Şimdi Ara

A101 29 OCAK PERŞEMBE (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
6
Favori
23.983
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam mp280'e nasıl reset attın ya paylaşırsan sevinirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

Keskinoğlu nagıtlarından uzak durun. Geçen aldık çoğu çöpe gitti. İçinde tavuk değil, et namına birşey yok. Kafadan fabrikasyon mal.

* Yazıcı kartuş parası, sırf kartuşu için alınıp çöpe atılsa zarar değil, ama kapıda yatmadan alınmaz. Her mağazaya 3-4 tane koysalar öp başına koy.
    * Fanila/içlik fiyat süper, kalite testinden sonra alınabilir duruyor.
    * 8 li traş bıçak. Marka iyi. Kullan at hiç almadım belki ilk kez alırım sırf stok olsun diye.
    * Mehmet Aydın sabunu candır. Daha önce 4.95 den aldıysam da bu fiyata da alınır.
    * Kitaplık fiyatı fena değil. Tahtasını alsan o para eder.

benim arkadasım keskinoğlu firmasında müh olarak çalışıyordu anlattıklarını duysan firmanın adını bile agzına almassın birdaha =)) ayakları çine gonderiyoruz kanını buharlastırıp gubreye gonderiyoruz kemikleride salam sosise koyuyorlarmıs , ayrıca bozulan ürünleride direk kıymaya gönderiyorlarmıs yani kısaca hıc bir sekilde atık denen birsey cıkmıyor diyordu tavuktan..

• Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    Service tool programini bulmaniz ve xp bir pc ye baglamaniz gerekiyor. Googleda ayrintili bilgiler mevcut, gecen sene reset attigim icin fazla hatirlamiyorum ancak anlatilanlari tamamen yaparsaniz olacaktir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • marcelor kullanıcısına yanıt
    Yengem Kullanıyor..Geçenki İnsertte vardı..Almış... Bir koydummu dayın 1 saat iptal oluyor demişti
  • BreakBeaT kullanıcısına yanıt
    ben çok uğraşmıştım yapamamıştım. programla beraber bir kaç tuş kombinasyonuna basmak gerekiyodu diye hatırlıyorum.
  • MG2450/MG2550 modelinde kenarlıksız baskı özelliği yoktur. Bilgisayar çıktılarında ve fotokopilerde kağıdın alt tarafından 1,6cm lik kısımda birşeyler varsa o kısmı kırparak çıktı verir. Bilgisayar çıktılarında sayfa yapısından alt boşluğu arttırarak bu sorunu çözebilirsiniz. Fakat fotokopilerde ve foto çıktılarında kırpma mutlaka olmaktadır. Diğer tüm modellerimizde kenarlıksız baskı özelliği vardır. Çıktı ve fotokopilerinizde sayfanın en altındaki 1,6cm lik kısımda bilgi mevcutsa diğer modellerimize bakabilirsiniz.

Demiş satan mağaza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Averell Dalton -- 21 Ocak 2015; 22:58:06 >
  • Tobey T kullanıcısına yanıt
    Tavuk ayaklari cinde cips gibi yeniyor ve firmalar sadece ayaklardan maliyeti karsilayabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: gncali

Tamam hocam benim demek istediğimde o direk o monte edilen kartuşun fiyatı ne kadar takması kolay mı

fiyat 80 90 lira civarlarında hocam full dolu olarak çin sitelerinden daha ucuza bulur musunuz bilemiyorum ama birde takması içinde elinizin yatkın olması lazım. takanlarda var taktırabilirsiniz. ama direk takılıp yazıcıyıla birlikte satılanlara da bakabilirsiniz. iyice araştırıp alın. sorunuz olursa özel mesaj gönderebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

guzel urunler var da a101 yarısını bile getirmiyor... hic bir sikayet numaralari mailleri yok.. kac defa birsey icin sikayet maili attim bir kez bile geri donmediler... musteri adamlarin umrunda degil..

Gecen hafta bur suru sey yoktu katalogdaki kamera mesela oglen gelcekmişmiş kamyon.

• Tavuk yemeyin yedirmeyin.zombi hepsi.
  • Ofis koltuğu alınmaz elde kalabilir çünkü.
  • Gelirse alacaklarım. Bizim ordakilere çoğu ürün gelmiyor.
    USB Bellek, sırt çantası, Signal diş macunu, içlik, defne sabunu, Yumuşatıcı, Doğuş çay, kiloluk gofret, Ülker saklıköy ve hanımeller,
  • Laptop tırt ..

işlemcisi 5 yıl önceki core 2 duo kadar performans vermiyor.
    http://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=Intel+Celeron+N2840+%40+2.16GHz
  • quote:

Orijinalden alıntı: gncali

Yazıcı nasıl beyler? Tarayıcı özelliği için almak istiyorum yoksa kendisini pek kullanmayacağım ama bunlara bitmeyen kartuş takılıyor mu eğer öyle ise çıktı içinde kullanabilirim

aynı fiyata almıştım n11den. yazıyı güzel,tarayıcısı vs. normal çalışıyor bu fiyata alınabilecek güzel yazıcılardan bir tanesi.bitmeyen kartuş işliyor mu bilgim yok ama fiyatları uygun zaten.
  • bilgisayar masası efsane fiyat
  • Berilac Burrows B kullanıcısına yanıt
    Hafif sola meyilli otururken. 5-6 yıldır kullanıyorum gerçi. Aldığımda elbette böyle değildi.
  • ofis koltugu iş yapmaz zati 70 lira piyasada
  • İsildak nasil kullanan var mi? Aydnlatmasi yeterli mi?

• 1 Aydır hafıza kartı beklemekteyim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.