Şimdi Ara

TTNET ZYXEL KOPMASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaslar internetim bir anda fibernet oldu ve wdsl modem alacagımı söylediler direk türk.t.dan yeni modem verdiler ama internetim hala gidip geliyor ısıklar sönüyor kablo bakımı yapıldı sorunun dns ayarlarından olabilecegi söylendi modem hızı kaldırmıyor olabilir dediler dns ayarlarından olabilecegi söylendi napmam gerek bi bilgisi olan var mi ?

• Kendileri modem vermişse, alt yapılarına - uygun tüm ayarlar yapılıp, modeme yüklenmiş olarak gelir. Sizin herhangi bir ayar yapmanıza gerek yoktur. Verilen hız fazla olabilir. modem değerlerinizi buraya ekleyebilirmisiniz.
  • Hat değerlerinizi eklerseniz yorum yapabiliriz.
  • Genellikle altyapı kaynaklı oluyor çünkü verilen modemler 100 mba kadar destekli oluyor ben anlamıyorum bu sistemi zaten fiber destekli diye modem veriyorlar araştırıyosun evet doğru ama en ufak sorunda hattınızda sorun yok modeminiz arızalı diye bildiiriyolar. sen yinede modem değerlerini gönderirsen arkadaşların belirttiği gibi daha net bilgi verilebilir.
  • sorun kalmadı arkadaslar internet kablosu gelen direkteymiş sorun cok sagolun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.