Şimdi Ara

superonline düşünüyorum sizce hatamı olur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar evde ttnet in ultraneti kullanıyorum. artık gına geldi bazen özelliklede akşamları sık sık net hızı çok yavaş.

superonlinein fiber internetini düşünüyorum sormak istediğim internet hızından memnunmusunuz? modemi onlarmı veriyor? modemi kendimiz sağlam bir şey alsak oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyma1972 -- 21 Ocak 2015; 20:05:20 >

• superonline şartlarını bilmiyorum,onu sizin araştırıp öğrenmeniz daha iyi olur fakat fiber konusunda ttnetten daha iyi olduğu söyleniyor ve tavsiye ediliyor
  • ttnet ultranet'ten yeni superonline'a geçmiş biri olarak kesinlikle tavsiye ediyorum.
  • Tşk daireye bu cat6 denilen kabloyu mu çekiyorlar? Başvuru yaptıktan ne kadar süre sonra bağlantınız yapıldı acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyma1972

Tşk daireye bu cat6 denilen kabloyu mu çekiyorlar? Başvuru yaptıktan ne kadar süre sonra bağlantınız yapıldı acaba

Cat6 değil gerçek fiber optik kablo çekiyorlar bugün ikindi vakti başvurdum akşam gelip kurdular gerçekten hızlılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MULTİ_tasking

quote:

Tşk daireye bu cat6 denilen kabloyu mu çekiyorlar? Başvuru yaptıktan ne kadar süre sonra bağlantınız yapıldı acaba

Cat6 değil gerçek fiber optik kablo çekiyorlar bugün ikindi vakti başvurdum akşam gelip kurdular gerçekten hızlılar

Modemi onlar veriyorlar sanırım kaç port var aynı anda Ethernet kablosuyla kaç pc bağlanabiliyor acaba

• quote:

quote:

quote:

Modemi onlar veriyorlar sanırım kaç port var aynı anda Ethernet kablosuyla kaç pc bağlanabiliyor acaba

4 port var IPTV için birini yok sayarsak sizin kullanabileceğiniz 3 port kalıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

4 port var IPTV için birini yok sayarsak sizin kullanabileceğiniz 3 port kalıyor

sizi çok meşgul ettim kusura bakmayın sormak istediğim bir şey daha var . siz superonline a başvuru yaptığınızda binanızda superonline ın kutusu var mıydı? yoksa siz başvuru yaptıkdan sonra mı kutu konuldu? benim oturdugum binada kutu yok superonline ın fiber nerede sayfasından baktığımda binada fiber gözüküyor.binanın içinde kutusu yok ama apartmanın önündeki yolda yerde superonline yazılı bir kutu gördüm. biz başvuru yaptıktan sonramı binaya kutu koyacaklar acaba

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sizi çok meşgul ettim kusura bakmayın sormak istediğim bir şey daha var . siz superonline a başvuru yaptığınızda binanızda superonline ın kutusu var mıydı? yoksa siz başvuru yaptıkdan sonra mı kutu konuldu? benim oturdugum binada kutu yok superonline ın fiber nerede sayfasından baktığımda binada fiber gözüküyor.binanın içinde kutusu yok ama apartmanın önündeki yolda yerde superonline yazılı bir kutu gördüm. biz başvuru yaptıktan sonramı binaya kutu koyacaklar acaba

sanırım binada kutu vardı zaten bunları düşünmenize gerek yok yeterince hızlı bir şekilde kurulum yapıyorlar dert etmenize gerek yok

isterseniz pm den yardımcı olayım

bu da yaptığım hız testihttp://www.speedtest.net/my-result/4079385375

• seyma1972 S kullanıcısına yanıt
    Binada kutu yoksa zor iş. Sokakta varsa bir ihtimal binaya hat çekerler. Fiber nerede haritasında binanizin ismi çıkıyor mu listede?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: igorparker

Binada kutu yoksa zor iş. Sokakta varsa bir ihtimal binaya hat çekerler. Fiber nerede haritasında binanizin ismi çıkıyor mu listede?

evet binanın adı çıkıyor
    Binanızda kutu varsa başvuru yaptığınız gün kuruluma gelirler.
    Olmadı apartman girişine inin bakın, turkcell superonline kutusunu kontrol edin.
    Ya da superonline müsteri temsilcisini arayın, onlar adresinizi alıp apartmandaki fiber altyapısına dair size gerekli bilgiyi verir.
    Bina ismi çıkıyorsa kutu vardır, bodrumda falan olabilir, gözünüzden kacmistir. Direk abone olabilirsiniz, hemen gelir kurarlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: igorparker

Bina ismi çıkıyorsa kutu vardır, bodrumda falan olabilir, gözünüzden kacmistir. Direk abone olabilirsiniz, hemen gelir kurarlar.

Binanin icinde kutu yok her tarafa baktim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bina ismi benzerliği olabilir mi? Belki de hemen kapının önünden geçtiği için "kurulum yapılabilir" diye işaretlemişlerdir. Bence müşteri hizmetlerini arayıp bina numarasını vererek sorgulatın.
  • merhaba arkadaşlar bende süperonline üniversiteli yalın internet düşünüyorum...Kaç günde internet açılır ve tavsiye eder misiniz
  • Bende aynı durumdayım. Sitelerinde fiber altyapı var diyor , ancak abonelik için gittiğimde hayal kırıklığı.
    Bunun sebebi ise binanın önünden fiber kablo geçmesi ancak bina içine fiber sistemin döşenmemesi. Fiber sistemin bina içine döşenmemesi sebebi ise bina yönetiminizdir. Onlar zamanında istemediklerinden yapılmamıştır.

Yöneticiniz ile konuşursanız ve yönetim onay verir ise binaya sistem döşenir ve siz de abone olabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.