Şimdi Ara

A101 29 OCAK PERŞEMBE (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
6
Favori
23.983
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hocam bu bisiklet değil ki
    ilk adim arabası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onepir

hocam sizce o çantaya kask sağar mı ? veya resim atma şansınız var mı ?

Bisiklet kaskı belki ama motorsiklet kaskı kesinlikle sığmaz.Yarın akşam mesajımı alıntılarsanız resim atarım..

• quote:

Orijinalden alıntı: fizyoterapi

Mousepad berbat. Hizli aciliyor pc. Bakip kapadim.
    Laptopun altinda windows key olmasi gerekmiyor mu? Format atsak yasal keyi nasil bulacagiz?

Yeni bilgisayarlarda serial biosa gömülü olarak geliyor. Araştırırsanız serial bilgisini veren programları bulabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: farukkk

quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

quote:

Orijinalden alıntı: codemaster42

quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

ilk arabam dan alırım.

Benim oğlan da 19 aylık kullanır mı diye tereddüt içerisindeyim.

hocam benin oğlum 20 aylık
    bugün aldım çok sevdi.
    tavsiye ederim.

Pedal olmadigi için bugun baktim vazgeçtim nereye kadar itecegiz ilk basta iyi ama sonra hem hanima hem bana eziyet alan arkadaslara hayirli olsun.

Bizimki neredeyse 3 yaşına geldi hala kullanıyor.:)

• KIMYACI08 kullanıcısına yanıt
    Hocam anlamıyorum bu insanlar ne zevk alıyor. Ulen koltugu aldım. çok memnunum diyecem, dilim varmıyor. Ne fıtık yapmadığı kalmış ne beş para etmediği.. her şeyi söylemişler.... Değil beyler... tesadüf sabah 9 da 101 in önünden geçerken denk geldi. girdim. inceledim koltuğu. düzgün kullanılırsa 1-2 yıl gider gibi geldi. Ve aldım. Şimdi bir piyasa araştırması yaptım. En ucuzu 140 tl onun da kalitesini bilmiyorum. Koltuğu şuanda kullanıyorum. Baya rahat ve ve kaliteliymiş. tavsiye etmek isterdim ama arkadaşlar bize bırakmamışlar, paralamışlar bile. Bu arada bu da benim bu foruma son mesajımdır. çok düzgün insanlar tanıdım. Çok gereksiz insanlar da... Çok vakit kaybettiren, gereksiz bir ton insan ile dolu olan bir yer. Hepinize Allah selamet versin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hurricane07

Hocam anlamıyorum bu insanlar ne zevk alıyor. Ulen koltugu aldım. çok memnunum diyecem, dilim varmıyor. Ne fıtık yapmadığı kalmış ne beş para etmediği.. her şeyi söylemişler.... Değil beyler... tesadüf sabah 9 da 101 in önünden geçerken denk geldi. girdim. inceledim koltuğu. düzgün kullanılırsa 1-2 yıl gider gibi geldi. Ve aldım. Şimdi bir piyasa araştırması yaptım. En ucuzu 140 tl onun da kalitesini bilmiyorum. Koltuğu şuanda kullanıyorum. Baya rahat ve ve kaliteliymiş. tavsiye etmek isterdim ama arkadaşlar bize bırakmamışlar, paralamışlar bile. Bu arada bu da benim bu foruma son mesajımdır. çok düzgün insanlar tanıdım. Çok gereksiz insanlar da... Çok vakit kaybettiren, gereksiz bir ton insan ile dolu olan bir yer. Hepinize Allah selamet versin..

Güle güle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• demlik çay ihtiyacı olanlar doğuş çayı kaçırmasın fiyat çok uygun 2 paket aldım. kişisel tercihim lipton doğu karedeniz çayından güzeldir doğu karadeniz çay
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar

demlik çay ihtiyacı olanlar doğuş çayı kaçırmasın fiyat çok uygun 2 paket aldım. kişisel tercihim lipton doğu karedeniz çayından güzeldir doğu karadeniz çay

Doğuşu liptona bende tercih ederim, fiyatı iyiymiş. Şunun sallama çayından lazım banada.
  • bilgisayar masasını aldım kurdum şimdilik sağlam piyasada muadilleri 100 tl den başlıyo hemen hemen memnunum.
  • Yazıcı için bitmeyen kartuş sipariş ettim, inşallah sorunsuz hallolacak.

