüzümden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurgencx

n11deki Teknolojikapinda adlı satıcı fiyatı 1830'dan 1870'e çekti. N11 veya bankanın verdiği kampayalardan kendilerine çıkar sağlamak için fiyatları arttırınca insanların "olsun yine de alayım" diyeceklerini mi sanıyorlar anlamıyorum. Tam alacaktım sepete attım ilerleken "fiyat güncellendi" dedi ve vazgeçtim, almıyorum. 40 lira ekstra kazanmak için tüm kârdan oldular. Kendileri bilir, acelem yok daha uygununu beklerim.

hıcam o fırsatçıları takip ediyorum
    dün gece 1799 tl idi
    bu sabah 1810 tl yaptılar
    yetmedi öğleden sonra 1830 tl yapmışlardı

• BatuKır B kullanıcısına yanıt
    Aslında bu ve bunun gibi satıcıları burada tek bir konuda deşifre etmek gerekiyor. n11 ve gg satıcıları DH sıcak fırsatlar ekibinden çok ekmek yiyorlar, buradaki üyelerden talep azalınca bak bakalım fiyatı arttırabiliyorlar mı. Artık bu durum klasik halina geldi, site veya banka indirim verdiği an fiyatlar ne hikmetse o gün 50-60 lira zamlanıyor. Sıcak fırsatçıların gücünü göstermek gerekiyor.
  • Arkadaşlar dolar çıktıkça fiyat artıyo bu normal değilmi pazar günü 1710 TL ye arkadaşa aldık teknolojikapında firmasından n11den adamlar pazartesi sabah kargoya verdiler hemen aradılar onay aldılar sonra tekrar arayıp faturayı aynı adresemi gönderelim diye sordular müşteri hizmetleri çok ilgili valla çok alışveriş yaptım bu kadar iyi müşteri hizmetleri nadir görünür...
  • Alacaklar daha çok beklersiniz buradan fiyatlar daha aşağı düşmez ben 10 gün önce Aldido sitesinden 1659₺ aldım çok memnunum......

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzo.muco

Arkadaşlar dolar çıktıkça fiyat artıyo bu normal değilmi pazar günü 1710 TL ye arkadaşa aldık teknolojikapında firmasından n11den adamlar pazartesi sabah kargoya verdiler hemen aradılar onay aldılar sonra tekrar arayıp faturayı aynı adresemi gönderelim diye sordular müşteri hizmetleri çok ilgili valla çok alışveriş yaptım bu kadar iyi müşteri hizmetleri nadir görünür...

Faturayi neden urun ile birlikte gondermemisler?

• Ben de bugün gg den 1675 tlye aldım almak isteyen arkadaş varsa bu gece 24e kadar %5 indirimi kaçırmasın...
    1869-%5=1775-100tl wp=1675

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.