Şimdi Ara

Sulu Elektrik Süprgesi Sistemleri(Rovus, Thompson, Fakir v.s) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
0
Favori
170.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende sulu sistem elektrik süpürgesi almayı düşünüyorum ama FAKİR PRESTIGE DUO SULU SİSTEM ve ROWENTA SILENCE FORCE ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE arasında kararsız kaldım.Fakir hakkında yapılan yorumların %50si olumlu %50si olumsuz sizin düşüncelerinizde almak istiyorum rowenta ve fakir arasında hangisini tavsiye edersiniz?
  • Arkadaşlar selam,

Delonghi nin 2 ürünü arasında kaldım kullanan varsa yorumlarını yazabilirlermi
    Delonghi 1800 pet aqualand su filtreli
    Delonghi 1500 WF 1500 E Aqualand

Acaba aradaki tek fark su tankı kapasitesimidir? Ne dersiniz? Çalışması çok seslimi ?Birde boyutları nasıl bu cihazların?

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rainybeam -- 21 Mayıs 2009; 10:52:24 >
  • arkadaşlar bu delonghi wff 1800
    ses düzeyi nasıl acaba bide bozulursa serviz ağı nasıl acaba ???
  • Sanırım delonghiden vazgeciyorum.phılıps toz torbalı hepa fıltrelı 350 wat emıs gucu olan bı supurge buldum.modelını hatırlayamadım.fıyatıda cok uygun burda bı magazada promosyona gırmıs.180 tl.aksama kadar fıkrım degısmezse sanırım alıcam.sulu sıstem kullananların ılerıde bıde pratık olsun dıye torbalı supurge aldıklarını duydum.kafam ıyıce karıstı.ınsan arastırdıkca kafası daha cok karısıyor.
  • siz birilisiniz tabi ama delonghi öle çok büyük ve hantal bır alet değil, kuruda süpürüo ayrıca.
    servis ağı için ESSE'ye sorabılırsınız. Google dan aratıp numarasını bulabilirsiniz. Türkiye distribütörü onlar.
  • arkadaşlar ben formdaki bu başlığı görmeden önce
    ROWENTA RO-4427 SILENCE FORCE COMPAC almayı düşünüyodum.
    ancak şimdi DELONGHİ WFF1800 aqualand daha çok aklıma yatmaya başladı.
    daha kullanışlı gibi iki süpürgenin fiyatlarıda aynı gibi.ancak görmeden almak istemiyorum.
    hafta sonu esse mağzalarında delonghi ye bakım inceleyeceğim. fiyat orda ucuz olursa bayiden pahalı oursa WEP den olmayı düşünüyorum.
  • Ürünün distrübütörü Esse ama esse mağazalarında bulunmuyor ürün, onlar marketlere pazarlıyorlar bildiğim kadarıyla.
    Ürünü, Gold, Media markt ve Carrefourlarda bulabilirsiniz. Yada size en yakın nerde bulabileceğiniz hakkında Esse'den 212 346 05 65 numarasından bilgi isteyebilirsiniz. Fiyatı marketlerde 450-500. hızlıal.comda 379 şu an, hepsi burada da 460.
  • Artık bi süpürgem var.philips 8613 hepa fıltrelı toz torbalı 350 wat emiş güçlü bana göre süper bi makine.fiyatıda cok uygun 180 tlye aldım.Şimdilik memnunum eski süpürgem süpürge değilmiş onu anladım .
  • Arkadaşlar 10 dk. önce siparişimi verdim HIZLIAL'a linkdeki model

http://www.hizlial.com/k-ev-aletleri-mutfak/kucuk-ev-aletleri/delonghi-wff-1800-aqualand-supurge_28.035.4471.0007.htm

havale ile 366 TL ye aldım.

içim rahat olsun diye dün bayilerde araştırdim .
    Esse çalıştırıp denedim en azından gözümle gördüm. çekişi ve malzeme
    kalitesi iyi gibiydi

Esse de 550 TL (Ütü Hediyeliymiş)
    migrosta 459 TL
    Hepsiburada 469 Tl

hızlı alda bu fiyat olağanüstü geldi bana.

ama biyandanda tırsıyorum. ucuz olmasını bir sebebi olmasın diye.

neyse 2- 3 günü ulaşir elime geçince yorumlarımı paylaşirim. sizlerle

• deepndark arkadaşımız buraya yeni konu açmış
    bilgi edinmek isteyen yada kullananlardan yorum yapmak ısteyenler burdan da bakabilirler
    http://forum.donanimhaber.com/m_31819043/mpage_1/key_delonghi//tm.htm#31864493
  • Hızlı al fiyatları yukarı çekmiş ve artık stokta bulunmuyor ürün..