• Birader önceden katalogları görmüş plan yapmışım. Sabah erkenden a101e gidicem
    Normalde takip eden biri değilimdir acaba gerçekten tüm ürünler geliyor mu zaten a101de evin yakınında ekmek alırken bi göz atarım dedim. Birader a101 yaklaşmamla koca karı teyzeleri gördüm. Vay anasını karılar sabahın köründe uyanmış nasıl götürüyorlar kek kalıpları ofis eşyalarını.. Teyze ofis eşyasınu napacan oğluna kızına alıyordur onlar var yaa.. Neyse birazda şaşkınım tabi hemen o ara.. Sırt çantası çöp kovası bi kaç şeyide kovaya atıp kaçtım.. Karı son 4 tane kalan yapışkanlı kağıdın hepsini aldıı gitti.. İnsan oğlum bi sana da 1 tane vereyim der izmir milleti böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

Laptopu kardeşime aldık. Bu fiyata daha iyi önerisi olan varsa söyleyin arkadaşlar yoksa bir sürü insan çöp alınmaz ona o para verilmez diyor. Günlük kullanım, dizi izleme, müzik dinleme, ofis uygulamaları, sosyal medya uygulamaları için oldukça iyi bir makine. Zaten kardeşim de o amaçlı kullanılacak.

Günlük kullanımda sıkıntı çıkartır hocam.. 2 çekirdek olması, ileride kasmaya başlamasına sebebiyet verecektir, bu sebepten günlük kullanım için 4 çekirdekli pentium modellerini öneriyorum, ki gerçekten de günlük kullanımda sorunsuz bir kullanım sağlıyor.

Şimdi bu laptop günlük kullanımda neden kasar? İçerisinde gömülü gelen işletim sistemi olan windows 8.1 internet ile içli dışlı bir sistem.. Çok veri giriş çıkışı yapıyor, ayrıca bir süre sonra laptop ağırlaşmaya başlıyor ki, neredeyse her laptop da olan bir durum..

Haliyle bir süre sonra günlük kullanım için yeterli olmayacaktır.

Bu arada, Acer markası kötü bir marka değildir, en azından Lenovo dan iyidir.. Lenovo laptop aldım ve cins isimli klavyesi saçma sapan bir klavye, esnek bir yapıya sahip olduğu için tuşların ortasına basmak gerekiyor filan.

Neyse hayırlısı olsun, ben olsam Win7 kurar keyfime bakardım :)

• CiftCeker C kullanıcısına yanıt
    Bende kitaplık almak için sözde erken gidicektim, 9.30da gittim talan etmişlerdi heryeri :D Neyse kitaplık, sebzelik, koli bandı bulabildim. Zaten genelde 4 ayda bir aynı ürünler geliyor, bir dahakine alırsın artıkın

• quote:

Orijinalden alıntı: zekiesenalp

quote:

Orijinalden alıntı: hurricane07

Güle güle.

Şimdi sizin alıntıyı okumak için geri gelecek. Oldu mu şimdi :)

• djcetin kullanıcısına yanıt
    Ram haricinde düşünürsek, sentetik testlerde linkte verdiğiniz ürünün işlemcisinin 4 çekirdek olması ciddi farkettiriyor. Ama ram takviyesi yapmanız şart. Çünkü 2 Gb ram ile Windows çok sıkıntı çıkarır.
  • Yazici alan oldu mu benden baska? Kartus icin ne yapmayi dusunuyorsunuz?

• kitaplığı alan var mı?
  • a101 de satilan bu laptopun 2 gb olan modeliyle minecraft oynanirmi alip kullanan varmi?

• hortlatmaya engel olmak için bir süre sonra kilitlense ne kadar güzel olacak.
  • vay be zaman ne çabuk geçmiş bu broşüre bakıp dosya almayı planlamıştım

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.