Şimdi Ara

A101 29 OCAK PERŞEMBE (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
6
Favori
23.983
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • laptop hakkında düzgün bir yorum gelmemiş tırt muhabetler dönüyor nasıl alınır duruyor mu bu ona göre hazırlanalım
  • Kitaplığı alasım varda para yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kırtasiye urunlerini toplayacak gibiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcancan -- 27 Ocak 2015; 13:08:41 >
  • kitaplık ile masa nasıl beyler? ikin gün sonra dökülmesin
  • Kitaplığı almak istiyorum da demonte falan değil dimi bir de kurulum için matkap vs aramayım ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

Kitaplığı almak istiyorum da demonte falan değil dimi bir de kurulum için matkap vs aramayım ?

Bu tarz ürünler kutuda teslim edilir. Kurulumunu siz yapacaksınız. Koçtaştan da İKEA'dan da alsanız aynı şekilde.
  • cevo_61 kullanıcısına yanıt
    matkap değilde içinden çıkan hırdavat ürünü ile kurarsın arkalık için bir adet çekiç ihtiyacın olur yalnızca bu bide kapaklı olduğundan tornavida da lazım olur
  • koltuk nasıl? Alınırm acaba, koltuğa göre fiyatı biraz pahalı geldi ama.
  • Kitaplığı kitaplık olarak değilde balkona erzak dolabı olarak alsam is görür mü.

• quote:

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

Kitaplığı kitaplık olarak değilde balkona erzak dolabı olarak alsam is görür mü.

Balkon kapalıysa olur da açıksa açık alana yakın olmaması lazım.

Fırtınalı rüzgar olursa ıslanıp şişebilir, altına su değip çürütebilir, ayrıca devrilme durumu da olabilir.
  • nokmen kullanıcısına yanıt
    Balkon kapalı hocam. Bugün kipa da bi gar dro var di 75 liraya onu alacaktim da sunta et kalınlığı çok inceydi taşımaz diye almadim da bununki nasıl dır acaba mesela rafine birine 3tane 5 kg lık tursu bidonu koysak paldir kuldur inermi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt.us -- 27 Ocak 2015; 17:05:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

Balkon kapalı hocam. Bugün kipa da bi gar dro var di 75 liraya onu alacaktim da sunta et kalınlığı çok inceydi taşımaz diye almadim da bununki nasıl dır acaba mesela rafine birine 3tane 5 kg lık tursu bidonu koysak paldir kuldur inermi

Tam bilemiyorum ama o kadar ağır malzeme koyacaksanız biraz daha sağlam bir şey bakın derim. 75'lik ürün hoşunuza gitmediyse artık bu da onun gibidir heralde.
  • Notebook ilkokul 1.sinif çocuğu icin küçük flash oyunlar ve cd den ders alıştırma oyunlarinda problem çıkarır mi ? İlk defa bilgisayarla tanışacak 6 7 yaşında çocuk için uygun mudur ?

• Jagenhagar kullanıcısına yanıt
    Fazlası ile yeter çocuğa orta okul çocuğu bile kullanabilir

• Sandalye iyi değil mi beyler ya. Tekzen, Koçtaş gibi yerlere baktım da aşırı kazık. Böyle bir şeye ihtiyacım vardı. Yani A101 getirdiyse ya fiyatına göre normal ya da f/p ürünü gibi bişeydir heralde. Diğer mağazalara bakınca fiyat iyi gibi geldi bana. Kullanan eden varsa bi yardımcı oluverse..
  • Eyvallah sağ olun.
  • Sandelyeyi tanıyan bilen biri yokmu ?
  • Bu fiyata Laptop güzel. 4GB olması iyi. İlerde SSD de alınırsa sorunsuzca kullanılır.

Çocuklara almak için de mantıklı. Tablete para vermektense Laptop alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoTuTuRK

Çanta gelmiş aldım azönce fiyatına göre gayet sağlam ve şıktı

29 ocak perşembe gelmiyor mu bu ürünler nasıl aldınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim Buradaki A101'e bazen 4-5 gün erken geliyor..
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.