Delonghi aqualand 1800 diyelim kısaca.

Ürün gerçekten memnun edici derecede performansa sahip arkadalar.

Malzeme kalitesi olsun kullanım kolaylığı olsun.

Boyut olarak philipsin samsungun arkada 2 tane büyük yekerleği olan modellerini düşünebilirsiniz.

Makine direk suya çekmiyor emişi suyun bulunduğu tankın içine yapıyor burda pislikler dönerek en sonunda suya çarpıyor ve suda kalıyor bir kısmıda plastik aksama yapışıp kalıyor. Temizlemek 3 dakika sürüyor. Yani sistemin iyi çalıştığını anlamak içiin işiniz bitince hava çıkışının ordaki hepa filtreye baktığınızda beyaz filtrenin kirlenmediğini goruyorsunuz demek oluyorki çıkan hava temiz.. Ben yaklaşık 10 kere kullandım süpürgeyi evde her defasında inanılmaz bir pislik çıkıyor evden şoka giriosunuz resmen tabiki direk suda gormemiz buna etken diğer modellrde pisliği goremediğimiz için bu şekilde düşünüyorda olabiliriz. Yine fakir do modelinde ekstradan 100 lira odeyerek sahip olunabilen urbo força bu cihazın aksesuar setiden ücretsiz çıkıyor.

3 kullanımda 1 kere su tankının içindeki filtreyi yıkıyorum ben mesela yine 3 kullanımda1 kendi içindençıkan solusyon ile auoto clean özelliğini kullanıyorum bu şekilde kendi plastik asamını ve filtrelerini dezenfekte ediyor ve evinize mis gibi liman kokusu yayılıyor.

Şık kullanılşı ergonomik kaliteli bir cihaz daha ucuz modelleri almak isteyenleri etkilemek istemem ama daha pahalı modellere bakana arkadaşlar bir düşünsünler derim.

• arkadaşlar simtel almayında ne alırsanız alın fabrikaya kendim teslim etim ama 3 aydır ne telefona cıkan var nede makinemi yolayan cinden 3 aydır motor bekliyorlarmış bu servis bile degil fabrikası servis olsa ne olur bilmiyorum tarum bile lanet etti yani
  • Beko 9220 biraz zor bulunuyor piyasada ama güzel..

http://www.biralisveris.com/icerik_resimleri/2620091024092534.JPG

Sulu Elektrik Süprgesi Sistemleri(Rovus, Thompson, Fakir v.s)
  • merhabalar.
    sulu sistem elektrikli süpürgeler hakkında herkes bildiği veye duyduğu bir takım konuları gayet güzel yazmış.bunların kimi doğru kimiş yanlış.fakat her sulu sistem de kendi aralarında farklılıklar gösterir.bu aynı anne ve babadan olma kardeşlerden birinin suçlu,diğerinin de hakim olması gibi.
    ya o şu markayı övdü diğerine işe yaramaz dedi.bunları bırakın lütfen.denemeden kullanmadan yapılan tüm yorumlar bir işe yaramaz.benim acizene tavsiyem bir ürünü demeden kullanmadan ne yorum yapın ne de yapılan yorumlara inanın.

bunları yazıyorum çünki,ben aura cleanmax satış temsilcisiyim.
    sulu sistemle calısan ürünler hakkında merak ettiğiniz her ne varsa internetten araştırmaya üşeniyorum diyorsanız bana sorabilirsiniz.bunu da lütfen yanlış anlamayın.ukalalık değil,şirketime ve ürünüme olan güvenimden ötürü söylüyorum.

sulu sistem bir çok ürün var ve sizlerde araştırıyorsunuz.o halde normal bir sulu sistem süpürgenin kaç adet filtresi oldunu da biliyorsunuzdur.bilmeyenlere ben söyleyebilirim.birbirinden bağımsız en 7 en fazla 15 filtre bulunur ki bu da toz tuculuğunun su ya değil filtrelere yaptırıldığının kanıtıdır.e o zaman sulu sistem bir ürün almaya ne gerek var.

aura cleanmaxle beraber dünyaca tanınan sadece 5 tane marka (RAINBOW , HYLA , DELPHIN , BIG POVER ve AURA CLEANMAX ) haricinde ki sulu sistem süpürgeleri uzmanlar tavsiye etmiyorlar.

