Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D için sıcak fırsatlar (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
784
Cevap
47
Favori
53.397
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan en iyi fiyat.http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/asus-notebook-x550jk-xo012d-177852200

İyimser halde gittigidiyor için alınacak %10 çek ile beraber oluşacak kombinasyon.

1829 - 182 = 1647 TL + 100 TL MAXİPUAN

50 TL 'de gittigidiyor çekine ödenirse en iyimser kombinasyon 1600. 75 lira çeke verip 1625 'e de mal edilebilir.
  • Çeki nerden bulacağız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fifti

hocam ssd alıyorsunuzda hddyi mi çıkarıp ssd'yi takıyorsunuz anlamadım

ben oyle yaptım bazılarıda cd romu sokup laptopla gelen hdd yi oraya takıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatal_17

quote:

Hocam garantinin bozulmadığına emin misiniz? Riske atmayalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

quote:

quote:

cd rom yerine hdd takınca garanti bozuluyor diye biliyorum ama hdd yerine ssd takınca bir sorun olmuyor sanırım genede asusu arayıp kesin bilgi almak lazım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

quote:

quote:

cd rom yerine hdd takınca garanti bozuluyor diye biliyorum ama hdd yerine ssd takınca bir sorun olmuyor sanırım genede asusu arayıp kesin bilgi almak lazım

Asus da çalışan bir arkadaş her notebook için belli kurallar var bazılarında bozulabilir bazılarında sorun olmaz demişti, haftaya kesin alıyorum o zaman gelince seri numarasını söyler kontrol ettiririm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Tam laptopu alacağım zaman geldi, pcdepoda fiyat artıyor. Bi ara 1637 liraya gormustum pcdepoda (1 gunlukmus).

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer_398

Şuan en iyi fiyat.http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/asus-notebook-x550jk-xo012d-177852200

İyimser halde gittigidiyor için alınacak %10 çek ile beraber oluşacak kombinasyon.

50 TL 'de gittigidiyor çekine ödenirse en iyimser kombinasyon 1600. 75 lira çeke verip 1625 'e de mal edilebilir.

Yenilenmiş yazıyor bu ilanda...

• GG den alan varmı forumdan? 2 adet satılmış çünkü. Alan varsa kutu nasıl geldi?

• quote:

Orijinalden alıntı: omer_398

Şuan en iyi fiyat.http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/asus-notebook-x550jk-xo012d-177852200

altta yenilenmiş,sıfırlanmış yazıyor büyük ihtimal yenilenmiş ürün yani bozulmuş garantiye göndermişler garantide onu tamir edip satışa çıkartmış.

• Witcher 3 medium da takılmadan oynatır mı
  • merhaba, uzun arastirmalar sonunda bu bilgisayarda karar kildim. ebrarda 1970 liraya 12 gbli almayi dusunuyorum.ilk sorum daha uyguna almam mumkun mu? ikinci ve onemli sorum ise urun freedos oldugu icin siz bu sorunu nasil hallettiniz? herhangi bi bilgisayarcidan w8 kurdursam sorun olur mu sizce?

• vixi1 V kullanıcısına yanıt
    dün bimeks'te aynı kasayı inceledim, tuşlarını sevmedim, inceleyip almanızı öneririm, kasa ve tuşları pek sağlam gelmedi bana.
  • tesekkurler haklisiniz bakmak lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: vixi1

merhaba, uzun arastirmalar sonunda bu bilgisayarda karar kildim. ebrarda 1970 liraya 12 gbli almayi dusunuyorum.ilk sorum daha uyguna almam mumkun mu? ikinci ve onemli sorum ise urun freedos oldugu icin siz bu sorunu nasil hallettiniz? herhangi bi bilgisayarcidan w8 kurdursam sorun olur mu sizce?

Hayır olmaz. Bende ebrardan aldım. 8gb yanında asus canta ve 240 gb ssd hyperx 3k toplam kargo dahil 2267 tlye denk geldi. Bende ürünü inceledim. Genel anlamda saglam. Ben eksik bi yanını görmedim.

• Bu laptopun 4 gb ve 8 gb ram li 2 modeli mi var yoksa satıcı firmalar ram yükseltip mi satıyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CarpeDiem_

Bu laptopun 4 gb ve 8 gb ram li 2 modeli mi var yoksa satıcı firmalar ram yükseltip mi satıyorlar?

Normali 4gb ama ebrarbilgisayarda +4 ve +8 gb eklenerek satilani da var.

• Ayın 10 u gibi almayı dusunuyorum en ucuz nerede

• ebrardan geçtim siparişi bakalım inşallah pişman etmezler
  • bursalıtimsah kullanıcısına yanıt
    Ebrardan aldığın bilgisayara dikkat et çünkü fiziksel olarak sorunlu olabiliyor bende oradan aldım 3 defa değişim yaptım birebir sıfır

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.