Şimdi Ara

☆Samsung Galaxy Tab S☆《Kullanıcıları Kulübü》 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
16
Favori
9.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4.4.2 de kalanlar güncellemesin 5.1 e . tekrar tekrar söylüyorum ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    nedenini de değinsen de aydınlansak
  • quote:

Orijinalden alıntı: drlevent

yavaşlama takılmalar ve ufak hatalar mevcut.4.4.2 en stabil şekli geri sürümde.5.1 e geçince geride dönemiyorsunuz

• 137 dakika film arti 15-20 dakikada toplamda film arası dinlenme şarj yüzdesi %57 ye düştü. İyi galiba :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • galaxy tabS T800 ün camı çatladı..ama görüntüde yok..LCD panel bozulmuş olabilirmi..cok pahalı 600 tl diyolar degısımıne
  • quote:

Orijinalden alıntı: osgal

galaxy tabS T800 ün camı çatladı..ama görüntüde yok..LCD panel bozulmuş olabilirmi..cok pahalı 600 tl diyolar degısımıne

olabilir komple değişmesi lazım . aslında fiyat normal çünkü s4 ün küçük ekranına 450tl fiyat çekiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: RioDeJaneiro

quote:

yavaşlama takılmalar ve ufak hatalar mevcut.4.4.2 en stabil şekli geri sürümde.5.1 e geçince geride dönemiyorsunuz

uyarı için teşekkürler
  • arkadaşlar whatsapp ı tablete kuran oldu mu? cepteki kadar randımanlı çalışıyormu? kurarsak cep telefonundaki hesap aynen çalışırmı? veya tablette sorun çıkar mı? kısaca bu tablette whatsapp için bi bilgisi olabn var mı? :) teşekkürler
  • quote:

arkadaşlar whatsapp ı tablete kuran oldu mu? cepteki kadar randımanlı çalışıyormu? kurarsak cep telefonundaki hesap aynen çalışırmı? veya tablette sorun çıkar mı? kısaca bu tablette whatsapp için bi bilgisi olabn var mı? :) teşekkürler

evet çalışıyor sorunsuz stabil

• Güncelleme neden gelmedi acaba? Geldiyse nasıl yapılır? Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Arkadaşlar şu anda İrlandadayim. ..tablete 150 mb lik bir yazılım güncellemesi geldi. Bu güncellemeyi burada yüklerken sorun olurmu? Tableti Türkiyeden aldi birkac gun sonra donecegim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drlevent -- 20 Mayıs 2015; 16:03:30 >
  • quote:

Arkadaşlar şu anda İrlandadayim. ..tablete 150 mb lik bir yazılım güncellemesi geldi. Bu güncellemeyi burada yüklerken sorun olurmu? Tableti Türkiyeden aldi birkac gun sonra donecegim

Olmaz rahatlıkla güncelleyin

• RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Bu bahsettiğin güncelleme alabilir sanırım :) şimdi ikilemde kaldım yapsam mi yapmadan mi diye

• quote:

Bu bahsettiğin güncelleme alabilir sanırım :) şimdi ikilemde kaldım yapsam mi yapmadan mi diye

ben sadece yapmanızda sakınca olmadıgını belirttim . güncelleyip güncellememek size kalmış :) ama 4.4.2 sürümünündeyseniz hiçbir güncellemeyi yapmayın derim

• memolica M kullanıcısına yanıt
    hangi servise vermiştiniz.
    bimeksmiş yeni gördüm,silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ht81 -- 27 Mayıs 2015; 8:13:06 >
  • Lolipop guncellemesi geldi sonucta, guncelledim gayet basarili olmus arayuzy, minimalize etmisler biraz.
    Pil suresi icin yani batarya herkes cabuk bier faln dedi ama benim kullanimimda 3 gune 1 sarj ediyorum. Ekran zaten inanilmaz guzel..
    Dusunupte benim gibi ilk etapta kararsiz kalanlar varsa mutlaka alsinlar pisman olmazlar.
  • Mkv destegi geldimi 4.1 de dlna uzerinden film izlenebiliyordu 4.2 den itibaren yok olmustu

• quote:

Orijinalden alıntı: Petegrus

Mkv destegi geldimi 4.1 de dlna uzerinden film izlenebiliyordu 4.2 den itibaren yok olmustu

5.0.2 demi?

• 5.0.2 den 4.4.2 kitkata döndüm dünya varmış yahu

• Bana da simdi 5.0.2 guncelemesi geldi.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.