BUNLAR ARASINDA DA KALİTE ÖDÜLLÜ TEK MARKA AURA CLEANMAX TIR.

• selam arkadaşım aura cleanmax fiyatı nedir nasıldır bilgi verir misin?
  • elbette ama aura cleanmax ın bilgilendirmesi görsel olarak gerçekleştiriliyor.
    burdan ne kadar anlatsamda siz görmeden ürün hakkında ki bilginiz yüzeysel olur.

peşin fiyatı 1600 tl dir.
    6 farklı makinanın yaptığı işi tek basına yapar.bunlar;
    hava arıtma
    parfümleme
    vakumlama
    süpürme
    derin temizleme
    halı yıkama.

ilgileniyorsanız bulunduğunuz ildeki tanıtım uzmanını size yönlendirebilirim.
  • ARKADAŞLAR FORUMD BELKİ VARDIR AMA TAM OLARAK BULAMADIM.
    BEN KİNG 4202 İLE ARNİCA JUMBO PLUS (BORDO OLAN ) İKİSİ ARASINDA KALDIM. GÜNLÜK KULLANIM İÇİN İSTİYORUM PAHALI BİRŞEY GEREKMEZ. KİNG DE DÖNER BAŞLIK VAR NORMAL BAŞLIĞI DA VARMI ACABA APARAT RESİMLERİNİ NEREDEN BULABİLİRİM :((. BİRDE BUNU KULLANANLAR MEMNUN MU. FİYATLARI YAKIN. ARNİCA GENEL OLARAK İYİ DENİLİYOR. AMA KİNGİN DÖNER BAŞLIĞI ARTI GÖZÜKÜYOR. HANGİSİNİ ALAYIM LÜTFEN YARDIM EDİN.
    BİRDE SON OLARAK SUNNY BİR MODELİ VAR UFAK BİŞEY ODA OLABİLİR. AMA AĞIRLIKLI OLARAK İKİSİ ARASINDAYIM.
    BAŞKA MARKA DÜŞÜNMÜYORUM. DAHA FAZLA PARA VERMEK İSTEMİYORUM ÇÜNKÜ.

YARDIMCI OLACAK ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
  • arkadaşlar yardımcı olacak kimse yok mu????
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalnizkurt86

ARKADAŞLAR FORUMD BELKİ VARDIR AMA TAM OLARAK BULAMADIM.
    BEN KİNG 4202 İLE ARNİCA JUMBO PLUS (BORDO OLAN ) İKİSİ ARASINDA KALDIM. GÜNLÜK KULLANIM İÇİN İSTİYORUM PAHALI BİRŞEY GEREKMEZ. KİNG DE DÖNER BAŞLIK VAR NORMAL BAŞLIĞI DA VARMI ACABA APARAT RESİMLERİNİ NEREDEN BULABİLİRİM :((. BİRDE BUNU KULLANANLAR MEMNUN MU. FİYATLARI YAKIN. ARNİCA GENEL OLARAK İYİ DENİLİYOR. AMA KİNGİN DÖNER BAŞLIĞI ARTI GÖZÜKÜYOR. HANGİSİNİ ALAYIM LÜTFEN YARDIM EDİN.
    BİRDE SON OLARAK SUNNY BİR MODELİ VAR UFAK BİŞEY ODA OLABİLİR. AMA AĞIRLIKLI OLARAK İKİSİ ARASINDAYIM.
    BAŞKA MARKA DÜŞÜNMÜYORUM. DAHA FAZLA PARA VERMEK İSTEMİYORUM ÇÜNKÜ.

YARDIMCI OLACAK ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Merhaba,
    Bir Arnica kullanıcısı olarak kesinlikle tavsiye ederim.Jumbo Plus modelinde hepa filtre ve turbo başlık yok ama servisten turbo başlığı temin edebilirsiniz.Biz Hydra Plus modelini kullanıyoruz çekişi ve filtrelemesi gayet iyi fakat kablo elle sarmalı.King ve Sunny hakkında bir bilgim yok.Ayrıntılı bilgiyi buradan bulabilirsiniz
    http://forum.donanimhaber.com/m_20110076/tm.htm
    İyi forumlar...

• peki bu turbo başlık ne oluyor. açıklayabilrmisin rica etsem.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.